Kemer, giyilen kumaşı tutmak için bele takılan esnek bir bant veya kayıştır. Kemerlerin Tunç Çağı’ndan beri giyildiği bilinmektedir, o zaman erkekler giyerdi, kadınlar değil. Modanın değişmesiyle birlikte her iki cinsiyet de kullandı. Kemerler polis, asker ve eski savaşçılar tarafından bile giyilir. Ama artık zamanın değişmesiyle birlikte sadece pantolon tutmak için bir aksesuar olarak değil, bir moda sembolü olarak da kullanılıyor. Görünümüne stil katmak için farklı tasarım ve desenlere sahip çeşitli kumaşlarda gelirler..

kırmızı kemerler

Şık Koleksiyon Bayan Kırmızı Kuşak Tasarımları Görselli:

Kırmızı aşkın rengidir ve kırmızı kemerler harikadır. Olağanüstü görünüme sahip en iyi kırmızı kemerlerden bazıları burada listelenmiştir..

1. Basit Çapraz Kırmızı Kuşak:

Basit Çapraz Kırmızı Kuşak

Bu çapraz çapraz kemer, tasarımında benzersiz olan kırmızı bir deri kemerdir. Diğer kemerler gibi tokası yoktur, onu tutmak için küçük bir pimi vardır. Şık görünüme sahip bir kadın kırmızı kuşağıdır ve tunikler üzerine giyildiğinde harika duracaktır..

2. Kadınların Sıska Geniş Kırmızı Kuşağı:

Kadın Sıska Geniş Kırmızı Kuşak

Bu, küçük bir askı bile olan kırmızı bir sıska kemerdir. Pantolonunuzu destekleyemeseler de, modanıza stil katmanıza destek olurlar. Açıkça görülebilecek şekilde yeşil, sarı, beyaz ve diğer açık renkli elbiselerde havalı görünecek..

3. Kırmızı Yay Kemeri Sıska:

Kırmızı Fiyonklu Kemerli Sıska

Kadınlara en çok kırmızı yakışır ve bu kırmızı kadın kemeri, onu eşsiz kılmak için güzelce tasarlanmış bir yay şekline sahiptir. Bu biraz geniş ve üzerinde çift fiyonk yapılan kırmızı bir bel kemeridir. Siyah elbiselere çok yakışacak.

4. Düğün için Çiçek Kanat Kırmızı Kuşak:

Düğün için Çiçek Kanat Kırmızı Kuşak

Çiçeklerin kızın kalbinde özel bir yeri vardır ve onlar tarafından sevilir. Bu kırmızı çiçek kemeri, üzerine güzelce yerleştirilmiş iki çiçek ile ipekten yapılmıştır. Çiçeklerin ortasında küçük bir kristal küme vardır. Beyaz bir elbise üzerinde ve hatta siyah üzerinde harika görünecek.

5. Kırmızı Kuşağı Oymak:

Oymalı Kırmızı Kuşak

Buradaki boşluk, boru gibi demek değildir; sanatsal görünen güzel hazırlanmış bir kırmızı kuşaktır. Türlerinden biridir ve kullanıcının olağanüstü görünmesini sağlar.

6. Kırmızı Mücevherli Kemer:

Kırmızı Mücevherli Kemer

Bu kırmızı mücevher kemeri, parıldayan kırmızı taşlardan yapılmıştır. Tüm kemerin üzerine gömülü kırmızı taşlar var ve süper havalı görünüyor. Bu kırmızı kuşak, partilerde giyildiğinde ışık saçacak.

7. Deri Şal Kırmızı Kemer:

Deri Şal Kırmızı Kemer

Kemerler moda sembolüdür ve bu kırmızı kemer tarzınıza cazibe katacaktır. Tokası veya kancası yoktur, iki veya üç çeşit etrafına sarılır ve bir düğüm atılır. Farklı görünüyor ve hatta kullanıcı üzerinde daha güzel görünen saçakları asılı.

8. Kızlar için Bel Kırmızı Püsküllü Kemer:

Kızlar için Bel Kırmızı Püsküllü Kemer

Mini etekle karıştırmayın; kırmızı saçaklı bir kemerdir. Geniş ve püsküllü deri kemerdir. Saçaklar kısa veya uzun olabilir ve buna göre sırtınızı kapatabilir. Kot pantolonlarda havalı görünecek.

9. Kırmızı Kadife Bel Kemeri:

Kırmızı Kadife Bel Kemeri

Kadife o kadar yumuşak ki, kemer olarak bile kullanılabilir. Bu, üzerinde siyah bir şerit ve beyaz noktalar bulunan kırmızı kadife bir kemerdir. Noel Baba kemerine benziyor ve Noel’de bile giyebilirsin.

Kemerler geçmişten beri kullanılmaktadır ve hala kullanımdadır ve her zaman olacaktır. Bu aksesuar şimdi modaya uygun kıyafetlerinizle eşleşebilecek bir tasarımcıya dönüştürüldü. Farklı kumaşlarda mevcuttur ve kullanıcı tarafından sevilen eşsiz tasarımlara sahiptirler..