Erkek kemerleri, erkeklerin rutininde günlük ihtiyaçtır. Erkekler, imajlarına uyan ve kendilerine ait bir imza kişiliği yaratan kendi seçim kemerini giymeyi bile seçerler. İnsanlar yeni bir kemer almaya gittiklerinde genellikle kemerlerin en basit kalitesini, parlaklığını ve dayanıklılığını seçerler. Yeni renkli bir görünümle kişiliğinize yeni bir pantolon fırçası getirmek için örgülü bir kemer denediniz mi? Düzenli olarak taktığınız kemer tipinde yapacağınız basit bir değişiklikle tamamen yeni bir görünüm kazandırmayı deneyin..

Görüntülü Şık Erkek Örgülü Deri Kemerler:

Örgülü bir kemer, kişiliğinizi meslektaşlarınızın ve arkadaşlarınızın önünde çarpıcı hale getirecek. Farklı Tasarımlarda Erkekler için en yeni 9 Örgülü Kemere göz atın.

1. Örgülü Latigo Erkek Deri Örgülü Kemer:

Örgülü Latigo Erkek Deri Örgülü Kemer

Ünlü latigo erkek örgülü deri kemer modelleri pek çok gencin tercihi. Kahverengi örgülü kemer bel üzerinde sert görünüyor. Örgü deseni o kadar güzel bir şekilde kaplanmıştır ki, ortada içi boş bir desen ve uçlarda kıvrımlar oluşturur..

2. Üç Renkli Örgülü Kemer:

Üç Renkli Örgülü Kemer

Erkekler için üç renkli örgülü kemer, bisiklet sürerken korkak ve havalı görünüyor. Tam renk kombinasyonu ve pile tasarımı, yılanı andıran ince bir düğüm tipi oluşturur. Güzel örgülü deri kemerler, bol pantolonlarda veya kargo altlarında harika görünüyor.

3. Örgülü Çok Renkli Kemer:

Örgülü Çok Renkli Kemer

Kırmızı-siyah ve beyaz üç renkli örgülü kemer, havalı bir ahbap görünümü için harika görünüyor. Renk kombinasyonu, kot pantolon veya yırtık kot veya şort ile mükemmel görünen havalı bir görünüm için mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiştir. Bu tür kayışlar, pilelere basit bir görünüm ve tam bir anlam kazandıracak şekilde gerilebilir..

4. Gümrüklü Deri Bel Örgülü Kemer Erkek:

Gümrüklü Deri Bel Örgülü Erkek Kemer

Eşsiz bir örgü stiline sahip bağlı deri kahverengi örgülü kemerler, deri kayışları bir araya getirerek mükemmel bir iş parçası gibi görünüyor. Fantastik bir desende iç içe pilili ince ve kalın deri kayışlar, tek parça bir görünüm veriyor. Kahverengi örgülü kemerler, askeri kıyafetlerle veya haki rengi kıyafetlerle uyumlu havalı bir görünüm için mükemmel görünüyor..

5. İki Ton Örgülü Dokuma Kemer:

İki Ton Örgülü Dokuma Kemer

Erkeklerin örgülü kemerleri, üç renkli kırmızı mavi ile pilelendiğinde harika görünüyor ve beyaz, şık bir görünüm için en iyi renk görünüyor. Kemerlerde kullanılan tamamen zıt renklere sahip tuhaf bir pantolon çifti harika bir ikili oluşturuyor. Yumuşak derideki kahverengi uçlar tüm tasarımı tamamlar.

6. Sıkı Örgülü Kemer:

Sıkı Örgülü Kemer

Esnek kemerlerin uygunluğu mükemmel olduğundan, esnek kemerler normalde birçok erkeğin tercihidir. İçinde grimsi bir iplik bulunan erkekler için siyah örgülü kemer çok sevimli ve dikkat çekici görünüyor..

7. Beyaz Örgülü Deri Kemer Erkek:

Beyaz Örgülü Deri Erkek Kemer

Beyaz kemer, stil ve modaya karşı farklı bir tavır sergileyen erkeklerin eşsiz tercihidir. Ayık bir tarza sahip ve imzalı bir pansuman olan erkekler, beyaz renkte örgülü bir erkek kemeri seçebilirler. Beyaz kemer, herhangi bir renk pantolon ve gömlek stiliyle ve hatta iddialı bir görünüm için bir blazer ile giyilebilir..

8. Kahverengi Deri Örgülü Erkek Kemer:

Kahverengi Deri Örgülü Erkek Kemer

Kahverengi örgü kemerler erkeklerin en yaygın tercihi olmakla birlikte kot pantolon veya herhangi bir pantolonla en şık ve her daim yeşil olan kombindir. Kahverengi takım elbiselerdeki deri örgülü kemerler, kot pantolon ve ekose gömleklerle mükemmel uyum sağlar. İnce örgülü kemer kesinlikle kıyafetinizin üzerinde iz bırakacaktır..

9. Örgülü Ayakkabı Bağı Kemeri:

Örgülü Ayakkabı Bağı Kemeri

Örgülü kemerler erkek stili sadece deriden yapılanlar değil, aynı zamanda şık ve havalı bir görünüm için erkekler için örgülü dantel kemerleri hiç düşündünüz mü? Evet, belirgin bir dantel örgülü kemer bele muhteşem bir şekilde asılır ve askeri baskılı kargo pantolonu yüksekten bağlar ve kişilik üzerinde mükemmel bir etki yaratır.

İşlerinde genellikle düz deri kemerler veya pamuklu kemerler kullanan erkekler, günlük kıyafetlerinin üzerine örgülü kemerlerle özel bir görünüm kazandırabilir ve sıkıcı rutin hayatlarına bir kıvılcım verebilir. Örgülü bir kemer takmak kesinlikle fark edilir. Güzel alıntılara sahip kot kot pantolon ve tişörtlerle kombinlenen örgülü kemerler ve spor ayakkabılar, kayalık bir görünüm için harika görünüyor.