Bel kemerleri bu günlerde moda dünyasının olmazsa olmazı. Geriye dönüp baktığımızda 80’li ve 90’lı yıllarda bel kemerleri moda dünyasında da önemli bir yer edinmiştir. Kadınlar ve erkekler kemerlerde en iyi kreasyonu seçtiler. Neden olmasın? Herhangi bir erkek veya kadın, formda ve en iyi vücut posteriyle görünmek ister..

Bayanlar ve Baylar İçin En Yeni ve Farklı Bel Kemeri Çeşitleri:

Bel kemerleri, güzellik severlerin ince görünmesini kolaylaştırır ve kıyafete güzellik katar. Bir kemer tokasının belinize hızlı bir şekilde takılması, görünüşünüzün olağanüstü görünmesini sağlar. Düğümleri sıkan kemerin basit bir şekilde çekilmesiyle bol giysiler bile giyilebilir.

1. Kadınlar için Geniş Siyah Bel Kemeri:

Kadınlar için Geniş Siyah Bel Kemeri

Geniş bir deri bel kemeri ve ortasındaki tasarımcı tokası elbisenize mükemmel bir görünüm kazandırır. Gevşek tek parça bir üst, geniş bir siyah bel kemeri yardımıyla elbisenin tasarımını bile geliştirebilecek şekilde vücut şeklinde olabilir.

2. Erkekler için Kahverengi Bel Kemeri:

Erkekler için Kahverengi Bel Kemeri

Erkekler ve erkek görünümleri, erkekler cesur bir erkek kıyafeti ile tasarlanmış bel kemerleri ile takıldığında daha çekici görünüyorlar. Kahverengi bir Louis Vuitton bel kemeriyle bağlanan alt bel kotlar zarif görünüyor ve erkekleri daha yakışıklı gösteriyor. Kahverengi bir bel kemeri, saf kot mavi pantolonla harika gider.

3. İnce Beyaz Zarif Bel Kemeri:

İnce Beyaz Zarif Bel Kemeri

Beldeki ince bir kemer, bir kadının giyinmesinin bir göstergesidir. İnce kemerlerin benzersizliği, giyildiğinde izleyicinin gözlerini cezbetmiştir. Kadınlar, keyifli bir profesyonel görünüm vermek için çalışmak için ince beyaz bel kemerleri takabilirler..

4. Kızlar için Yüksek Bel Kemerleri:

Kızlar için Yüksek Bel Kemerleri

Kızlar, özellikle kıyafetlerinin ihtiyacı olmadığında bile yüksek bel kemeri takmayı tercih ediyor. Ancak elbisenin görünümü, üzerlerinde yüksek bel kemeri ile giyildiğinde daha da muhteşem görünüyor. Altın veya gümüş bel kemerleri büyük ölçüde ünlüler tarafından tercih ediliyor beyaz hatta geniş siyah bağcıklı kemerler, kavisli kemerler çok hoş görünüyor.

5. Kadın Kırmızı Bel Kemeri:

Kadın Kırmızı Bel Kemeri

Beldeki kırmızı kemer, göz alıcı bir moda ifadesidir. Gri tek parça bir üst veya koyu kraliyet mavisi bir üst veya hatta düz beyaz veya düz siyah bir üst, yüksek belli kırmızı bir kemerle en iyi şekilde görünebilir. Ve kırmızı bel kemeri bir fiyonk ile birleştiğinde, görünümü ile sadece harika.

6. Kızlar Gümüş Bel Kemeri:

Kız Gümüş Bel Kemeri

Gümüş bel kemerleri, kıyafete sevimli ve asil bir görünüm verir. Herhangi bir kısa üst, güzel bir bütün metal gümüş bel kemeri ile birlikte kullanıldığında daha harika görünebilir. Kızlar düz aynalı gümüş bel kemerleri takmayı bile severler.

7. Erkekler için Resmi Deri Bel Kemerleri:

Erkekler için Resmi Deri Bel Kemerleri

Deri bel kemerleri, birçok farklı renk, desen ve üzerlerindeki çizimlerle erkek, kadın ve gençlerin en eski favorilerinden ve en çok giyilen bel kemerlerinden biridir. Cesurca tasarlanmış deri kemerli erkekler havalı görünüyor. Resmi deri kemerler de iş yerinde giyime profesyonel bir dokunuş katar..

8. Moda Kumaş Bel Kemerleri:

Moda Kumaş Bel Kemerleri

Farklı malzemelerden yapılan bel kemerleri de partilerde ve genç kızlarda bayanlar tarafından oldukça rağbet görmektedir. El yapımı çiçekler ve çivili elmaslarla tasarım kumaştan yapılmış bel kemerleri ve hatta boncuklu bel kemerleri, kadınlar tarafından sevilen moda bel kemerleridir..

 9. Erkekler için El Yapımı Bel Kemerleri:

Erkekler İçin El Yapımı Bel Kemerleri

El yapımı bel kemerleri sadece kadın kıyafetleri için değil aynı zamanda erkek görünümü için de üretilmektedir. Kemere bağlı boncuklu deri erkek bel kemerleri harika görünüyor. Diğer tasarımlar da hayvanların deri benzeri kendi baskıları üzerine yapılır veya eski tasarımlar da muhteşem görünür..

Bel kemerlerinin, erkeklerin ve kadınların kendi tarzlarında harika görünmek için giymeyi kabul ettikleri moda ifadelerinden biri olduğu da kanıtlanmıştır. Tasarımcı kemerlerin türü, insanların kıyafetlerini sunarak kimliklerini ortaya çıkarmasına da yardımcı olur. Çalışan insanlar farklı görünen bel kemerlerine sahipken, partiler tasarımcı yüksek bel kemerleriyle meşgul. Deri kemerler üzerine yapılan çivili ve vintage çalışmalar kendine has bir görünüme sahiptir..