Kemerler tüm dünyada erkeklerin en sevdiği aksesuar olmuştur. İster gündelik ister resmi bir kıyafet olsun, her zaman modifiye edilmiş bir görünüm vermek için kemer taşırlar. Eskiden, kemerlere deri kemer ve tasarımı olmayan basit bir kancalı toka ile basit bir görünüm verildi. Ancak erkek aksesuarlarında moda trendlerinin değişmesiyle birlikte kemer tasarımları da her seferinde yeni bir görünüm kazandı..

lüks kemerler

Erkek Markalı Kemer Çeşitleri:

Markalarla birlikte birkaç lüks erkek kemer tasarımına göz atalım:

1. Kurt Tokalı Deri Kemer:

Kurt Tokalı Deri Kemer

Kurt yüzünün tokası ile tasarlanmış lüks bir kemer, kullanıcıya güçlü bir görünüm kazandırır. Gucci markası tarafından tasarlanan, dövüşçü erkeklerin öncelikli tercihi. Sade siyah deri kemer, altın kurt yüzü tokalı orijinal deriden yapılmıştır..

2. Gümüş ve Baskılı Kemer:

Gümüş ve Baskılı Kemer

Şirketin baş harfinin gümüş bir alfabesini ve şirket baskılarıyla süslenmiş bir deri kemeri içeren bir kemer tasarımı, kot pantolon ve diğer gündelik giysiler üzerinde harika görünüyor. MUM Belt Company tarafından tasarlanan erkekler için lüks bir kemer, partiler için kolejlilerin tercihidir..

3. Siyah Kafatası Tokalı Kemer:

Siyah Kafatası Tokalı Kemer

Korku unsuru sizi heyecanlandırıyor mu! O zaman Alexander McQueen Company’nin en yeni lüks kemer markaları tasarımını seveceksiniz. Basit bir siyah deri kemer, altın kurukafa tokası tasarımıyla ürkütücü bir görünüm kazandırıyor. Genellikle temalı partilerde, süslü gezilerde veya barlarda vb..

4. Beyaz ve Gümüş lüks Kemer:

Beyaz ve Gümüş Lüks Kemer

Şirketin logosunu veya adını içeren lüks bir erkek kemer tasarımı, kullanıcının lüks tarafını gösterir. Basit bir beyaz deri kemere, Moschino markasının adını taşıyan gümüş tokalı modifiye bir görünüm kazandırılmıştır. Gündelik ve resmi kıyafetlerde de çarpıcı görünüyor.

5. Yapraklı Kemer Tasarımı:

Yapraklı Kemer Tasarımı

Eşsiz bir görünüm için modaya uygun bir şey mi arıyorsunuz! Günlük kıyafetleriniz için doğadan ilham alan yapraklı bir kemer tasarımı edinin. Lüks kemer markalarından Gucci, gezginler ve kolejliler tarafından piknik ve orman kampları için oldukça beğenilen bu kemeri tanıttı..

6. Sıkı Renkli Kemer:

Esnek Renkli Kemer

Gündelik kıyafetler için şık bir kemer tasarımı, korkak bir kemer tasarımıyla elde edilebilir. Harry Rosen tarafından tasarlanan lüks erkek kemerleri, sevimli renkleri ve esnek malzemeleriyle gençler arasında viral hale geliyor. Basit bir toka ile kot pantolon veya şort olsun gündelik giyimi haklı çıkarır.

7. Taç Tasarımlı Kemer:

Taç Tasarımlı Kemer

Yüksek sosyete partisi için aksesuarlarda asil bir şey mi arıyorsunuz! Bir taç ile tasarlanmış toka içeren lüks bir kemer tasarımı ile karşınızda. Kahverengi orijinal deri kemer, takım elbise üzerinde lüks veya asil bir görünüm veren kraliyet tokası tasarımına sahiptir. Kemerin rengi de kıyafetinize ve tercihinize göre değişebilir..

8. At Tokalı Kemerler:

At Tokalı Kemerler

Yarışı ve atlarla uğraşmayı seviyorum! Atlarla ilgili tutkunuza uygun bir aksesuarla karşınızda. Normal bir deri kemere, H alfabesinin boşlukları arasında koşan bir at tokası ile baskın bir görünüm verilir. Lüks erkek kemeri, kişiliğinize büyüleyici bir dokunuş katmak için gündelik kıyafetlerde harika görünür..

9. Kartal Kemeri:

Kartal Kemeri

Gündelik kıyafetleriniz için markalı aksesuarlar giymeyi seviyorum! Lüks bir kişilik için erkeklerin özenle seçtiği lüks kemer markalarıyla karşınızdayız. Armani kemer tasarımcıları, içinde basit bir deri siyah kemer ile şirketin ilk logosu ile kartal tokalı tasarımlı bir başyapıt verdi. Günlük kıyafetlere zengin bir görünüm kazandırır..

Lüks kemer markaları, bu yılın yaz ve vintage giyim defilelerinde sıkça görülen tokalarda yeni trendleri denemeye başladı. Yeni yürek yakan tasarımlarla erkekler, ikonik bir görünüm elde etmek için lüks kemerlere de yatırım yapıyor..