Įgulos ilgio kojinės yra 6-8 colių ilgio nuo kulno iki rankogalio. Jie suteikia mums šilumos jausmą, kuris yra būtinas žiemą. Jie taip pat apsaugo nuo nelygaus reljefo, ir jūs galite tai išbandyti dėvėdami batus. Jie dažniausiai naudojami sportuojant, žygiuojant ir dėvint kasdien.

Mielos įgulos kojinės naujausiame dizaine:

Čia yra 9 geriausi įgulos ilgio kojinių dizainai. Pasirinkite savo mylimąjį iš sąrašo pagal savo batų tipą.

1. Stand up Paddle Board įgulos kojinės:

„Stand up Paddle Board“ įgulos kojinės

Ši konkreti vyrų kojinių versija yra daugiaspalvis atsistojimo modelis. Tai irklentės jūros peizažas, kuris suteikia salos įspūdį. Tai minkšta megzta kojinė su tamprios medvilnės mišiniu.

2. Baigtos suspaudimo įgulos ilgio kojinės:

Baigtos suspaudimo įgulos ilgio kojinės

Tai gerai pagerina kraujotaką, kurią sukelia laipsniškas suspaudimas. Jis turi minkštą irklentinį padą, kuris užtikrina papildomą apsaugą. Šios baltos vyrų vyriškos kojinės taip pat yra lygios nedirginančios siūlės, kurios dažniausiai yra patogios dėvėti visą dieną.

3. Moteriškos įgulos kojinės su drėgmę sugeriančiomis ląstelėmis:

Drėgmę sugeriančios pluoštinės moteriškos įgulos kojinės

Tai daro odą šviežią visą dieną. Šios rožinės įgulos kojinės priderintos prie nesusiliejančio kontūro. Jį sudaro drėgmę sugeriantys pluoštai, kurie efektyviai sugeria pėdose matomą papildomą drėgmę.

4. „Rad Style“ vyrų įgulos kojinės:

„Rad Style“ vyriškos įgulos kojinės

Jis turi mažą suspaudimo dizainą, kuris apsaugo nuo sunkių ir pavargusių pėdų. Tai suteikia ypatingą komfortą dėvėtojui visą dieną su laimingomis kojomis. Šios juodos įgulos kojinės yra pagamintos iš grynos mišrios medvilnės, tvirtos rad juodos spalvos.

5. Kvėpuojančios diabeto įgulos kojinės:

Kvėpuojančios diabeto įgulos kojinės

Šio tipo kojinės yra labai svarbios diabetinėms pėdoms, kurios yra neprivalomos. Šios medvilninės kojinės suteikia gryną orą kvėpuojančioms kojoms papildomą komfortą. Jie yra pagaminti iš 85% medvilnės ir lieka su nailonu. Tai geriausiai tinka vasaros sezonui skirtos kojinės; tai padeda išlaikyti ramybę kojose.

6. Spausdintos dizaino medvilninės įgulos kojinės:

Spausdintos dizaino medvilninės įgulos kojinės

Šio tipo kojinės paprastai skirtos vaikams, kurios yra įgulos kojinės su dizainu. Jie būna gražių atspalvių ir nepakartojamų tamsių atspaudų ant gijimo ir pirštų. Jie pateikiami įvairių modelių atspaudais, kartais su gyvūnų atspaudais.

7. Kašmyro įgulos ilgio kojinės:

Kašmyro įgulos ilgio kojinės

Kartais gali atrodyti, kad norisi pailsėti žiemos atostogų metu ir tai turi būti su jūsų norima ir tinkama apranga. Jis tampa visiškas tik su šia vilnos įgulos kojinių kolekcija. Jis nėra per storas ir nesukels jokio erzinančio pojūčio. Tai yra privalomas pasirinkimas.

8. Saulėlydžio kryžiaus vilnos įgulos kojinės:

„Sunset Cross Wool Crew“ kojinės

Čia rasite raštuotas įgulos kojines, kurios yra labai elegantiškai sukurtos, kad suteiktų mums ir komforto, ir išvaizdos derinį. Jie turi kryžminius raštus, kaip parodyta paveikslėlyje. Jo fone yra pilkos įgulos kojinės su raudonais raštais.

9. Įgulos ilgio batai vyrams:

Įgulos ilgio batai vyrams

Tai unikalios raštuotos mėlynos įgulos kojinės, turinčios lengvą arkos atramą. Jis turi sustiprintą pirštų ir kulno struktūrą su patogia medvilnine konstrukcija. Jūs galite suporuoti jį su vakarietiškais ar treniruočių batais, kad būtų patogu visą dieną.

Įgulos ilgio kojinės suteikia maksimalų patogumą ir yra patogios nešioti visą dieną. Jis taip pat tiekiamas iš daugybės skirtingų audinių, atitinkančių paskirtį visais metų laikais. Taip pat galite priderinti šias kojines prie tinkamos aprangos, kad gautumėte tą sportišką, kaubojišką ir profesionalią išvaizdą. Taip pat galite pasirinkti kintamo ilgio kojines pagal savo poreikius.