Pėdos yra varikliai, kurie valdo mūsų kūną, bet, deja, jie yra labiausiai nepastebima kūno dalis. Kojinių dėvėjimo madą galima atsekti net VIII amžiuje prieš Kristų. Kojinės šiandien tapo mados aksesuarais nuo pat pradžių ir yra įvairių stilių ir spalvų vyrams ir moterims. Nors yra įvairių spalvų variantų, tačiau baltos kojinės yra geriausias pasirinkimas.

Geriausios baltos kojinės naujuose modeliuose:

Čia yra 9 geriausios baltos kojinės, kurias galite pasirinkti pagal savo batų tipą.

1. Baltos kojinės su kulkšnimis:

Baltos kojinės su kulkšnimis

Kojinės su kulkšnimis yra universalus drabužis. Jis gali būti dėvimas kaip aktyvus ir patogus drabužis. Kojinės su kulkšnimis puikiai tinka bet kokiai progai ir yra iš įvairių medžiagų. Be to, šios kojinės yra sukurtos taip, kad dėvėtojui suteiktų maksimalų komfortą.

2. „No Show“ kojinės baltos:

„No Show“ kojinės baltos

„Ne-show“ baltos kojinės idealiai tinka dėvėti su batais, bateliais ar sportbačiais. Šios kojinės slepiasi batų viduje ir tampa beveik nematomos. Jie yra puikus pasirinkimas verslo ar oficialiems drabužiams.

3. Baltos sportinės kojinės:

Baltos sportinės kojinės

Kojinės yra neatsiejama daugelio sportinių drabužių dalis. Kojinės padeda reguliuoti trintį, kuri yra svarbi bet kokio tipo kontaktinėse ir nekontaktinėse sporto šakose. Trumpos sportinės kojinės puikiai tinka linksmybėms, padedančios sugerti šokinėjimo šokinėjant šoką, o ilgos baltos kojinės turi strategiškai sušvelnintas zonas, kurios suteikia atramą ir komfortą žaidimo metu.

4. Baltos kelnės aukštai:

Baltos kojinės iki kelių

Sportininkams būtinos baltos kojinės iki kelių arba suspaudimo kojelės. Šios kojinės padeda išvengti pėdų kraujo kaupimosi, o tai yra svarbus sportininkų veiksnys. Kojinės iki kelių taip pat yra būtinos pacientams, ilgai gulintiems lovoje. Kompresinės kojinės taip pat yra puikus komfortas nėštumo metu.

5. Vidutinės blauzdos vyrų baltos kojinės:

Vidutinės blauzdos vyriškos baltos kojinės

Šios baltos vyriškos kojinės yra labiausiai paplitusi verslo apranga. Vidutinės blauzdos kojinės yra patogios, erdvios ir lengvai derinamos prie sportbačių, batų, batų ir sportinės aprangos.

6. Baltos virš blauzdos kojinės:

Baltos virš blauzdos kojinės

Balta virš blauzdos arba ilgos baltos kojinės yra ne tik estetiškos, bet ir naudingos sveikatai. Šios kojinės retai nuleidžia kulkšnis ir padeda kraujotakai. Kojinės virš blauzdų yra geras pasirinkimas diabetikams ir apsaugo kojas, o tai yra svarbus šios būklės aspektas.

7. Baltos įgulos kojinės:

Baltos įgulos kojinės

Įgulos kojinės yra itin modernios ir patogios. Įgulos kojinės apkabina koją, padas yra giliai sušvelnintas ir suteikia maksimalų komfortą. Šios baltos medvilninės kojinės maksimaliai sugeria prakaitą ir padeda cirkuliuoti orui.

8. Baltos kojinės:

Baltos kojinės

Skirtuko kojinė yra tai, kas paprastai baigiasi po kulkšnimi ir neturi kojos ilgio. Jis turi audinio pleistrą po Achilo sausgysle ir apsaugo kojinę nuo slydimo žemyn.

9. Baltos kojos kojinės:

Baltos kojų kojinės

Pirštų kojinės yra unikaliai sukurtos taip, kad apsaugotų kiekvieną pirštą. Kojinės ant kojų užmaskuoja odą nuo trinties ir padeda išvengti pūslių susidarymo, sumažina prakaitavimą ir karštas vietas. Šios kojinės taip pat užtikrina geresnį sukibimą.

Kojinės yra būtinas drabužių spintos priedas. Nors yra įvairių kojinių įvairių spalvų, bet balta yra kiekvienos progos ir tikslo spalva, nesvarbu, socialinė ar verslo.