Önemli bir unisex aksesuar olarak kullanılan deri veya deri benzeri bir malzeme olan ve bir gömlek ve bir pantolonla birlikte “Kemer” olarak adlandırılan bir sicim, günümüzde bayanlar bir mücevher parçası olarak bir kemer kullanıyorlar, bir kalça mücevheri parçası olarak giyilen bir kemer. batılı bir elbise. Düz, esnek bir kayışa çeşitlilik katmak için, çarpıcı çivili kayış tasarımları kullanılarak bazı akıllara durgunluk veren tasarımlar yapılır..

Bay ve Bayanlar İçin En Son ve Şık Çivili Kemerler:

En yeni tasarımlara bir göz atmak için bu makale onları tanımada yardımcı olacaktır. İşte Kadınlar ve Erkekler için en iyi 9 çivili kemer tasarımı.

1. Metal Piramit Çivili Erkek Siyah Deri Kemer:

Metal Piramit Çivili Erkek Siyah Deri Kemer

Parlak metalden yapılmış küçük piramit tasarımı, siyah deri kemere yapıştırılarak daha çekici hale getirilir, Genellikle parlak piramit tasarımı beyaz gümüş metalden ve siyah metalden yapılır.

2. Metal Koni Erkek Çivili Deri Kemerler:

Metal Koni Erkek Çivili Deri Kemerler

Bu, daha sonra kayışa üç sıralı bir şekilde süper yapıştırılan basit metal yapıya verilen başka bir havalı varyasyondur. Genellikle siyah, her türlü renkli kıyafetle iyi giden evrensel bir renktir. Koninin boyutu genellikle 1-2 mm civarındadır..

3. Renkli Kare Plastik Çivili Kadın Kemeri:

Renkli Kare Plastik Çivili Kadın Kemeri

Bu göz alıcı renkli kare şeklindeki Plastik yapı, sade deri veya sentetik deri kemer ile birlikte kullanılarak yenilikçi bir şekilde kullanılmaktadır. Bu renkli metallerden oluşan bir sıra kayışa yapıştırıldığından karenin boyutu 1 mm’dir..

4. Çok Tasarımlı Metal Çivili Kahverengi Deri Punk Unisex Kemer:

Çok Tasarımlı Metal Çivili Kahverengi Deri Punk Unisex Kemer

Bu punk kemerinde, bu çivili kemerin tasarımında çeşitli tasarımlı metal yapılar kullanılmıştır. Kemerin her yerinde yenilikçi bir tasarım oluşturmak için dairesel, üçgen, piramit ve şekilli metal kombinasyonu kullanılmıştır..

5. Kadınlar için Sıcak Kırmızı Piramit Çivili Kemerler:

Kadınlar için Sıcak Kırmızı Piramit Çivili Kemerler

Sıcak kırmızı renk, genç kızlar için olduğu kadar bayanlar için de en çok görülen ve en sevilen renktir. Bu renkli kemer türü, basit bir düz üst ve bir çift jean ile iyi gider. Kemerin genişliği yaklaşık 2 cm’dir.

6. Altın Kalp Çivili Beyaz Kadın Kemeri:

Altın Kalpli Çivili Beyaz Kadın Kemer

Bu, tüm kızlar ve bayanlar için bir başka favori tasarım. Sevimli altın kalp şeklindeki metal yapı, beyaz renkli deri kemerin etrafına yapıştırılmıştır. Beyaz ve altının kontrast rengi muhteşem bir kombinasyon.

7. Ayna Çivili Altın Kadın Kemeri:

Aynalı Çivili Altın Kadın Kemeri

Yuvarlak aynalardan yapılmış bu güzel etnik tasarım kesinlikle tasarımcıların yaratıcılığını ortaya koyan güzel bir el işi. Aynalar, bu aynaların kenarlarında dolaşan altın iplik işi ile altın kemerin etrafına çivilenmiştir. Bu tür bir kemer, kırpılmış bir jean ve sentetik üst ile gidecek.

8. Mücevher Fildişi Vintage Kadınlar Çivili Kemerler:

Jewel Fildişi Vintage Kadın Çivili Kemerler

Hintli bayanlar tarafından herhangi bir bayram vesilesiyle yaygın olarak kullanılan bu fildişi zincir kemer, aynı zamanda kalça bölgesinde dolaşan elbisenin üzerine giyerek bir elbiseye ekstra zarafet katıyor. Fildişi zincir kayış, sıra zincir tasarımı ve kayışın alt ucuna takılan taş işlemeli zincir ile vurgulanmıştır..

9. Soluk Deri Altın Çivili Erkek Kemeri:

Soluk Deri Altın Çivili Erkek Kemer

Soluk kahverengi deri kemer, tüm erkek gardırobunda görülen zorunlu bir aksesuardır. Vintage görünümünden dolayı kemer, alışılmış tasarım kemerlerden çok zengin ve benzersiz görünüyor. Kemer, kemer arasında bir tutuş sağlayan küçük dairesel metal halkalarla vurgulanmıştır..

Duruma bağlı olarak çivili kemer tasarımı giyilebilir. Bunun için hem erkek hem de kadın partilerini içeren çivili kemer tasarımlarını gardırobunuzda toplamaya başlamanın tam zamanı. Punk kemeri, parlak ve havalı görünümlü tasarımı nedeniyle parti giyim kemeri olarak çok uygundur. Soluk vintage kemerler, kıyafet tipine göre yarı resmi veya günlük giyim olarak kullanılabilir..