Yeni korkak ve tasarımcı kemerler, birçok kadının gardırobunda kendi yerini aldı. Resmi amaçla veya gündelik görünümünüze korkak veya şık bir görünüm kazandırmak için taşınan çeşitli desenlerdeki tasarımcı kemerler, kadınlar tarafından geniş çapta seçilmektedir. Deri, kadife, pamuk, polyester vb. gibi kemerlerin yapımında kullanılan çeşitli malzemeler arasında metalden yapılan kemerler, kalp yakan tasarımları ve bitirmeleri için geniş çapta seçilmiştir..

Bel İçin Farklı Metal Kadın Kemer Çeşitleri:

Bu yılki defileler, kusursuz işleme ve harika tasarımlara sahip çeşitli metal kayışlar verdi. Seçilmiş bazı metal kayış tasarımlarına bir göz atalım.

1. Gümüş Ağlı Metal Kemer:

Gümüş Fileli Metal Kemer

Ağ örgülü tasarıma sahip gümüş metal kemer, kullanıcıya prenses görünümü vererek uzun ve kısa önlüklerde harika görünüyor. Kemer, gümüş bir metalden yapılmıştır ve net bir tasarım vermek için kabartmalı tasarımlar verilmiştir. Metal kayışa verilen hoş koyu ışık tonu onu daha çekici kılıyor.

2. Metal Zincir Kemer Tasarımı:

Metal Zincir Kemer Tasarımı

Zincir görünümü veren metalden yapılmış hoş bir kemer tasarımı, herhangi bir kıyafet üzerinde giymek için harikadır. Kadınlar için yaygın olarak kabul edilen bir metal kemer tasarımıdır. Kayış zincir görünümündedir ve altın rengi efekti veren içkiden yapılmıştır. Özellikle kısa elbiselerde harika görünüyor.

3. Çiçek Kemer Tasarımı:

Çiçekli Kemer Tasarımı

Bu geceki partiniz için veya herhangi bir disko veya barda büyüleyici bir görünüme sahip olmak istersiniz! Beyaz taşlarla süslenmiş çiçek desenleri ve dairesel tasarımlar verilen bir metal kemer deneyin. Büyülü bir görünüm için kot pantolon, kapri ve kısa elbiselerin üzerine güzel bir görünüm verir..

4. Metal Para Kemeri:

Metal Para Kemeri

Birbirine iliştirilmiş birkaç madeni paranın tasarımıyla yapılmış tam bir metal kemer, muhteşem bir görünüm verir. Tasarım gündelik ve etnik giyimde de bel bandı olarak yüksek oranda taşınmaktadır. Navratri’de kot pantolon veya cholis üzerine giyildiği çok görülür..

5. Zincirli Geniş Metal Kemer:

Zincirli Geniş Metal Kemer

Tasarımcı ve modaya uygun kıyafetler üzerinde giymek için basit ama ikonik bir tasarım mı arıyorsunuz! Kıyafetiniz için krem ​​rengi bir görünüm verilmiş basit bir geniş metal kemer alın. Tasarım, başka renklerde de bulunabilmesi nedeniyle çalışan kadınlar tarafından yaygın olarak kabul edilmektedir..

6. Üçlü İp Kemeri:

Üçlü Dize Kemer

Üçlü ipli kemer, kot pantolon ve Capri üzerine giyildiğinde harika görünüyor. Metal kemer, biri zincir tasarımlı, diğeri ise kullanıcıya sevimli bir görünüm kazandırmak için üzerinde asılı sevimli jingle verilen üç farklı ipten yapılmıştır. Palazzo’daki kolej böcekleri tarafından çokça seçilmiştir..

7. Oksitlenmiş Bant Tasarımı:

Oksitlenmiş Bant Tasarımı

Kemerler artık özellikle tasarımcı lehengas veya Navratri için Patiala üzerinde etnik giyim üzerine de giyiliyor. Oksitlenmiş metalden yapılmış böyle güzel bir tasarım, kemer metali süslendiğinde çekici bir görünüm verir. Ona bağlı şaşırtıcı jingle ve takılar, herhangi bir kadına gizemli bir görünüm verir..

8. Metalik İnci Kemer:

Metalik İnci Kemer

Bronz metalden yapılmış bir tasarımcı kemer kısa elbise, kot pantolon, kapri vb. elbiselere büyüleyici bir görünüm kazandırır. Kadınlar için metal kemerlerin tasarımına bronzdan yapılmış inci tasarımı verilir ve bu da ona hoş bir görünüm kazandırır..

9. Yaprak Tasarımlı Gümüş Metal Kemer:

Yaprak Desenli Gümüş Metal Kemer

Doğadan ilham alan yapraklı bir kemerle prenses görünümüne sahip olmak ister misiniz? Gümüş metal kemer, ön tarafta bir yaprak tasarımı ile tasarlanmıştır. Yüksek sosyete partilerinde gündelik kıyafetler ve harika tasarım önlükler üzerine harika bir görünüm verir. Ayrıca kullanıcıya asil bir yaklaşım sağlar..

Metal kayışlar, şaşırtıcı tasarımları nedeniyle moda pazarının büyük bir bölümünü ele geçirdi. Jingle, inciler, elmaslar vb. gibi diğer takılar metalle karıştırıldığında bel bandına sofistike bir görünüm kazandırır. Ayrıca, basit metal kayışlar, resmi amaçlar için kadınlar tarafından resmi törenlerde yaygın olarak taşınmaktadır..