Boncuklar, inci, taş, deniz kabuğu, cam, ahşap veya plastik vb. gibi küçük dekoratif objeler veya malzemelerdir. Bunlar, bir kolyeye veya herhangi bir şekle sokulabilmesi için üzerinde küçük delikler açılan çeşitli şekil ve boyutlardadır. mücevher. Boncuk kolye, yaratıcılığınıza göre yapabileceğiniz için çok çekici görünüyor. Boncukları kullanarak kendi kolyenizi tasarlayabilir veya oluşturabilirsiniz ve dilediğiniz şekli verebilirsiniz..

boncuklu-kolye-tasarımları

Bu boncuklu kolyeler yakanızda çok şık duruyor ve rahat ettiğiniz her türlü kıyafetle taşıması çok kolay..

Bayanlar İçin Çekici ve Sevimli Boncuklu Kolye Tasarımları

Trenddeki en iyi boncuklu kolye tasarımlarına bir göz atalım:

1. Çok Telli Altın Boncuklu Kolyeler:

Çok Telli Altın Boncuklu Kolyeler

Boncuklu kolye, her biri farklı tasarım ve desene sahip birden fazla ip şeklinde tasarlanabilir. Bu kolye altın boncuklardan yapılmıştır ve altının parıltısı sizi cızırtılı gösterir ve kalabalığın içinde ışıldarsınız. Bu kolyeler pahalıdır, bu nedenle iplere paranıza göre karar verebilirsiniz..

2. Çiçek Şeklinde Yeşil Boncuk Kolye:

Çiçek Şeklinde Yeşil Boncuk Kolye

Yeşil renk refahı, doğayı ve uyumun iyiliğini sembolize eder. Yeşil doğa ile ilişkilendirildiği için yeşil renk bir kolye her zaman insanların vizyonunu cezbeder. Bu boncuklu kolye, çiçek şeklinde yeşil boncuklarla işlenerek doğayı ve güzelliğini betimliyor. Bu tür yeşil boncuklu kolye sizi çok akıllı ve havalı gösterir..

3. Retro Renkli Boncuklu Kolye:

Retro Renkli Boncuklu Kolye

Bu kolye türü, kolyeyi tasarlamak için herhangi bir renkte boncuk kullanabileceğiniz için çok renkli görünüyor. Arada kolyenin güzelliğini arttırmak ve daha çekici görünmesini sağlamak için altın topları kullanabilirsiniz. Kolyeyi durumunuza ve kıyafetinize göre tek kat, hatta birden çok kat halinde hazırlayabilirsiniz..

4. Swarovski Kristalleri Boncuklu Kolyeler:

Swarovski Kristalleri Boncuklu Kolyeler

Boncuk kolye konusunda yaratıcı olabilirsiniz. Kolyeyi tasarlamak için Swarovski kristal retro renklerdeki boncukları kullanabilir ve istediğiniz desen veya şekli verebilirsiniz. Bu tür kolyeler, kızlarda ve genç kadınlarda tişörtlü kot pantolonlarda veya kısa üstlerde çok havalı görünüyor..

5. Siyah Boncuklu Kolye:

Siyah Boncuklu Kolye

Siyah boncuklar gücü, baskın ve yaygınlığı ifade ettiğinden. Bazı insanlar siyah rengin özelliğini göstermek için siyah boncuklu kolye takarlar. Siyah boncuk kolye çok benzersiz görünüyor ve resmi olarak da giyilebilir. Bu kolye siyah bir kıyafetle giyilirse, kadınların her zaman dört gözle beklediği daha ince ve sofistike görünebilirsiniz. En iyi siyah boncuk kolyedir.

6. Okyanus Tarzı Boncuklu Kolyeler:

Okyanus Tarzı Boncuklu Kolyeler

Büyüleyici, şık, okyanus tarzı boncuklu bir kolye geliyor. Kolye, su hissi vermesi için mavi boncuklarla işlenmiştir ve dalga şeklinde tasarlanmıştır. Güzel elbiselerle kombinlendiğinde genç kızlarda çok çekici görünüyor. Bu tür mavi boncuklu kolye, deniz kıyısına yakın yerlerde de takılmak için iyi bir seçim olabilir..

7. Bükülmüş Boncuklu Kolyeler:

Bükümlü Boncuklu Kolyeler

Bu kolye modeli, boncukların spiral bir formda bükülmesiyle oluşturulmuştur. Bu kolyelerde tek renk boncuklar kullanabileceğiniz gibi farklı renklerde bile boncukları karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Bu bükülü kolye jelleri, giydiğiniz her türlü kıyafetle ve iyi bir ofis kıyafeti olabilir..

8. Siyah Ve Altın Boncuklu Mangalsutra Kolye:

Siyah Altın Boncuklu Mangalsutra Kolye

Bu kolye Hint kültürünü temsil ediyor. Kolye siyah ve altın boncuklarla tasarlanmıştır. Bu tür kolyeler kadının evli olduğunun bir simgesidir. Bu kolyede altın ve siyah boncuklar olmazsa olmaz ve bu kolyeyi kısa ve uzun olarak da alabilirsiniz. Siyah boncukların yeni gelini nazardan da koruduğu söylenir. Bu geleneksel altın boncuk kolyedir..

9. Kabile Şekilli Boncuklu Kolyeler:

Kabile Şekilli Boncuklu Kolyeler

Kabile şeklinde boncuklu bir kolye geliyor. Bu kolyede altın boncuklarla birlikte farklı tonlarda mavi boncuklar kullanılmıştır. Kolyenin deseni sanatsal kıvrımı tasvir ediyor ve kolye boynunuzu tamamen kaplayacak şekilde geniş bir şekilde hazırlanmış. Bu tür kolyeler çok zarif görünüyor ve modada yeni..

10. Siyah Ve Mor Kristal Boncuklu Kolyeler:

Siyah Ve Mor Kristal Boncuklu Kolyeler

Siyah ve mor boncukların kombinasyonu çok çekici görünüyor. Bu kolyede kullanılan boncuk kristaldir ve her kadın kişiliğine uyacak şekilde desende işlenmiştir. Çok zarif görünen bu kolye türü, gündelik kıyafetlerle kombinlenebilir ve kızlar veya kadınlar için korkak ve havalı bir aksesuarın parçasıdır. Bu kızlar için güzel görünen kristal boncuk kolye.

11. Vintage Threes Strand Kristal Boncuklu Kolyeler:

Vintage Üçlü Kristal Boncuklu Kolyeler

Adından da anlaşılacağı gibi, bu tür kolyeler bir nesilden diğerine aktarılabilir. Bu kolye üzerindeki bu işçilik çok sanatsal ve çok çekici görünüyor. Bu kolye üç sıralı olarak tasarlanmıştır ve etnik giyimin yanı sıra resmi kıyafetlerle de çok şık görünecektir. Kolyeyi takan kişi iltifatlarla dolu olurdu.

12. Kırmızı Mercan Boncuklu Kolyeler:

Kırmızı Mercan Boncuklu Kolyeler

Çünkü kırmızı çok güçlü bir renktir ve kişinin gücünü ve güvenini gösterir. Genellikle bu kırmızı mercan boncuklu kolyeyi takan insanlar bu nitelikleri engeller ve çok güzel taşırlar. Bu kolye türü, kullanıcının güzelliğini artırır ve harika görünür. Bu, kadınlar için popüler bir kırmızı boncuk kolyedir..

13. Renkli Boncuklu Kolyelerle Düğümlü Altın Zincir:

Renkli Boncuklu Kolyelerle Düğümlü Altın Zincir

Bu kolye harika görünüyor çünkü bu kolyede renkli boncuklar kabartmalı ve altın zincirle düğümlenmiş. Zincir ayrıca zip-zap deseninde bükülerek kolyeye muhteşem bir görünüm kazandırılmıştır. Bu tür kolye, düğünlerde de partiler için uygundur..

14.  Tasarımcı Boncuklu Kolyeler:

Tasarımcı Boncuklu Kolyeler:

Tarzınızı canlandırmanın ve modaya uygun görünmenin en iyi yolu, tasarımcı boncuklu bir kolye takmaktır. Bu kolyede olduğu gibi her kıyafete uyum sağlaması için çok renkli boncuklar kullanılmıştır. Çok basit ve zarif görünüyorlar ve sizi şık ve modaya uygun gösteriyorlar..

15. Renkli İnci Boncuklu Kolyeler:

Renkli İnci Boncuklu Kolyeler

İnci kolye şık görünüyor ve çeşitli inci renkleri ile boncuklandığında çok çekici görünüyor. İnciler kadınların kalbine çok yakındır ve boncuklu inci kolye sizi çok zarif gösterir. Bu tür kolyeler iyi bir ofis kıyafeti olabilir, ayrıca havalı mekânlarda da giyilebilir..

Kolye, kadınların güzelliğini artıran, onları daha çekici ve çekici gösteren bir takıdır. Boncuklu kolye, evde de yapılabileceği için görünümünüze stil katmanın en kolay yollarından biridir. Boncuklu kolyeler çok rağbet görüyor ve bayanlar bunları harika bir tarz ve elan ile giyebiliyor. Boncukları karıştırıp eşleştirin ve boynunuz için gösterişli bir kolye oluşturun.