Kelnaites dėvi dauguma šiuolaikinių moterų iš visų pasaulio kampelių. Moterys suprato, kad kelnaitės saugo jų subtilias kūno vietas. Be to, mamos primygtinai reikalauja, kad dukros dėvėtų kelnaites, kad būtų higieniškos. Vadinasi, kelnaitės yra esminė drabužių dalis. Nors kelnaitės nėra rodomos visuomenei, joms taip pat yra mada. Taigi galima rinktis iš daugybės dizaino, stilių ir skirtingų tipų kelnaičių. Čia yra 25 geriausių kelnaičių tipų.

Įvairių tipų kelnaitės moterims

Įvairių tipų ir dizaino kelnaičių sąrašas moterims:

Pažiūrėkime į 25 populiariausius moteriškų kelnaičių modelius, kurie yra labai patogūs.

1. Berniukų šortų stilius:

Berniukų šortų stilius

PIRKTI DABAR

Šis daiktas buvo panašus į vyriškas kelnaites. Šios kelnaitės yra stačiakampės ant šlaunų. Šis daiktas turi žemas kirpimo kojas ir naudojamas po drabužiais. Šios kelnaitės pagamintos iš bet kokių medžiagų ir spalvų. Šios kelnaitės gali būti naudojamos po poilsio drabužiais ir maudymosi kostiumėliais.

2. Calvin Klein berniukų šortai:

Calvin Klein berniukų šortai

PIRKTI DABAR

Šis daiktas primena berniuko šortus. Jis turi žemą juosmenį, puikiai dengia priekines ir galines kūno dalis. Apatiniai kraštai baigiasi šalia viršutinių šlaunų. Kelnaitėms gaminti naudojama juoda medžiaga. Priešais yra įmonės logotipas – CALVIN KLEIN. Šis logotipas parašytas balta spalva, ribojančia juodą spalvą. Kelnių kirpimas yra labai patogus, nors tai yra klubus prigludęs berniukų šortų stilius. Šią porą galima dėvėti sporto salėje. Be to, tai gali naudoti bėgiojimo ir bėgiojimo metu, ypač sportuojančioms moterims.

3. Hanky ​​Panky V- priekiniai berniukai:

Hanky ​​Panky V- priekiniai berniukai

PIRKTI DABAR

Šio elemento stilius yra žinomas kaip berniukų trumpas. Taip yra todėl, kad priekis nėra pagamintas iš išskirto trikampio. Be to, negalima atskirti medžiagos gale. Pilna kelnaitė sukurta iš vienos ištisinės medžiagos. Ši kelnaitė pagaminta iš smėlio spalvos tinklelio ir spalvotų gėlių nėrinių siuvinėjimų. Todėl ši kelnaitė atrodo labai Viktorijos laikų. Moterys ir moterys gali dėvėti tai su suknelėmis, sijonais bet kokiai progai.

4. Klasikinės kelnės:

Klasikinės kelnaitės

PIRKTI DABAR

Centrinėje medžiagos dalyje yra paprastas dizainas. Bet kuri medžiagos pusė yra visiškai lygi. Šios kelnaitės dizaino elegancija yra numanoma. Kelnaitės atrodo blaiviai suplanuotos, dažniausiai dengiančios ir su aukštu juosmeniu. Kelnaitės atrodo labai patogios naudoti. Kelnaitės yra gerai žinomos kaip močiutės kelnaitės. Šios kelnaitės gali būti dėvimos su džinsais.

5. Įprastos kelnaitės Lovable -3:

Įprastos kelnaitės -3

PIRKTI DABAR

Šis elementas yra trijų rinkinių. Tai įprastos kasdienio naudojimo kelnaitės. Tai grynos medvilnės margintos kelnaitės. Spalvos yra oranžinė ir violetinė. Violetinės spalvos turi baltas ir oranžines gėles. Jie turi juodus elastinius kraštus.

6. Prancūziškos pjaustytos kelnaitės:

Prancūziškos kirpimo kelnaitės

Šis elementas yra juodos spalvos, o viršuje – juodas kraštas iš nėrinių. Kelnaitės siekia virš juosmens. Kelnaitės pjaustomos apatinėje srityje, prie plačiausios šlaunies srities. Taigi šios dalys nėra padengtos. Kadangi šio tipo kelnaitės yra dažniausiai prieinamos, ponios dažnai jas naudoja visą gyvenimą. Kelnaites galima reguliariai dėvėti su aukštu juosmeniu, sijonu ir suknele.

7. Hipster tipo kelnaitės:

Hipster tipo kelnaitės

Šis elementas yra karališkos mėlynos spalvos. Stygos laiko priekinę ir galinę medžiagą, dengiančią privačias dalis. Virš priekinės parduodamos medžiagos kerta dvi atitinkančios stygos. Abiejose pusėse yra trys stygos iš priekio ir trys iš galo. Tai elastinės stygos, todėl jos gerai sulaiko medžiagas. Dizainas yra žinomas kaip hip-huggers, nes juosmuo yra ant klubų. Be to, kelnaitės turi žemai supjaustytą koją, kol jos sėdi žemiau juosmens. Tačiau ši kelnaitė yra labai patogi. Kelnaites galima naudoti su džinsais ir sijonais.

8. Hipsterinis bikinis:

Hipsterinis bikinis

Ši prekė yra „Scarlett“ juodos spalvos hipsterinio bikinio stiliaus kelnaitės. Kelnaitės pagamintos iš juodos nėrinių medžiagos. Ant bikinio kelnaitės yra baltas lankelis. Be to, yra siaura juosta, jungianti trikampį priekį su nugara. Šių bikinio stilių medžiaga gale puikiai dengia apačią.

9. Kelnių tipo kelnaitės:

Striukės tipo kelnaitės

PIRKTI DABAR

Šis elementas yra gana persikų rožinės spalvos ir skaidrus. Viduryje iškirpti didelių raudonų rožių siuvinėjimai. Abiejose pusėse yra atitinkamos persikų rožinės plonos juostos, skirtos pagrindinėms medžiagoms laikyti. Stilius atrodo labai elegantiškas, nes kelnaitės yra maždaug tris centimetrus žemiau juosmens. Kelnaitės nedaug dengiasi gale. Tačiau priekis yra padengtas trikampiu pleistru. Kelnaitės šonai yra ant klubo kaulo. Striukės žavi, kai moterys ir moterys eina į medaus mėnesį. Šią kelnaitę taip pat galima dėvėti prie specialių suknelių ir sijonų.

10. „Strappy“ tarpkojis mažiau kelnaitės:

Juostelės tarpkojis Mažiau kelnaitės

PIRKTI DABAR

Šis gaminys pagamintas iš juodų nėrinių, juodos elastingos medžiagos ir juodo trikampio audinio gabalo. Prie stiliaus pridedami keli maži žalvario spalvos žiedai. Galinėje pusėje yra dvi stygos. Kiekviena iš šių stygų eina per kiekvieną užpakalio skruostą. Apatinėje juosmens dalyje yra penkios elastinės virvelės kelnaitei laikyti. Šios penkios stygos susitinka abiejose trikampio juodo audinio pusėse. Ši kelnaitė yra tokia seksuali, kad bet kuri moteris ar panele gali tai panaudoti savo meilužio viliojimui.

11. G styginių stiliaus kelnaitės:

G styginių stiliaus kelnaitės

PIRKTI DABAR

Šis gaminys pagamintas iš rausvos trikampės medžiagos, priekyje uždengiantis lanką. Prie šio lanko priderinta plona rožinė juostelė laiko kelnaites. Užpakalinėje dalyje nėra daug medžiagos, apimančios užpakalinę zoną. Priekinės ir galinės medžiagos yra tiesiogiai sujungtos su maža juostele. Medžiaga yra srityje tarp dviejų skruostų. Ši G styginių kelnaitė apima minimalų minimumą. Moterys ir moterys gali dėvėti šias kelnaites su paplūdimio ir saulės voniomis.

12. C-styginių kelnaitės:

C stygų kelnaitės

PIRKTI DABAR

Šis elementas yra karališkos mėlynos spalvos. Kelnaitės forma yra C formos, taigi ir pavadinimas. Ši kelnaitė neturi stygų, dengia minimumą. Jis tiesiog suspaudžia aplink reikalingas privačias zonas. Priekis yra uždengtas, tačiau užpakalis yra visiškai atidengtas. Taigi, kelnaitės yra labai seksualios ir žavios. Ši kelnaitė iš tikrųjų yra naujojo amžiaus maudymosi kostiumėliai bikinio formos. Moterys ir moterys gali dėvėti šias kelnaites kaip paplūdimio aprangą maudymosi kostiumėliams, deginimuisi ir gulėjimui.

13. Kontrolinės kelnaitės:

Kontrolinės kelnaitės

PIRKTI DABAR

Šis elementas pagamintas iš medžiagos, su leopardo odos atspaudais. Kelnaitės turi aukštą klubą daug aukščiau juosmens. Kelnaitės yra geras valdymo trumpinys. O kelnaitė turi elastingą liniją. Viršutinė dalis siekia iki bambos. Ši kelnaitė yra patogi ir padeda įkišti skrandį, kad atrodytų sklandžiau. Geriausias laikas dėvėti šias kelnaites yra po nėštumo. Be to, tai galima dėvėti su sijonais ar suknelėmis.

14. Odos šortų tipo kelnaitės:

Odinių šortų tipo kelnaitės

Šis elementas yra įdegio spalvos. Įdomu tai, kad jis pagamintas iš minkštos elastingos medžiagos. Kelnaitės dengia pilvo sritį ir gali būti traukiamos šalia bambos. Apatinė sritis pasiekia šlaunų viršutinę dalį iki šlaunų vidurio. Kelnaitės labai patogios. Be to, kadangi pilvas gali būti užsikimšęs, moterims tinka po nėštumo.

15. „Tanga Wear Panty“:

„Tanga Wear Panty“

Šis elementas pagamintas iš skaidrios rausvos medžiagos. Priekinėje trikampėje dalyje yra išsiuvinėtos šviesiai rožinės rožės. Viršutinėje pusėje yra šviesiai rausvos spalvos juostelė, turinti elastingą kraštelį su lanko dizainu, kad būtų galima laikyti kelnaites. Šių kelnaičių stilius labai europietiškas. Dangtis yra labai protinga. Galinis dangtelis yra daugiau nei diržas, bet mažesnis nei bikinis. Moterys ir moterys gali dėvėti šias kelnaites kaip paplūdimio, maudymosi ir poilsio drabužius.

16. Nėriniai Išsami kelnaitė:

Nėriniai Detali kelnaitė

Kelnių stilius yra bikinis, o tai reiškia, kad priekis yra gerai nuspalvintas trikampiu audiniu, o nugara taip pat yra gerai uždengta. Šis elementas yra rausvos spalvos su juodos spalvos nėriniais. Taip pat yra juodos spalvos lankas. Ši kelnaitė gali būti naudojama su suknelėmis ir sijonais.

17. „Jockey Peach Blossom Bikini“:

„Jockey Peach Blossom Bikini“

PIRKTI DABAR

Šis stilius yra bikinio kelnaitės. Taigi priekinė trikampė ir galinė medžiaga dengia pagrindines kūno dalis. Priekis ir galas yra sujungti per siaurą juostą. Kitos šio elemento savybės apima gerokai žemiau karinio jūrų laivyno, o kojos yra nukirptos aukštai virš šlaunų. Šį „Jockey“ bikinį gali naudoti moterys ir moterys su džinsais, suknelėmis ir sijonais.

18. „Scarlet Kiss“ kelnaitės:

Skarlatina bučinio kelnaitė

Priekinė trikampė ir galinė medžiaga yra raudonai raudonos spalvos. Tiek priekinio trikampio, tiek audinio gale yra juodos spalvos tinklelio dizainas. Be to, kraštas pagamintas iš atitinkamos juodos spalvos elastinės. Ši bikinio stiliaus kelnaitė gali būti naudojama su suknele, sijonu, džinsais, paplūdimio drabužiais ir maudymosi kostiumėliais.

19. Raudona Brazilijos kelnaitė:

Raudona Brazilijos kelnaitė

Ši prekė yra braziliško bikinio stiliaus. Naudota medžiaga yra raudonos nėriniai su vientisa raudona spalva. Yra dvi plačios nėrinės ir banguotos juostos. Jie sujungia priekinės trikampės medžiagos viršutinį vidurį su galine medžiaga.

20. Įprastas Brazilijos kirpimo trumpinys:

Įprastas Brazilijos kirpimo trumpinys

Šis daiktas yra nuostabus, įvairiaspalvis, turintis daugiau mėlynos spalvos atspalvių. Abiejose pusėse yra keturios stygos. Visos stygos ir priekinė trikampė medžiaga labai gerai susimaišo. Ši kelnaitė yra tipiško braziliško bikinio pavyzdys. Dizainas apima pagrindines kūno dalis. Moterys ir ponios atrodo patrauklios ir spalvingos. Šią kelnaitę galima dėvėti kaip maudymosi kostiumėlį ir paplūdimio aprangą.

21. Brazilijos trumpas vienos pusės mazgas:

Brazilijos trumpas vienos pusės mazgas

Šis elementas yra labai patrauklus žalios spalvos. Priekinės ir galinės medžiagos dalys dengia pagrindines kūno dalis. Jie yra sujungti su žalia juostele. Juostos galai gali būti surišti į vieną ant dešinio klubo kaulo. Šis kelnaičių stilius taip pat yra dar vienas braziliškas stilius. Moterys ir ponios šioje kelnaitėje atrodo sensacingai ir puošniai. Tai galima dėvėti kaip maudymosi kostiumėlį ir paplūdimio aprangą.

22. Brazilijos trumpas dviejų pusių mazgas:

Brazilijos trumpas dviejų pusių mazgas

PIRKTI DABAR

Šio elemento pagrindas yra juoda spalva su įvairių atspalvių gėlių dizainu. Akivaizdu, kad priekinėje trikampėje medžiagoje yra deimantų, o žvaigždės – kintamos baltos spalvos spausdinimo darbai. Priekinio dizaino spalvos tik baltos. Galai susitinka abiejose klubo kaulų pusėse, kur juos galima surišti iš abiejų pusių. Be to, pagrindinės stygos turi atitinkančius juodus kutus, kurie papildo stilių. Ši kelnaitė taip pat yra braziliškas bikinis. Moterys ir moterys atrodo elegantiškai ir rafinuotai. Šią kelnaitę galima dėvėti kaip maudymosi kostiumėlį ir paplūdimio aprangą.

23. „Erzinti aukštas kelnaites“:

Erzinti aukštą kelnaitę

Calvin Klein sukūrė šias kelnaites. Vakarėlio stilius labai panašus į „Hipster“ trumpąjį. Tačiau kelnaitės neįprastai ilgos ties bamba. Spausdinta medžiaga atrodo kaip leopardo oda. Tarp apatinės dalies ir, pavyzdžiui, dviejų colių plačiajuosčio ryšio, yra centimetras atviro pjūvio arba tarpas. Viršutinė juosta ir apatinė dalis sujungtos siauromis juostomis. Yra ruda elastinga ir juoda kraštinė. Tai gali būti naudojama mados metu, naudojant suknelę ar sijoną.

24. Savybės Hipster Briefs:

Yra „Hipster“ kelnaitės

Šis daiktas pagamintas gausiai, tačiau turi hipsterio bruožų. Šios kelnaitės medžiaga yra persiko spalvos tinklas priekyje ir gale. Kelnaitės gerai dengia esmines kūno dalis. Priekinėje trikampėje medžiagoje yra subtilus siuvinėjimas raudonos ir oranžinės spalvos siūlais. Šią kelnaitę gali naudoti moterys ir ponios su suknele, sijonu, džinsais.

25. Bakstelėkite Pant Type Panty:

Palieskite Kelnės tipo kelnaitės

Šis gaminys pagamintas iš persiko šilko ir šviesiai mėlynų nėrinių. Viršutinė dalis yra lygi. Apatinė dalis prie šlaunų baigiasi dviejų ar trijų colių nėriniais su banguotomis galomis. Šios kelnaitės yra trumpesnės nei kitos. Kelnių stilius atrodo kaip prancūziški šortai, kurių juosmuo dengia nugarą ir dubenį. Šią kelnaitę moterys ir moterys gali dėvėti kaip šokių šortus, naktinius ir laisvalaikio drabužius.

Peržiūrėjus šį straipsnį, galima daryti išvadą, kad yra daug variantų. Čia bet kuri moteris ar panele gali pasirinkti iš skirtingų tipų kelnaičių.