Galbūt girdėjote pakankamai ir buvote sprogimo šukuosenos reiškinio liudininkai. Bet ar jūs kada nors girdėjote apie kūdikių kirpčiukus? Šios kūdikių kirpčiukų šukuosenų tendencijos, dar vadinamos mikro ar mažais kirpčiukais, mados pasaulyje yra gana neseniai. Viskas prasidėjo vos prieš porą metų ir jau tapo didžiuliu hitu. Kai kirpčiukai nukrenta virš kaktos ir daug colių virš antakių, šie mikro kirpčiukai suteikia apipjaustytą ir retro išvaizdą.

Šiandien nusprendėme jus palepinti tokiomis mielomis, tačiau nepakartojamomis ir drąsiomis kūdikių plaukų kirpimo tendencijomis per pastaruosius dvejus metus.

Geriausi ir lengvi kirpimai kūdikiams:

Nors kirpimo kirpimas kūdikiams išpopuliarėjo 2018 ir 2019 m., Mes suapvalinome keletą nuostabių ir stulbinančių išvaizdų, kurių galbūt nenorėsite praleisti.

1. Bukas Nicro kirpčiukai:

Buki mikro kirpčiukai

Jei anksčiau girdėjote bukas kirpčiukus, šis kirpimas su mikro kirpčiukais yra puikus tolygaus kirpimo ir kirpčiukų mišinys. Kai trumpi apipjaustyti plaukai krenta ant kaktos ir su kirpimu „Bob“, mums labai patinka visas bendras stiliaus teiginys. Ar tai būtų vakarėliai ar laukiniai šokių vakarai; šis kūdikių plaukų pakraštys gali būti tinkamas ir modernus išbandyti.

 • Moterys, turinčios apvalią ir deimantinę veido formą, gali išbandyti šį gražų stilių
 • Išbandykite šią išvaizdą su banguotais ir tiesiais plaukais
 • 30–40 metų moterys gali atrodyti jaunatviškai ir nervingai.

2. Wispy Baby Bangs:

Keistos kirpčiukai kūdikiams

Wispy kirpčiukai yra daugybė plunksnuotų ir minkštų kirpčiukų, kurie be jokių pastangų suteikia išlygintą išvaizdą. Šie išmintingi kirpčiukai kūdikiams yra vienas iš tokių unikalių ir šiuolaikinių šiuolaikinių įvaizdžių moterims, kurios mėgsta eksperimentinį ir prašmatnų stilių. Ar tai būtų laukinė ir jaunatviška išvaizda, ar moderni sunki tendencija; šie kirpčiukai gali būti tinkami ir puikiai tinka.

 • Moterys, turinčios ovalo ir deimanto formos veidą, gali išbandyti šį kūdikio pakraštį.
 • Dėvėkite šį stilių moterims, turinčioms banguotų ir garbanotų plaukų tekstūrą, kad atrodytų gerai
 • Ar tai būtų 40 -tieji ar 50 -tieji metai; šie išmintingi kūdikių kirpčiukai gali atrodyti prašmatniai ir jaunatviškai, drąsiai atrodant.

3. „Baby Fringe“ kirpčiukai su „Pixie“ kirpimu:

Kirpčiukai „Baby Fringe“ su kirpimu „Pixie“

„Pixie“ kirpimas jau yra berniuko ir nerūpestinga išvaizda, apie kurią visi žinome. O kaip prie šio stiliaus teiginio pridėti gražių kirpčiukų kūdikiams? Moterims, kurios užimtos darbuose ir profesinėse erdvėse, arba pagal įtemptą tvarkaraštį, šie trumpi plaukai su mikro kirpčiukais yra vienas iš tokių lengvai prižiūrimų ir nuostabių išvaizdų.

 • Tie, kurie turi bet kokią veido formą, gali lengvai išbandyti šią gražią išvaizdą
 • Moterys nuo 20 -ųjų iki 40 -ųjų pabaigos gali išbandyti šią gražią stilingą tendenciją.
 • Lygi ir tiesi plaukų tekstūra čia gali būti tobula ir tinkama.

4. Asimetriški kūdikių kirpčiukai:

Asimetriški kūdikių kirpčiukai

Asimetriškas kirpimas yra visiškai naujas madoje dėl to nervingo ir drąsaus įvaizdžio. Jūs netgi galite panašiai eksperimentuoti bandydami asimetriškus kirpčiukus kūdikiams ir lažinamės, kad išsiskirsite iš minios. Čia kūdikių kirpčiukai vis labiau populiarėtų, kai jie eina iš vienos pusės į kitą. Su elegantiška ir šiuolaikiška išvaizda, šie trumpo ilgio plaukų kirpčiukai tikrai atrodys moderniai.

 • Moterys, turinčios ovalo, širdies ir deimanto formos veidą, gali išbandyti šį neramų kūdikių kirpčiukų stilių.
 • Dėvėkite tai, kad 30 -ies metų moterys atrodytų nervingos ir prašmatnios.
 • Tie, kurių plaukų struktūra yra tiesi ir banguota, gali pasirinkti šį kirpimą, kad atrodytų geriausiai.

5. Asimetriški kūdikių kirpčiukai su netvarkinga išvaizda:

Asimetriški kūdikio kirpčiukai su netvarkinga išvaizda

Netvarkingos šukuosenos buvo jų natūralios ir modernios išvaizdos reiškinys. Kodėl nepabandžius tokios išvaizdos su asimetriškais kūdikių kirpčiukais? Su itin trumpais mikro kirpimo kirpčiukais, šiek tiek išblukimu šonuose ir bendra netvarkinga garbanotų plaukų tendencija, mums patinka, kaip ši nervinga išvaizda gali atrodyti unikali ir laukinė mados pasaulyje.

 • Moterys, turinčios ovalią ir deimantinę veido formą, gali išbandyti šį trumpą kirpčiuką
 • Šios šukuosenos garbanotų plaukų tekstūra gali būti aštri ir prašmatni.
 • 30 -ies metų amžiaus moterys gali būti tinkamos ir tinka šiam kirpimui.

6. Roko stiliaus kirpčiukai:

Roko stiliaus kirpčiukai

„Rock“ ar „Rockabilly“ šukuosenos buvo madingos pastaruosius keturiasdešimt penkiasdešimt metų ir dabar grįžta į madą. Juose puikiai dera klasikinė ir elegantiška išvaizda. Šis roko kirpčiukai atrodo kartu su garbanotais sluoksniuotais kirpimais moterims, kurios mėgsta atrodyti ne mažiau kaip madinga. Nesvarbu, ar tai būtų aukščiausios klasės mados renginiai, ar senovinė išvaizda, tai gali būti idealus atitikimas.

 • Moterys, turinčios ovalo formos ir širdies veidą, gali atrodyti tobulai.
 • Išbandykite tai moterims nuo 20 -ojo dešimtmečio pabaigos iki 30 -ųjų pabaigos, kad galėtumėte sklandžiai kirpti.
 • Jei turite garbanotų ir tankių banguotų plaukų tekstūrą, ši roko kirpčiukų išvaizda gali idealiai tikti.

7. Tekstūruoti trumpi kūdikių kirpčiukai:

Tekstūruoti trumpi kūdikių kirpčiukai

Moterims, mėgstančioms ir mėgstančioms itin trumpą ir lengvai prižiūrimą šukuoseną, tačiau šiek tiek pasukant ir priderinant prie šiuolaikinės išvaizdos, šie tekstūruoti ir daugiasluoksniai išmintingi kirpčiukai kūdikiams gali būti itin nervingi. Nesvarbu, ar tai būtų oficiali ar profesionali išvaizda, ar meno/muzikos srities karjera, šis kirpimas gali būti unikalus ir šiuolaikiškas.

 • Moterys, turinčios ovalią ir stačiakampę veido formą, gali puikiai prisitaikyti prie šios išvaizdos.
 • Išbandykite šį stilių moterims, turinčioms tiesių ir banguotų plaukų tekstūrą.
 • Pridėkite prie šios išvaizdos bet kurios amžiaus grupės moterų, jaunesnių nei 50 metų, kad šis jaunatviškas ir įtaigus stiliaus pareiškimas

8. Plačios kirpčiukai kūdikiams su kirpimu:

Plačios kirpčiukai kūdikiams su kirpimu

Jei jums nepatinka per trumpi plaukai, tokie kaip bob, kodėl gi ne kirpti kirpimą? Tai gali būti gana nervinga ir moteriška išvaizda. Dabar galite žengti žingsnį į priekį ir pabandyti pakelti visą stiliaus teiginį, kad jis atrodytų gražiai, pridėdami kirpčiukų kūdikiams. Kaip apie tokius mielus ir dar ne tokius mikro kirpčiukus? Ar tai būtų biurai ar vakarėliai; šis universalus stiliaus pareiškimas niekada negali praleisti nuostabios išvaizdos.

 • Moterys, turinčios deimantinius, ovalius ir aštrius veido bruožus, gali išbandyti šį stilių.
 • Dėvėkite tai, kad 20–30 metų moterys atrodytų puošniai ir gražiai.
 • Banguotų ir tiesių plaukų tekstūra čia gali būti tobula ir ideali.

9. Kūdikių kirpčiukai ilgiems plaukams:

Kūdikių kirpčiukai ilgiems plaukams

Taip pat dabar galite išbandyti kirpčiukus kūdikiams su vidutinio ar ilgesnio ilgio plaukais, o čia yra vienas tokių pavyzdžių. Paimkite mėgstamą kirpimą kaip pagrindą, nesvarbu, ar tai būtų sluoksniai ar plunksnos, ar įprastas tiesus kirpimas. Dabar pridėkite mažų kirpčiukų ant kaktos ir viskas gerai. Tokias laisvas atostogas per šukuoseną galima lengvai ir greitai padaryti, tačiau mados pasaulyje galite atrodyti pakylėtos.

 • Moterys, turinčios ovalo formos ir širdies veidą, gali išbandyti šį stilių.
 • Dėvėkite banguotų ir garbanotų plaukų tekstūrą, kad kūdikio kirpčiukai atrodytų geriausiai.
 • Ši išvaizda yra nuostabi ir puikiai tinka 20 -ojo dešimtmečio moterims, norinčioms gauti tikslų ir gražų pasikeitimą.

10. Kūdikių kirpčiukai garbanotiems plaukams:

Kūdikių kirpčiukai garbanotiems plaukams

Prie šio vidutinio ilgio garbanotų plaukų taip pat galima padirbėti, kad gautumėte tobulus kirpčiukus kūdikiams. Nors kūdikių kirpčiukų ilgis yra jūsų pasirinkimas, eikite į priekį ir kirpkite pagal savo stiliaus teiginį. Šiame paveikslėlyje aukščiau esantys mikro kirpčiukai yra labai trumpi ir gerai krenta, kai atrodo. Bendras netvarkingas stilius taip pat suteikia naują ir nepakartojamą išvaizdą.

 • Tie, kurie turi deimantinę ir apvalią veido formą, gali išbandyti šią išvaizdą.
 • Nešiokite šį stilių garbanotiems ir netvarkingiems plaukams, kad suteiktumėte unikalią ir šiuolaikišką šukuosenos tendenciją.
 • Moterims, vyresnėms nei 40 metų, ši išvaizda nerimastingai atrodo drąsi.

Moterims, ieškančioms kažko naujo, kuo puikuotis ir vis dėlto mėgstančiam žavų ir įtaigų stilių, kūdikio kirpimas ir kirpimas gali būti gera idėja. Tikimės, kad jums patiko mūsų populiariausių populiariausiųjų sąrašas. Praneškite mums savo mėgstamiausią; mums patinka išgirsti jus!