Batų kojines reikia dėvėti su batais. Kartais net jie pritvirtinami prie paties įkrovos. Suteikia kojoms švelnumo ir švelnumo pojūtį. Kojinės dėvimos, kad apsaugotų jūsų koją nuo dulkių ir atmosferos. Anksčiau buvo prieinamos tik tipiškos paprastos kojinės, tačiau dabar rasite tiek daug skirtingų dizaino kojinių. Turėsite įvairių modelių, kurie yra unikalūs ir skiriasi nuo kitų.

Naujausios ir mielos batų kojinės:

Čia pažvelkite į mūsų 9 geriausias batų kojines su vaizdais. Pasirinkite geriausią iš žemiau pateiktos kolekcijos pagal savo batų tipą.

1. Moteriški kojinių batai su lanku:

Moteriški kojinių batai su lanku

Tai viena geriausių moteriškų batų kojinių iš plono audinio. Kojinė yra trikampio dizaino, o viršuje puošia balti nėriniai. Tai kojinės iki kelių su gražiu baltu lanku, pritvirtintu vienoje pusėje. Jis yra minkštas dėvėti.

2. Kaubojų batų kojinės:

Kaubojų batų kojinės

Tai vyriškos batų kojinės spausdintame darbe. Pirštas ir viršus yra raudonos spalvos. Vidutinė kojinių dalis yra gražaus dizaino, mažo ir didelio kvadrato. Tai spalvingos ryškios kojinės. Tai atsitiktinis kojinių spausdinimas nėra geras oficialus naudojimas.

3. Mygtuko įkrovos kojinė:

Kojinė su užsegimu

Tai nėrinių batų kojinės, kurios virš viršutinės dalies yra papuoštos baltomis raukšlėmis. Kojinė neuždengia pirštų srities. Kojinės pusėje yra juoda mygtuko linija, suteikianti kojinių kontrastą.

4. Sumontuoti kojinių batai:

Sumontuoti kojinių batai

Šie kojinių kulkšnies batai turi kojines su aukštakulniais bateliais. Kojinių ir sandalų spalva yra ta pati. Atrodo, kad kojinės yra susiuvamos avalyne ir tinkamai priglunda prie kojos. Sandale yra aukštakulniai su juodu kraštu.

5. Šilti žieminiai kojinių batai:

Šilti žieminiai kojinių batai

Šie aukštakulniai batai iki kelių yra iki kelių. Jo šiluma labai reikalinga vėsiomis žiemos dienomis. Juodos ir raudonos spalvos kojinės turi baltos spalvos siūlų dizainą, kuris atrodo viliojančiai. Viso ilgio kojinės visiškai apsaugo kojas.

6. Megztos batų kojinės:

Megztos batų kojinės

Tai trumpos batų kojinės, kurios dengia tik kulkšnis ir suriša jas kojinių storiu. Kojinė turi megztą medžiagą su plačiu maivymu, pritvirtintu virš kulkšnies. Tai nauja kojinių koncepcija ir retai randama.

7. Taškiniai kojinių batai:

Aštrūs kojinių batai

Tai juodi kojinių batai su smailiais kulnais. Avalynė su aukštu pieštuku yra su juodomis kojinėmis ir gali būti dėvima tik kaip viena. Kojinės viršuje yra dvi baltos juostelės, todėl atspausdintas visžalis nespalvotas atspaudas. Tai geriausiai tinka jūsų trumpų suknelių aksesuarams, tai padeda papildyti jūsų grožį.

8. Ilgos kojinės batams:

Ilgos kojinės batams

Šios ilgos vilnonės kojinės yra labai gražios, o vilna labiausiai pageidautina žiemą. Pilkos spalvos ilgos kojinės yra baltos spalvos, o viršuje yra zigzago juostelė, o po to – žvaigždžių dizainas, o ant piršto – zigzago pamušalas. Šio tipo kojinės taip pat tinka žiemos sezonui.

9. Kaklaraištis viršuje:

„Tie Top Boot“ kojinė

Tai storos batų kojinės, kurių priekyje yra didelis kvadratinis raštas. Viršus yra surištas kaklaraiščiu, kurio gėlių lankas yra žemiau kelio. Tokios kojinės gali būti naudojamos su mini suknelėmis, kad būtų išvengta daug figūros. „Tie top“ koncepcija yra nauja kojinėje.

Ilgos batų kojinės šaltomis dienomis išlieka paklausesnės. Nors yra ir trumpų dydžių batų kojinių, kurios yra tikrai labai puošnios ir nuostabios. Tai pabrėžia madą, kuri baigiasi dabartinėje rinkoje.