Zümrüt, mücevher yapımında yaygın olarak kullanılan muhteşem bir parlak yeşil taştır. Zümrütten yapılan kolye, küpe ve yüzükler de göz alıcı ve pahalıdır. Zümrüt kolyeler gümüş ve altın olarak yapılabilir ve pırlanta kullanımı da yaygın bir uygulamadır. Bu çarpıcı tasarımlardan mükemmel zümrüt kolye stilinizi seçin. Bu listedeki zümrüt kolyelerin her birinin özel noktaları vardır..

Zümrüt Kolye Erkekler İçin Son ve Çekici Tasarımlar & Trenddeki Kadınlar:

En iyi 9 zümrüt kolye tasarımına bakalım..

1. Armut Kesim Zümrüt Kolye:

Armut Kesim Zümrüt Kolye

Değerli taşlar için klasik kesimlerden biri armut şeklidir. Bu çarpıcı şekil, eşsiz bir parlaklığa yol açar. Bu güzel armut kesimli zümrüt uçlu kolye, gümüş rengindedir. Bu kolyenin saf güzelliği sizi bayıltacak.

2. Zümrüt Altın Kolye:

Zümrüt Altın Kolye

Altın kasa içinde klasik kare kesim zümrüt setine sahip bu zümrüt altın kolyeyi seçin. Altın zümrüt kolye ucu bükülmüş bir kordon zincirine sahiptir. Buradaki zümrüt oldukça çarpıcı ve parlak. Sevdikleriniz için mükemmel bir hediye için bunu seçin.

3. Zümrüt Pırlanta Kolye:

Zümrüt Pırlanta Kolye

Bu mistik zümrüt pırlanta kolye, oval şekilli bir zümrütten yapılmıştır. Bu kolyenin çerçeve işi, içine minik elmaslar yerleştirilmiş ince altın işidir. Altından yapılmış dalgalı tasarımlar oldukça vintage ve Viktorya dönemine aittir. Geleneksel kıyafetlerinizi giymek için bu zümrüt pırlanta kolyeyi seçin.

4. Doğal Zümrüt Kolye:

Doğal Zümrüt Kolye

Bu rustik görünüm için ham kesim doğal zümrüt kolye alın. Bu harika doğal kaba kesim zümrüt kolyeler güzel ve çarpıcı. Doğal ve ham olduklarından, kolye uçları cilalı zümrütlerin sahip olduğu olağan parlaklığa sahip değildir..

5. Zümrüt Beyaz Altın Kolye:

Zümrüt Beyaz Altın Kolye

Bu klasik çiçek şeklindeki kolye ucu çok güzel ve zarif. Çiçeğin taç yaprakları gözyaşı damlası şeklindeki zümrüt taşlardan yapılmıştır. Kolye 14 ayar beyaz altından yapılmıştır. Kolyenin ortasında da bir pırlanta var.

6. Petite Zümrüt Kolye:

Minyon Zümrüt Kolye

Sarı altından bu minyon zümrüt kolyeyi seçin. Bu zümrüt klasik yuvarlak kesimde kesilmiştir ve çevresinde kalın altın bir toka vardır. Burada kullanılan zincir, çok sağlam bir bağlantı tarzıdır. Sarı altın kolye halkası, taşın boyutuna kıyasla kalın ve büyüktür..

7. Geometrik Zümrüt Kolye:

Geometrik Zümrüt Kolye

Moda delisiyseniz ve görünümünüze ilginç bir stil eklemeyi seviyorsanız, geometrik bir zümrüt kolye alın. Bu özel geometrik zümrüt kolye, altın ayarlı üçgen şeklindedir. Sevdiğiniz bir şekil seçin ve kıyafetlerinize şık bir görünüm kazandırmak için bunları tasarımcı kıyafetleriyle eşleştirin..

8. Simüle Zümrüt Kolye:

Simüle Zümrüt Kolye

Som gümüşten bu devasa içbükey kesim simüle zümrüt kolye setini deneyin. Zümrüt kalp şeklinde kesilmiş ve gümüş kafes tarzı çerçeve çalışmasıyla çarpıcı görünüyor. Bu, resmi kıyafetler ve durumlar için giymek için mükemmel bir kolye. Çerçeve çalışması için sevdiğiniz bir tasarım seçin ve başları döndürmeye hazırsınız.

9. Çok Taşlı Zümrüt Kolye:

Çok Taşlı Zümrüt Kolye

Tek taşlı kolye ucu yerine, göz kamaştırıcı görünen çok taşlı bir ayarı tercih edebilirsiniz. Burada, birçok zümrütün uyumlu küpelere sahip olabileceği bir ortamda bir araya geldiği bir tasarıma sahip olacaksınız. Kullanılan taşlar daha lüks bir görünüm için pırlantalarla birlikte kullanılabilir..

Bunlardan mükemmel bir zümrüt kolye seçmek zor bir iş olacaktır. Armut, gözyaşı damlası, yuvarlak, kare ve hatta kalp şekli gibi kesimleri seçin. Kolyeler sarı altın veya gümüşten yapılmıştır. Taşın boyutunu bile seçebilirsiniz – tek büyük taş veya minyon.