„Nike“ yra vienas garsiausių ir mėgstamiausių vyrų, moterų ir unisex aksesuarų prekės ženklų. Kojinių spalvų ir stilių įvairovė yra neįtikėtina ir suteikia klientui didžiulį pasirinkimą. „Nike“ kojinės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės audinių, todėl jos yra patvarios, patogios ir madingos.

Naujausios „Nike“ kojinės Indijoje:

Štai keletas geriausių 15 „Nike“ kojinių su nuotraukomis. Pasirinkite savo mylimąjį iš sąrašo pagal tai, kaip naudojatės.

1. „Nike No Show“ kojinės:

„Nike No Show“ kojinės

Besiūlės kojinės su pūslelėmis suteiks jums „Nike No Show“ kojinių išvaizdą bet kur. Šios plonos kojinės puikiai tinka siauriems batams. Puikus medžiagų mišinys išlaiko šias kojines vėsias ir sausas. Kojinės pagamintos iš aukštos kokybės audinių, skirtų išlaikyti jūsų kojas sausas ir nesmirdėti. Tai yra geriausios galimybės užtikrinti, kad jūsų kojinės nebūtų rodomos dėvint žemo kirpimo batus.

2. Moteriškos Nike kojinės:

Moteriškos Nike kojinės

Naujausi „Nike Socks Womens“ stiliai yra firminiai, tokie kaip „Nike Elite“ ir „Nike Grip“. Šios „Nike“ sukurtos kojinės užtikrina patogią amortizaciją ir sukibimą. Jų galima įsigyti įvairių spalvų. Šias kojines gausite įvairių veislių, tokių kaip neatvykimas, įgula, kulkšnis ir keliai.

3. „Nike“ futbolo kojinės:

Nike futbolo kojinės

„Nike“ futbolo kojinės yra vienas geidžiamiausių prekės ženklų futbolo pasaulyje. Jų galima įsigyti įvairių spalvų. Kojinės yra įvairių dydžių ir medžiagų, prieinamų tiek suaugusiems, tiek vaikams. Suderinkite savo kojines su komandos rinkiniu ir įsitikinkite, kad kojos yra šiltos.

4. „Nike“ sportinės kojinės:

Nike sportinės kojinės

Kojinės yra svarbios, kai kalbama apie pasirodymą aikštėje. Tinkama kojinių ir batų pora eina koja kojon. Kūrybingos technologijos ir dizainas gaminant porą individualių kojinių, tokių kaip „Nike“ sportinės kojinės, leis jums efektyviau susikoncentruoti į savo sportą.

5. „Nike“ kojinių bateliai:

„Nike“ kojinių bateliai

„Nike Sock Shoes“ yra puikūs bėgimo bateliai. Lengvo dizaino su ištemptu apskrito trikotažo tinkleliu yra patogios kojinės. Didelio stiprumo pluoštai sukuria lengvus batviršius; „Fly“ mezgimo technologija suteikia atramą ir komfortą kiekvienam žingsniui.

6. Baltos Nike kojinės:

Baltos Nike kojinės

Baltos „Nike“ kojinės yra stilingos ir atrodo taip, kad gerai jaustumėtės treniruodamiesi ar sporto salėje. Kojinės yra itin patogios dėl amortizavimo ir patogios prigludimo. Prakaitą sugerianti medžiaga padeda atitraukti prakaitą nuo odos.

7. Juodos Nike kojinės:

Juodos Nike kojinės

Juodos „Nike“ kojinės yra pasiryžimo sėkmei pareiškimas. Jie turi atramą ir patogų prigludimą prie pėdos arkos. Kojinės užtikrina, kad kojos būtų tvirtos ir sausos dirbant ar sportuojant.

8. Pilkos Nike kojinės:

Pilkos Nike kojinės

Šios pilkos spalvos „Nike“ kojinės yra pagamintos iš geriausių medžiagų, kad būtų patogiai prigludusios treniruojantis ar varžantis. Geros kokybės kojinės, kurios gerai priglunda ir nesusitraukia po skalbimo. Jie yra tobulas ilgis, kokybė, svoris ir minkštumas, puikiai atrodantys.

9. „Nike Dri Fit“ kojinės:

„Nike Dri Fit“ kojinės

„Nike Dri Fit“ kojinės sukurtos specialiai tam, kad jūsų kojos išliktų sausos ir patogios. Jie turi technologiškai pažangų arkos suspaudimą, kad suteiktų papildomos paramos. Didelės susidėvėjimo vietos, pvz., Kulnas ir pirštai, sustiprino patvarumą. Šios kojinės taip pat turi pusiau pagalvėlę kilpinę koją, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga nuo smūgių.

10. „Nike“ kulkšnies kojinės:

Nike kojinės su kulkšnimis

„Nike“ kulkšnies kojinės puikiai tinka tiek sportui, tiek gatvės drabužiams. Galimi naujausių stilių ir spalvų, jie madingai traukia akį. Aukšto lygio technologijos, dizainas ir klasė leidžia sukurti individualias elitines „Nike“ kulkšnies kojines. Galėsite efektyviau susikoncentruoti į savo veiklą lauke/patalpose. Šios „Nike“ kojinės sumažina traumų tikimybę ir taip pagerina jūsų našumą bet kokioje situacijoje.

11. „Nike Crew“ kojinės:

„Nike Crew“ kojinės

Mėgaukitės komfortu ir be prakaito jausmu su įvairių spalvų ir stilių „Nike Crew“ kojinėmis. Išbandykite sportiškas įgulos kojines, kad būtų patogu ir patogu atrodyti elegantiškoje „dri fit“, kuri leis jums bėgti patogiai, todėl nepraleiskite progos išbandyti šias „Nike Crew“ kojines.

12. Vyriškos Nike kojinės:

Vyriškos Nike kojinės

Vyriškos Nike kojinės yra įvairių aukščių, tokių kaip „No Show“, „Ankle“, „Crew“ ir „Knee High“. Galimos spalvos nuo standartinės juodos, baltos, pilkos, mėlynos ir tt iki fluorescencinių spalvų. Kojinės naudojamos sportui, bėgimui, treniruotėms & sporto salė. Naudojamos medžiagos yra aukščiausios kokybės, kad būtų užtikrintas komfortas ir našumas.

13. „Nike“ aukštos kojinės:

„Nike“ aukštakulnės kojinės

Pagrindinė medžiaga yra medvilnė, nailonas ir spandeksas, kurie suteikia vartotojui minkštą ir šiltą prigludimą. Jie turi sustiprintus kulnus ir kojų pirštus, kad būtų patvaresni kasdieniam naudojimui. Šonkaulių rankogaliai ir arkos atramos suteikia vartotojui tvirtą, patogų ir saugų prigludimą.

14. Nike ilgos kojinės:

„Nike“ ilgos kojinės

„Dri fit“ audinys / pašalina drėgmę, kad padėtų išlaikyti kojas sausas ir vėsias varžantis sportuojant ar treniruojantis. „Nike“ ilgos kojinės puikiai priglunda prie kairės ir dešinės pusės ir sušvelnina įtempto fizinio krūvio metu. Sustiprinti kulnai, arkos ir kojų pirštai užtikrina patvarumą didelio susidėvėjimo vietose. Medžiaga dažniausiai yra nailonas.

15. „Nike“ kojinės:

Nike kojinės

„Nike“ kojinės yra vienas iš labiausiai vertinamų prekės ženklų sporto ir treniruočių pasaulyje. Juos galima įsigyti įvairiais aukščiais, pvz., „No Show“, „Ankle“ ir „Crew“. Jie yra mėgstamiausi sporte, treniruotėse & sporto salė.

Jie gali būti naudojami visų rūšių sportui, gatvės drabužiams, vakarėliams, treniruotėms ir sporto salei, kad būtų pasiektas didelis našumas. Naudotos medžiagos kokybė yra panaši į spandeksą, medvilnę ir nailoną. Spalvų įvairovė derinama su įvairiais stiliais, tokiais kaip įgula, kulkšnis, be šou ir kojinių batai.