Bir kadının giydiği takıların önemli bir parçası olan kolyeler, sıklıkla kolye ucuyla görünümünü alır. Kolyeler çeşitli tasarımlarda ve el sanatlarında ve ayrıca birkaç taşta gelir. Ancak inci kolyeler, her kadının veya kızın takmak istediği elit kolyelerdir..

inci kolye

Kolyeler için Altın ve Pırlanta İnci Kolye Tasarımları:

İşte güzel ama yaratıcı bir şekilde tasarlanmış inci kolyeler. Bu çok kaliteli kolyeleri kullanarak etkileyebilirsiniz..

1. Altın Zincirli Basit İnci Kolye:

Altın Zincirli Sade İnci Kolye

Basit parlayan inci, yapılacak en iyi seçimdir. İnci, şık görünümü ve kalitesi ile başlı başına bir takı ve gösteriş süsüdür. Sade bir zincirle giyilen ve beraberindeki tek inci en şık ve elit görünümü verecektir..

2. Altın Oval Kolye inci:

İncili Altın Oval Kolye

Bu, oval şekilli altın kolyenin içine yerleştirilmiş beyaz bir incidir ve altın bir zincire bağlanıp takıldığında güzel bir görünüm verir. Seçkin bir geleneksel kıyafetle büyük bir olayı veya bir işlevi ziyaret ederken, bu sizin için mükemmel bir süs olacaktır..

3. Üçlü İnci Püskül Kolye:

Üçlü İnci Püskül Kolye

İp boyunca doğrusal bir şekilde birbirine bağlanan inciler ve altındaki tutma zincirleri, kolye ucuna hem geleneksel hem de benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Altın zincirli kolye ucu harika bir görünüm verir ve her kızın tercihi olacaktır..

4. Çoklu Tasarım İnci Kolye:

Çoklu Tasarım İnci Kolye

İçi yarım daire ve aralarına yerleştirilmiş incilerin yer aldığı altın oyuk kolye, göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Her yerde bulabileceğiniz çok yaygın bir kolye değil, sıra dışı mücevherler isteyen kızlar bunu satın almayı tercih edebilir..

5. Gelin için Tahiti İnci Kolye:

Gelin için Tahiti İnci Kolye

Çok güzel ve hoş bir renge sahip olan bu kolye, her kızı güzelliğine çekeceğinden emin. Alışılmadık bir renk ve incide, kombinasyon herkesin Tahiti inci kolyesine gitmesine izin verecek.

6. Kızlar için Gotik İnci Kolye:

Kızlar için Gotik İnci Kolye

Bazı kızların bu kolyenin tasarımına dahil edilen gotik fantezileri, güzelliğiyle sizi büyüleyeceklerinden emin. Bu kadar yoğun ve sarmal bir tasarıma sahip siyah hayvan ve aradaki inci harika bir görünüm veriyor. Siyah bir batı kıyafeti ve bu kolye, kişiliğinize zarafet katacak ve sizi kalabalığın en çekici biri gibi gösterecek kesin bir kolye..

7. Gümüş Zincirli Gümüş Çiçek İnci Kolye:

Gümüş Zincirli Gümüş Çiçek İnci Kolye

İnci kolye, bakmak ve gözlerinizi yatıştırmak için hoş bir kolye. Seri olarak tasarlanmış ve az sayıda dizilmiş gümüş taç yapraklar ve ortasına sıkışmış inci, bir çiçeğin patlamasını simgeliyor. Bu şekilde inceliklerle tasvir edilen bu tür bir büyümenin doğal süreci yaratıcı bir sanat eseridir ve benzersiz mücevher tasarımlarını tercih eden herhangi bir kız bunu satın alabilir..

8. Pırlantalı Tasarımcı Rose Gold Kaplama Kolye:

Tasarımcı Rose Gold Kaplama Pırlantalı Kolye Ucu

Açık renkli, spiral tasarımlı gül ipinin içine oturan koyu mavi renkli kolye ucu, güzel bir kolye parçasıdır. Sadece benzersiz değil, aynı zamanda muhteşem bir görünüm verir. Herhangi bir kız, pembe renkli bir elbise ile kombinleyebilir ve güzelliğini umursamadan sergileyebilir..

9. Kadınlar için Lotus İnci Kolye:

Kadınlar için Lotus İnci Kolye

Lotus’un açık altın taçyaprakları içindeki inci, huzurlu bir görünüm verir ve meditasyon gibi yöntemlere başvuran her kadın tarafından arzu edilebilir. Bu harika bir sanat eseridir ve güzel ama eşsiz mücevherler arzulayan kadınlar tarafından satın alınabilir..

Böylece yukarıdaki liste size inci kolyeler arasında en çok tercih edilen seçenekleri sunuyor. Sadece tasarımları değil, sanatı da güzel olan inci kolyeler arasından en iyisini seçmek isteyen her kadın bu kolyeler arasından seçim yapabilir. Etkileyici yorumlarla iyi görünüm.