Evin odanız küçük mü? O zaman Mini Klima sizin için en iyisi mi? Kanalsız bir klima satın almak, bir eve klimayı uygun fiyata getirir ve ayrıca mini split sistem, alıcıların sadece bir odayı değil tüm evi soğutmasına olanak tanır. Mini split klimalar, hiçbir HVAC sistemi olmadan kolayca sığar ve ayrıca kurulu bir soğutma bölgesi ile genellikle 600 fit kareye kadar soğutur. Başlangıç ​​maliyeti yüksek olsa da, çoğu çevre dostudur, enerji açısından verimlidir ve yalnızca bir odayı soğutan pencere modellerinden daha düşük enerji faturalarıyla sonuçlanır. Bugün bu yazımızda fiyatları ile birlikte Hindistan’da en iyi olan evlerdeki odalar için farklı mini klimalar ile karşılaştık..

Fiyatları ile Hindistan’da Oda İçin En İyi Mini Klima Markaları:

1. Pioneer WYD009A43-L Mini Klima:

mini klimalar

Isıtma, soğutma, kurutma ve nem alma dahil olmak üzere dört çalışma modu ile Pioneer’in WYD009A43-L modeli, hava nasıl olursa olsun yılın her günü için idealdir. Sistem, düşen sıcaklıklara otomatik gece değişimi, enerji tasarruflu bir zamanlayıcı ve kolaylık için bir uzaktan kumanda içerir. Bu mini klimanın özellikleri 9000 BTU (British Thermal Unit) 3/4 ton ve 110 V.

Fiyat: 46315 INR

2. Honeywell MN10CESWW Taşınabilir Klima:

Honeywell MN10CESWW Taşınabilir Klima

400 fit kareye eşit soğutan enerji tasarruflu 10.000 BTU klimadır. Ayrıca nem alma özelliği, etkili fanlar ve ayarlarını değiştirmek için kullanabileceğiniz net bir LED ekrana sahiptir. Otomatik açma/kapama sistemi, özellikle soğuk havalarda enerji tasarrufuna yardımcı olduğundan, tüm dokunmatik kontroller artı duyarlı. Düzgün kurulursa, etkili hava akışı arka planda sessizce çalışır (yaklaşık 55 dbA).

Fiyat: 26588 INR

3. Oda İçin Yeni Air AC12000E Taşınabilir Klima:

Yeni Air AC12000E Taşınabilir Klima

Bu, 425 metrekareye kadar odayı soğutan 12.000 BTU’luk bir mini klimadır. Çok işlevlidir, ayrıca elektrik maliyetlerini azaltan yetkin bir otomatik buharlaşma teknolojisi kullanır. Nemli ortamda yaşayanlar için nem alma cihazı da etkilidir, yüksek performanslı kirletici artı koku filtreleri yıkanabilir ve değiştirilebilir. 24 saatlik zamanlayıcısı programlanabilir. Yoğun artı taşınabilir planı, tüm evlerde iyi çalışır, ergonomik kontrolleri iyi tasarlanmış.

Fiyat: 32920 INR

4. LG L-Pearl Terminatör LSA5PT3D1 Split Klima:

Lg L Pearl Terminator Lsa5pt3d1 Klima

LG L inci terminatör LSA5PT3D1 Split Klima, standart bir klimaya göre yüzde 76’ya varan enerji tasarrufu sağlıyor. LG mini klima, ısıtma ve soğutmadan tasarruf etmek isteyen ev sahipleri için basit bir seçim. LG mini split klima ayrıca temiz hava, sessiz performans ve 1,5 ton kapasite için çoklu filtre teknolojisine sahiptir..

Fiyat: 34390 INR

5. Klimaire KSILO12-H216 Mini Klima:

Klimaire KSILO12-H216

Bu, DC İnverter tarafından 15 SEER artı 9 HSPF’de ısıtma artı soğutma, 18000 BTU çevre dostu soğutucu akışkan ve kolay kurulum sunar. Model, eksi 5 Fahrenheit’e eşit olarak çalışır ve ayrıca, oda sahibinin neredeyse tamamının içinde olacağı, uzaktan kumandanın bulunduğu odanın ısıtmadan en fazla faydayı sağlaması, aksi takdirde soğutması için teknolojiye sahiptir..

Fiyat: 77548 INR

6. Daikin DTKP 50QRV 16 1.5 Ton Inverter Split Klima:

Daikin AG Serisi

Her iki duvar veya kanal montajı için iki tasarım içerir; Daikin LV serisi, mini split klima ünitesini neredeyse tamamen uygun olacak şekilde yerleştirmek isteyen herkese sunar. Daikin, 24,5 SEER enerji ekonomisi, ekonomi moduyla sakin çalışma ve ayrıca esnek hava yatıştırması için gece formuyla ısıtma, aksi halde soğutma içerir.

Fiyat: 45799 INR

7. Fujitsu ASU24CL1 Mini Klimalar:

Fujitsu ASU24CL1

Zarif, sessiz kompresörü, düşük etkili tasarımı ve değişken hızlı kompresörü ile Fujitsu’nun ASU24CL1, dikkat çekmeden soğutan bir klima isteyen kullanıcılar için uygundur. Değişken hız, tekil büyüklükteki evleri zorlamadan basitçe soğutmasına izin verirken, yerleşik bir hava filtresi havayı temizler.

Fiyat: 26990 INR’den başlar

8. Senville Aura 9000 Mini Klimalar:

Senville Aurası 9000

Bu AC, Energy Star Sertifikasyonu, çevre dostu 25 SEER işlemi ve ayrıca bakterilerle birlikte toz için birden fazla filtre ile birliktedir; Aura 9000, bütçe dostu, mükemmel ısıtma ve soğutma sunmak için verimliliğin yanı sıra çevre dostu süreci birleştirir. Senville sistemi, 7 aşamalı filtreleme, Isı pompası ve 9000 BTU ve havayı uzaktan kumandanın olduğu yere yönlendiren bir takip-I uzaktan kumandanın yanı sıra ultra sessiz çalışma sunar..

Fiyat: 61976 INR

9. GREE Terra Serisi Mini Klimalar:

GREE Terra Serisi

Bu AC, 27 SEER enerji verimliliğine ve ayrıca enerji kullanımında yüzde 60 tasarrufa ve ayrıca düşük güçlü bir invertöre sahiptir; GREE Terra, ısıtma ve soğutmadan tasarruf etmek için mükemmeldir. Terra, ısıtma, soğutma, dört yönlü hava akışı ve ayrıca eve gelen bakteri miktarını ve hava kirliliğini azaltmak için bir fotokatalitik hava filtresine sahiptir..

Fiyat: 20999 INR’den başlar