1985 yılında kurulan Tommy Hilfiger, birinci sınıf stili, kalitesi ve dünya çapındaki tüketicilere verdiği değerle popüler olarak tanınmaktadır. Dünya çapında 17.000’den fazla ortağı vardır. Tommy Hilfiger, kokular, gözlükler, saatler ve ev mobilyaları dahil olmak üzere çeşitli ürünler için lisans almıştır. Dünya çapında bir tanıtım gerektirmez. Hindistan’da en çok aranan marka Tommy Hilfiger ve Tommy Hilfiger Belts India da öyle. Erkek kemerleri, kadın kemerleri ve erkek kemerlerinden oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Bu kemerler bir sonraki seviye tatil partisi aksesuarlarıdır. Gerçek bir lüks markanın havasını korur. Tommy Hilfiger, moda endüstrisinde çok kutsal yeri kazandı. üstün tasarımları, özgün temaları ve trendleri ile. Tommy Hilfiger, pop kültürü ve zengin Americana Mirası mirasına sahiptir.

Modada Kadın ve Erkek Tommy Hilfiger Kemerlerinin Yeni ve Trend Tasarımları:

Bay ve bayanlar için Tommy Hilfiger Kemerlerin en iyi 10 modeline Görsellerle birlikte bakalım..

1. Erkekler için Tommy Hilfiger Deri Kemer:

Erkek Tommy Hilfiger Deri Kemer

Tommy Hilfiger, önde gelen sürdürülebilir tasarımcı, lüks yaşam tarzı markalarından biridir. Saf deri ve tokaya işlenmiş marka logosu ile hazırlanmış bu Tommy Hilfiger Brown kemer, takım elbise giyen beyler için idealdir. Bu Kemer herhangi bir resmi görünümü parlatacak. İkonik olarak tasarlanmış bu kemerle tarzınızı sürdürün. Ayarlanabilir bir uyum ile birlikte gelir. Bu açıklama kemeriyle iz bırakın. Tommy Hilfiger mükemmel uyumu ve göz alıcı zarafetiyle beğeni topladı.

2. Tommy Hilfiger Tersinir Kemer:

Tommy Hilfiger Tersinir Kemer

Tommy Hilfiger kemer tasarımları, bir yaşam tarzı markasının mükemmel yansımasıdır. Bu siyah kuşak, bir stil rozeti olarak giyilebilir. Nubuk deriden hazırlanmış bu siyah kemer ve gümüş tonlu bir toka, her kıyafete şık ama abartısız bir hava katıyor. Bu çarpıcı biçimde tasarlanmış siyah deri kemerle resmi görünümü geliştirin. Bu Tommy Hilfiger resmi kemerlerle bu sezon trendde kalın.

3. H Tokalı Tommy Hilfiger Kemer:

H Tokalı Tommy Hilfiger Kemer

H tokalı zarif bir şekilde hazırlanmış Tommy Hilfiger kemerimizle resmi günlerde zarif bir görünümü keşfedin. Açıklama tokalı bu kemer, görünümünüzü daha da şık hale getirmenize yardımcı olacak. Bir toka dönüşü ile tersine çevrilebilir bir kemer anahtarı renkleridir. Uluslararası tasarım ekibi, tasarımda bir sonraki adımı keşfetmek için sürekli bir arayış içindedir, bu nedenle her tasarım kendi benzersizliği ile ortaya çıkar. Bu kemer, kişiye özel topluluklara akıllı bir görünüm getiriyor.

4. Tommy Hilfiger Günlük Kemer:

Tommy Hilfiger Günlük Kemer

Tommy Hilfiger, lüksü bir sonraki seviyeye taşıyor. Bu Tommy Hilfiger kırmızı kemer, gümüş tonlu tokalı ayarlanabilir bir kesime sahiptir. Gündelik topluluklara imza cilası ekler. Uçta suni deri detaylı kemer ve D halka tokalı. Bu kot kemer, herhangi bir gündelik kıyafet için sokak giyimine hitap ediyor. Bu kemer, favori kotunuz için sağlam ve güvenli bir bitiş görevi görür..

5. Tommy Hilfiger Elastik Kemer:

Tommy Hilfiger Elastik Kemer

Tommy Hilfiger’ın ikonik göz alıcı tasarımı, mirastan ve ince işçilikten bahsediyor. Bu beyaz kuşak, zamanın ve trendlerin testine dayanır. Bu kemer ile kıyafete sade bir görünüm ekleyebilirsiniz. Bu kemerde Tommy Hilfiger monogram tokası ve yumuşak elastik kemer bulunur. Ayarlanabilir bir uyumla gelir ve egzotik malzeme ile birlikte nadir, benzersiz bir tarza sahiptir. Bu sade tasarımla tartışmasız zarafeti en keskin terziliğe getirin. Bu kemer, aksesuar portföyünüze çok yönlülük kazandırır. Gündelik bir gardıropla hava atın.

6. Tommy Hilfiger Çizgili Kemer:

Tommy Hilfiger Çizgili Kemer

Tommy Hilfiger kayışları, kusursuz tasarımları ile anında tanınır. Bu kemer, genç ve karmaşık ruhunu paylaşıyor. Günlük görünümü zenginleştiren ayarlanabilir ve ters çevrilebilir bir uyumla birlikte gelir. Bu çizgili kemerin bir tarafında şerit ve diğer tarafında Tommy Hilfiger monogram plak tokalı imzalı renk bloklu tasarım bulunur. Saf deriden yapılmıştır. Görünümünüzü kıyafetinize uyacak şekilde değiştirebilir. Bu çizgili kemer, sadece biraz yardıma ihtiyaç duyan kıyafetler için bu ultra ihtişamı elde etmeye yardımcı olur..

7. Tommy Hilfiger Örgülü Kemer:

Tommy Hilfiger Örgülü Kemer

Göze hoş gelen Tommy Hilfiger örgülü kemer, ön kısımda kabartmalı marka logosuyla anında tanınır hale getirilirken, görkemli elle bağcıklı deri ve tek uçlu toka tüm profile pürüzsüz ve zarif bir görünüm kazandırıyor. Tarzınıza kolayca sofistike bir dokunuş katabilir. Bu örgülü kahverengi kemerle lüksü aksesuar portföyünüze taşıyın. Bu rahat uyumu sağlamak için ayarlanabilir bir kesime sahiptir. Kemer tokası, altın tonlu metalik yüksek kaliteli bir malzemeyle gelir.

8. Tommy Hilfiger Kanvas Kemer:

Tommy Hilfiger Kanvas Kemer

Bu Tommy Hilfiger mavi kemer, zarafeti şehvetle yansıtıyor. Günlük görünümünüz için olmazsa olmaz aksesuar. Ucunda kontrast süslemeli ayarlanabilir bir uyum sunar. Bu kemer, herhangi bir kıyafete sınıf bir dokunuş katar. En sevdiğiniz görünümlere şık bir görünüm kazandırmak için en sevdiğiniz pantolonunuzla kombinleyin. İnce doku ile tasarlanan bu kemer kesinlikle sizi kalabalığın arasından sıyrılacak.

9. Tommy Hilfiger Aly Kemeri:

Tommy Hilfiger Aly Kemer

Saf deri ve tokalı tokalı bu deri kemer, tüm pantolon tonlarını tamamlayacak. Üstün işçilik ile şık bir stile sahiptir. Ayarlanabilir kesimiyle benzersiz rahatlık sağlamak için tasarlanmıştır. Bu parça, gelecek yıllar boyunca görünümünüzü süsleyecek. Tommy Hilfiger kemerleri kesinlikle favorileriniz arasında yerini alacak. Şık görünümünüzü tamamlamak için chinos ile giyin. Mükemmellik için hazırlanmış. Bu şık açıklama kemeri, olmazsa olmaz bir gardıroptur..

10. Tommy Hilfiger Dokuma Kemer:

Tommy Hilfiger Dokuma Kemer

Bu şık aksesuar, görünümünüze cazibe katacak. Madde adamları için özel olarak tasarlanmıştır. Suni deri uç ve kare metal tokadan üretilen kemer, dayanıklılık ve yüksek kalite vaat ediyor. Gün boyu mükemmel uyum ve kavrama vaat ediyor. Bu Tommy Hilfiger dokuma gri kemer, moda aksesuar koleksiyonunuza şık bir ek olacak.

Karmaşık bir şekilde hazırlanmış kaliteli kayışlar, Tommy Hilfiger’ın ayırt edici özelliğidir. Tommy Hilfiger, havalı Amerikan stilleriyle ünlü bir markadır. Bu makale markayı yansıtıyor ve böylece çeşitli Tommy Hilfiger Kemerleri aracılığıyla markanın iddialı parçalarını sergiliyor. Yukarıdaki makale, marka ve toka detaylarıyla birlikte en iyi 10 Tommy Hilfiger Kemerini göstermektedir. Moda bölümünüzü bir adım daha yukarı taşıyın. Bu makalenin içeriği olduğunu bulduysanız, lütfen bize yazın. Lütfen yorumlarınızı ve geri bildirimlerinizi ekleyin; gelişmemize yardımcı olurlar, ayrıca başkalarıyla paylaşırlar.