Kemerler, harika görünmenin önüne geçebilecek en basit şeylerdir. Onlar sadece pratik kullanım için olan şeyler değil, aynı zamanda görünüşleri yoğunlaştırma ve son bir rötuş yapma kapasitesi nedeniyle kimse tarafından asla fark edilmeyecek iyi bir kemerdir. Her türlü aşınma için işleri basit tutan önemli unsurlardır. Eşsiz dokuları ve estetiği ile gardıroplara canlılık katarlar..

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Tasarımcı Kemerler

İster zarif bir resmi kıyafet olsun, isterse basit bir gündelik görünüm olsun, kemerler, resmi toplantıların yanı sıra açık hava partilerini destekleyen gardırobun en iyi kullanımına hizmet edecek..

Bay ve Bayanlar İçin En Popüler ve Şık Tasarım Kemerler:

Burada, her türlü kıyafete uygun, erkek ve kadın gardıropları için sınıfının en iyisi olan, en çok giyilen tasarımcı kemerlerden bazılarını listeledik..

1. Tasarımcı Basit Erkek Perdeli Kemerler:

Tasarımcı Basit Erkek Perdeli Kemerler

Her türlü dokuma kemer, yaz kıyafeti için en uygun olacak ve rahat bir görünüm kazandıracak. Dokuma kemer, herhangi bir kıyafette iyi bir doku oluşturacaktır. Pantolonların kontrast renklerine ve aynı rengin normal pantolonlarına da uyacaktır..

2. Kadınlar için Brooks Brothers Gofre Kemeri:

Brooks Brothers Gofre Bayan Kemer

Bu yaz biraz farklı bir kemer mi arıyorsunuz? gofre, geçmek için iyi bir fikirdir. Benzer şerit genişliğindeki çizgili pantolona en çok yakışacaktır. Günlük giyim ile en iyi çift olacak ve çarpıcı bir görünüm kazandıracak..

3. Hem Erkekler hem de Kadınlar için Çift Gancini Süet Kemerler:

Hem Erkekler hem de Kadınlar İçin Çift Gancini Süet Kemerler

Seksi süet o kadar ucuza gelmiyor ama yumuşak süet ve tokadaki korkak emaye kaplama, parti giyiminin en iyi parçası olacak. Donanma takımı hayatta olduğu sürece, bu kemer zarif bir kıyafet yapmak için piyasadaki diğer kemerlerden hiçbir şekilde ödün vermeyecektir..

4. Bana Kilitlen Kemer:

Bana Kilitlen Kemer

Kemer, 60’ların GG logosunu koyu çikolata kahverengi deri kayışla harmanlayarak zarif görünmesini sağlıyor. Kemerin son dokunuşu, herhangi bir kot pantolonun üzerine ciddi bir hava katacak ve belinizin birinci sınıf zengin bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır..

5. Tasarımcı Tüy Kenarlı Deri Kemer:

Tasarımcı Tüy Kenarlı Deri Kemer

Kahverengi bir ayakkabı için kemer repertuarını mı arıyorsunuz? İşte mükemmel maç. Resmi giyinmemiş olsanız da, herhangi bir kahverengi ayakkabının en yakın eşleşmesi olacak, en iyi renk kombinasyonu ile ara sıra herhangi bir kıyafet olacak..

6. Gap Şerit Dokuma Kemer:

Gap Şerit Dokuma Kemer

Belinizdeki parlak renk poposu bazen bu kış kalabalığın arasından sıyrılmak için mükemmel bir yol olacaktır. Kısa kollu gömlek, günlük şortlar ve doğru bir çift skandal, bütçeye uygun kemer ile en iyi günlük kıyafetleri yapacak..

7. Tasarımcı Batı deri Kemer:

Tasarımcı Batı deri Kemer

Top shop western kemer, metalden oyulmuş dayanıklı poliüretan ve toka ile hazırlanmış hayvan dostu bir kemerdir. Tüm gündelik kıyafetler, terlikler ve ayak bileği botları ile çok dikkat çekici ve en uygunudur. Kullanıcıların tüm zevklerini karşılayacak ve genel olarak harika görünen en iyi işçilikle tasarlanmıştır..

8. Kadın Tasarımcı Bri Bri Bri Bri Kemer:

Tasarımcı Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri Bri

Bri Bri Bri kemeri, Kendall Jenner’ın görünümünün stil ikonu. Altın rengi metal ve hakiki siyah deriden yapılmış zarif görünümlü tokaya sahiptir. Baby Bri Bri Bri’nin daha küçük versiyonu da piyasada mevcuttur. Ayrıca partiye elit bir görünüm kazandıran hem gümüş hem de altın renklerinde gelir..

9. Erkek Tahıllı Deri Kemer:

Erkek Damarlı Deri Kemer

Bu kemer, cesur bir çizgili desene ve akıllı cesur renklere sahip eğlenceli bir tasarıma sahiptir. Bu, çok çeşitli zımbalara sahiptir ve bütçe dostu ve abartılı. Koyu gri pantolonlara çok yakışacak. Güzel dokulu deri üzerinizdeki çekiciliği artıracaktır..

10. Klasik Tasarımcı Deri Kemer:

Klasik Tasarım Deri Kemer

Klasik zevkli tokalı ince bir deri kemer, kaç yaşında olursa olsun her zaman cephanenizde olacak. Kolay çıkarılabilir tokalı ve beline daha kalın takılabilen vintage esintili bir tokadır. Giydiğiniz tüm süitlere en çok yakışacak. Bu, sade, zarif bir görünüm ve klasik kıyafetlerle izleyicilerin cazibesini artıracaktır..

11. Erkekler için Hermes Tasarımcı Altın H Kemer:

Erkekler için Hermes Designer Altın H Kemer

Hermes’in muhteşem ve ikonik mükemmel H kemer tokası, kullanıcının kemeri görmezden gelmemesini sağlayacaktır. Bir odaya girerken kesin bir açıklama yapar. Altın takılarla mükemmel bir uyum sağlayacak ve izleyenlere hoş bir elit kıyafet kazandıracaktır. Partiler ve etkinlikler için kişiye özel gündelik kıyafetler için en iyi takım olacaklar.

12. Şerit Web Kemeri:

Şerit Web Kemeri

Şeritli kemer, NATO saat kayışına en uygun olanıdır. Şık chino şortlarla casual giyime zarif bir görünüm kazandırmak. Bir saat tutkunu musunuz? Ketene çok az zaman ayırdıktan sonra Stripe Web Belt’e gidin, zarif bir görünüm ve iyi bir kıyafet verecektir..

13. Sağlam Kot Kemer:

Sağlam Kot Kemer

Sağlam kot kemer, bir jean veya diğer iş elbiselerinden ilham alan elbiselerle rahat bir hafta sonu için harika olacak. % 100 hakiki kalın, sağlam dizgin deriden yapılmıştır ve bazen daha iyi bir kıyafet oluşturur ve aynı renkli ayakkabılarla daha da güzelleşir..

14. Erkekler için Tasarımcılar Yaz Kumaş Kemerler:

Tasarımcılar Erkekler için Yaz Kumaş Kemerler

Yazın hafifletilmiş kıyafet kuralları için biraz daha rahat oluyor. Kemeriniz de bir anlam ifade etmelidir. Pamuklu dokuma veya basit bir grogren doku gibi bu hafif kumaş, yazları giymek için en iyisi olacaktır. Ayrıca yazlık kıyafet ve gündelik giyim arama ihtiyacını da karşılayacaktır..

15. İnce Vintage Kemer:

İnce Vintage Kemer

Antika dükkanları kazmak için en iyi aksesuara sahip olan kemerdir. Hakiki deri kullanıldığına ve size tam olarak uyduğuna dikkat edilmelidir. Bu ince bağbozumu kemerler en çok takım elbiseler ve parti giyim pantolonları için uygundur. Bu, özel olarak yapılandırılmamış dahil olmak üzere herhangi bir rasgele dikilmiş keten takım elbise için en iyisi olacaktır. Örgülü deri kemer de şu anda internette en çok tercih edilen vintage tasarım kemerlerle aynı etkiye sahip olacak..

Terzilik yapanlar, genellikle belimize uyacak şekilde ayarlanmış birçok iç ayarlayıcıya ve pantolona sahiptir. Ve bazı pantolonlarda kemerin tutması için halkalar vardır, bu gibi durumlarda yukarıdaki makale, çeşitli durumlara uyan modaya uygun üst düzey tasarımcıların kemerini bulmak için çok yardımcı olacaktır. Tasarımcı kemerler, bir kişinin kılık kıyafetini güzelleştiren ve ona tam bir görünüm kazandıran önemli aksesuarlardan biridir..