Ar kada nors galvojote apie kirpčiukus, bet nesate tikri dėl savo sprendimo? Mes jus suprantame, nes kirpčiukai nėra lengvai susiejami su gražesne išvaizda. Tačiau mes sugalvojame ilgų šukuosenų su kirpčiukais sąrašą, kuris padės tiems, kurie nori tai išbandyti. Ir jei jau išbandėte, tai padės jums sugalvoti naujų stilių pagal šį sprogimo variantą. Kirpimas ilgiems plaukams su kirpčiukais yra gana universalus ir gali būti suformuotas keliais ir skirtingais būdais. Šias šukuosenas ilgiems plaukams su kirpčiukais lengva padaryti, prižiūrėti ir suteikia naują įmantrią išvaizdą. Nesvarbu, ar tai jauna moteris, ar vidutinio amžiaus moteris, šios ilgų plaukų sprogimo idėjos puikiai tinka visiems. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie kirpčiukų ir ilgų plaukų idėjų šukuosenas.

10 geriausių ir mieliausių ilgų šukuosenų su kirpčiukais moterims 2021 m.

Čia yra mūsų geriausių kirpimų ilgiems plaukams su kirpčiukais sąrašas. Tai yra viena iš geriausių naujų šukuosenų ilgiems plaukams su kirpčiukais.

1. „Cuter Bangs“ šukuosena su prisegtomis pusėmis:

Gražesnė kirpčiukų šukuosena su prisegtomis pusėmis

Šios šukuosenos idėja ilgiems plaukams su kirpčiukais yra elementari ir unikali. Šis kirpimas patenka į ilgų sluoksniuotų plaukų variantą su kirpčiukais. Tai puikus stilius tiems, kurie turi ilgus plaukus. Tai natūralus ir įprastas stilius, kurį dažnai matome kasdieniame gyvenime, prisegdamas abi plaukų puses iki centro. Tegul šoniniai kirpčiukai nukrenta ant veido, kad atrodytų stilingai ir madingai. Šis stilius labiausiai tinka moteriai, kuri nori atrodyti paprasta ir kartu elegantiška.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Geriausia tai dėvėti žiemą ir musoną.
 • Ideali amžiaus grupė: 20–30 metų moterys gali tik išbandyti šį stilių.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Moterys, turinčios bet kokio tipo veidą ir banguotus plaukus, gali išbandyti šį stilių.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite tai dėvėdami kasdienius drabužius ar biuro drabužius tik su kasdieniais vakarietiškais drabužiais.

2. Ilgas ponis su kirpčiukų stiliumi:

Ilgas ponis su kirpčiukų stiliumi

Šie ilgi plaukai su šoninių kirpčiukų stiliumi senyvo amžiaus moteriai yra gana madingi ir stilingi. Jei manėte, kad tik jauna ir moderni moteris gali išbandyti kirpčiukus, tai visiškai įrodys jūsų idėją neteisinga. Nepaisant tokios moters, kuri dėvi šį kirpimą, šukuosena atrodo visiškai nuostabi ir stilinga. Šoniniai kirpčiukai labai gerai papildo veidą ir amžių ir atrodo gana grakščiai ir elegantiškai. Išbandykite, jei nenorite per daug papiktinti ir norite paprasto stiliaus.

 • Ideali amžiaus grupė: 50 -ies metų moterys puikiai tinka šiam stiliui.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Išbandykite šį stilių bet kuriuo metų laiku, nes jis tinka visiems.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Dėvėkite šį stilių su ovaliu ir deimantiniu veidu tik tiesiais plaukais.
 • Tobula suknelė ir proga: Nešiokite šį stilių su kasdieniu vakarietišku drabužiu ar etnine apranga, kaip norite reguliariai išvykdami.

3. Palaidi plaukai su šoniniais kirpčiukais:

Laisvi plaukai su šoniniais kirpčiukais

Dabar čia yra viena iš mūsų protingų išvaizdų. Šie ilgi plaukai su kirpčiukais ir sluoksniais yra mūsų mėgstamiausia išvaizda. Tai gana paprasta išvaizda, bet labai stilinga ir madinga. Jauna moteris ir šiuolaikinės moterys gali visiškai išbandyti šį stilių. Šiai išvaizdai tiesiog nereikės laiko tai padaryti; viskas, ką jums reikia padaryti, tai labai gerai lengvai iššukuoti plaukus ir tai padaryti. Išbandykite, jei norite sau stilingos išvaizdos.

 • Ideali amžiaus grupė: 20 metų moterys gali išbandyti šį stilių.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Nešiokite šį stilių geriausiai vasarą ir musoną.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Dėvėkite šį stilių bet kuriai veido formai ir banguotiems plaukams.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite šį stilių vakarietiškam drabužiui išvykose su draugais ar pasimatymų naktimis.

4. Garbanotos bangos su kirpčiukų stiliumi:

Garbanotos bangos su kirpčiukų stiliumi

Tai yra pakraščių kirpčiukų ilgų plaukų variantas. Jei turite garbanotus plaukus, kaip parodyta paveikslėlyje, jums labiausiai tinka išbandyti šį stilių, ir jis atrodo visiškai nuostabus ir spalvingas. Tiesiog pamatykite šį paveikslėlį, kuriame šiuolaikiška jauna moteris puikuojasi savo kirpčiukais. Šiuo metu tai yra visiškai šaunu ir tuo vadovaujasi kelios moterys. Šis kirpimas yra viskas, ko jums reikia, ir šiam stiliui nereikia atlikti jokios priežiūros.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Žiema geriausiai tinka šiems ilgų plaukų kirpčiukams.
 • Ideali amžiaus grupė: 20–30 metų moterys gali visiškai išbandyti šį stilių.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite tai prie midi ilgio suknelės ar sijono naktiniams vakarėliams.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Tik ovalus veidas gali išbandyti šį stilių su garbanotais plaukais.

5. Kirpčiukų stilius su tiesiais plaukais:

Kirpčiukų stilius su tiesiais plaukais

Šie ilgi tiesūs plaukai su kirpčiukais yra gana dažnas stilius, tačiau yra visiškai amžinai žali. Tai tendencija nuo amžių ir neatrodo išeinanti iš mados. Jei turite storus ir tiesius plonus plaukus, niekas kitas, išskyrus jus, gali geriausiai atitikti šį stilių. Tiesiog gaukite panašų kirpimą ir atrodysite visiškai puošniai ir gražiai. Mums labai patinka tai, kaip šis stilius yra paprastas, tačiau gana nervingas ir nusiteikęs.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Nešiokite šį stilių bet kuriuo sezonu, kaip norite.
 • Ideali amžiaus grupė: 20 -ojo ir 30 -ojo amžiaus moterys gali išbandyti šią šukuoseną.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Moterys, turinčios bet kokią veido formą ir tiesius plaukus, gali išbandyti šį stilių.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite šį stilių su vakarietiškais drabužiais ar suknelėmis, kad puikiai atrodytumėte eidami į vakarėlius.

6. Aukšta bandelė su sklandžiu kirpčiučių stiliumi:

Aukšta bandelė su sklandžių kirpčiukų stiliumi

Jei manėte, kad negalite padaryti kitos šukuosenos su kirpčiukais, išskyrus tai, kad ją paliekate, čia yra naujas stilius, kuris dabar yra madingas. Šie ilgi plaukai su šoniniais kirpčiukais ir sluoksniais yra visiškai nervingi, kai surišate aukštą bandelę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai labai gerai šukuoti plaukus ir gerai juos surišti. Leiskite mažiems plaukams nukristi ant kaktos ir atrodykite netvarkingai bei stilingai. Aukšta bandelė taip pat gali surišti netvarkingai.

 • Ideali amžiaus grupė: Dėvėkite šį stilių 30 -ies metų moterims.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra geriausias laikas išbandyti šį stilių.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Moterys su ovaliu ir apvaliu veidu su šilkiniais plaukais gali išbandyti šį stilių.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite tai su bet kokiais atsitiktiniais vakarietiškais drabužiais, kad galėtumėte išvykti su draugais ar šeima.

7. Aukštas mazgas su kirpčiukais viduramžių moteriai:

Na, tos moterys nėra visiškai jaunos, taip pat gali išbandyti šį stilių. Šie stori kirpčiukai ilgi plaukai yra visiškai stiliaus. Galite pasirinkti palikti plaukus panašaus stiliaus, kaip parodyta kairėje pusėje esančioje nuotraukoje, arba eiti su tvarkinga bandele, taip pat kitoje nuotraukoje, kaip parodyta. Tai visiškai šaunu, paprasta ir lengva padaryti. Visos dirbančios moterys, kurios stengiasi išsiaiškinti, kas joms geriausiai tinka ryte, gali išbandyti šį stilių be laiko švaistymo.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Nešiokite šį stilių geriausiai vasarą.
 • Ideali amžiaus grupė: 30–40 metų moterys gali išbandyti šią šukuoseną.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Bet kokia veido forma ir plaukų tipas gali visiškai atitikti šį stilių.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite tai su marškiniais ir kelnėmis, kad eidami į biurą atrodytumėte puikiai.

8. Garbanotų plaukų stilius su kirpčiukais jaunesnei moteriai:

Dabar tai dar vienas sluoksniuotų kirpimų variantas ilgiems plaukams su kirpčiukais, jei turite garbanotus plaukus. Jei turite tokius labai garbanotus plaukus ir įdomu, ar galite gerai valdyti kirpčiukus, išbandykite šią stilingą šoninių kirpčiukų versiją. Tai atrodo visiškai natūraliai, tačiau labai stilingai ir nervingai. Šis paauglių stilius geriausiai tinka toms mergaitėms ir moterims, kurios neieško didelio pasikeitimo, bet nori šiek tiek pakeisti savo šukuoseną.

 • Ideali amžiaus grupė: Tie, kuriems 20 -ies metų pradžioje, gali išbandyti šį stilių.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Moterys gali išbandyti šį stilių žiemą.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Dėvėkite tai ovaliems ir deimantiniams tūzams su garbanotais plaukais.
 • Tobula suknelė ir proga: Jei norite išeiti į filmus su draugais, dėvėkite atsitiktinius sijonus ir viršūnes.

9. Aukštasis ponis su mazgu ilgiems kirpčiukams:

Čia yra sluoksniuotas kirpimas ilgiems plaukams su šoniniais kirpčiukais. Jei turite labai tiesius plaukus, galite visiškai išbandyti šį variantą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai aukštas ponis ir padedant mazgą su tais pačiais plaukais, juos sukant. Jis yra unikalus ir naujas madoje ir atrodo puikiai ir stilingai. Tie, kurie nori šiek tiek aštraus, drąsios išvaizdos ir nesijaudina dėl paprastos išvaizdos, gali išbandyti šį stilių.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Dėvėkite tai bet kuriuo sezonu, kaip norite.
 • Ideali amžiaus grupė: 30 metų moterys geriausiai tinka šiam stiliui.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Tie, kurie turi ovalų ir deimantinį veidą tiesiais plaukais, gali išbandyti šį stilių.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite tai su atsitiktiniais marškinėliais ir džinsais ar šortais išvykoms su draugais ar pasimatymams.

10. Šoninių kirpčiukų stilius su tiesiais plaukais:

Čia yra šukuosenos šukuosenos ilgiems plaukams. Vidutinio ar net vyresnio amžiaus moterys, norinčios išbandyti kirpčiukus už išorės, gali tai padaryti, kad tokiu būdu atrodytų paprastai ir kartu stilingai. Tai visiškai tiesūs plaukai, tvarkingai šukuoti ir kirpčiukai laikomi šonuose. Jis šiek tiek patenka ant kaktos, todėl atrodo šiek tiek nervingo stiliaus. Dėvėkite tai, jei norite išbandyti kažką naujo ir unikalaus nei įprastą ir atsitiktinį.

 • Ideali amžiaus grupė: 50 metų moterys gali išbandyti šį stilių.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Geriausia tai dėvėti žiemoms ir musonams.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Šį stilių gali išbandyti bet kokia veido ir plaukų forma.
 • Tobula suknelė ir proga: Nešiokite šį stilių su bet kokiu atsitiktiniu vakarietišku drabužiu įprastiems šeimos susibūrimams ar išvykoms.

Papildomi patarimai ilgoms šukuosenoms su kirpčiukais:

Štai keletas mūsų patarimų, kaip labai gerai valdyti kirpčiukų stilių,

 1. Jei norite kirpčiukus valdyti panašiai, jų nepakeisdami, turite gerai nukirpti plaukus nuo augimo. Vidutiniškai tai trunka nuo 2 mėnesių, kad būtų išlaikytas panašus ilgis.
 2. „Bangs“ plaukai atrodo tikrai gerai, kai plaukai yra blizgūs ir gerai drėkinami. Taigi įsitikinkite, kad plaukai visada gerai šukuoti ir gerai maitinami.
 3. Kas savaitę tepkite plaukų aliejų, kad apsaugotumėte nuo pažeidimų. Tada plaukų serumo ir kondicionieriaus naudojimas plaunant plaukus.
 4. Pabaigoje patepkite plaukų laku, jei norite daugiau žvilgančių plaukų. Rinkoje yra natūralių kvapų plaukų lakai.
 5. Plaukų SPA kartą per mėnesį yra gera idėja, kad plaukai būtų šilkiniai lygūs ir žvilgantys. Tai padės plaukams atrodyti puikiai ir gerai maitintis.

Šis ilgų šukuosenų su kirpčiukais vadovas yra gana universalus, apimantis šukuosenas, tinkančias kelioms amžiaus grupėms ir skirtingų skonių bei progų moterims. Taigi galite lengvai išsirinkti sau labiausiai patinkantį. Jie yra labai modernūs ir suteikia jauną, spinduliuojančią išvaizdą. Atsižvelgiant į tai, kaip šie stiliai yra unikalūs, šios šukuosenos neabejotinai atrodys žvaliai ir stilingai. Išbandykite juos ir tikrai juos mylėsite. Be to, pasakykite mums, kaip jums patinka šie stiliai, nes mums patinka išgirsti jūsų atsiliepimus.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar kirpčiukai gali gerai atrodyti ant apvalių veidų?

Ans: Apvalūs veidai nėra lengvai pritaikomi prie kirpčiukų. Taigi, jei norite išbandyti kirpčiukus, pabandykite ką nors su trumpais šoniniais kirpčiukais ar kirpčiukais kūdikiams, o ne su pakraščiais.

Q2. Ar „Fringe Bangs“ tinka 50 metų moterims?

Ans: Fringe sprogimas tinka bet kokio amžiaus moterims. Tačiau įsitikinkite, kad kirpčiukai nėra per ilgi. Jie gali gerai pasirodyti, jei toje amžiaus grupėje turite tik deimantinį ir ovalų veidą, o ne apvalų veidą.

Q3. Kiek laiko užtrunka užsiauginti kirpčiukus, jei to noriu?

Ans: Tai visiškai priklauso nuo jūsų plaukų pobūdžio. Jei turite sveikus plaukus, per 3–4 mėnesius galite lengvai užsiauginti kirpčiukus. Tai priklauso nuo to, kaip greitai jūsų plaukai gali augti.