Kolye tasarımları çok etkileyici olabilir. Bunları çok uygun maliyetli bir satın alma için 5 gramda da alabilirsiniz. Bu tasarımlar, tüm karmaşık detaylarla modern tarzda veya geleneksel olabilir. 5 gramın altındaki kolye tasarımı, boynunuza olağanüstü bir görünüm kazandırır. Bu 5 gram altın kolye tasarım listesine göz atın ve devam edin ve kendiniz için mükemmel olanı satın alın..

5 Gram Altında En İyi Altın Kolye Tasarımları:

Burada sunulan birkaç en iyi 9 5 gr altın kolye tasarımı,

1. Klasik Kolye:

Klasik Kolye

Hem klasik hem de geleneksel olan 5 gramlık güzel bir altın kolye tasarımına sahip olabilirsiniz. Kolye, aynı desende olan küpelerle birlikte gelir. Tasarım, sarkan küpeli uzun bir stildir. Bu tasarımcı seti bütçenize de uygun.

2. 5 gr İp Zinciri:

5 gr İp Zincir

En popüler kolye tasarımlarından biri ip zincirdir. Bu 5 gramlık altın kolye, günlük kullanım için mükemmel bir satın almadır. Zincir, ışıkta parıldadığı için bükülmüş ip stili nedeniyle parlak görünüyor. 5 gr altın bu tip halat zincir düğünlerde de rahat bir görünüm sağlar..

3. Başak Tasarım Kolye:

Başak Tasarım Kolye

İşte uygun fiyatlı ama muhteşem bir altın kolye seti. Bu 5 tola altın kolye tasarımları, altının parıldadığı durumlar için mükemmeldir. Kolye ve küpelerdeki sivri uçlar çok çekici görünüyor. Kadınlar için farklı türde tasarımlar her zaman en iyi seçimdir, bir sonraki parti zamanınız için bunu alın.

4. Kablo Kolye:

Kablo Kolye

Bu kolye tasarımına modern bir bakış. 5 gramlık altın kolye, bir araya getirilen minik kablo tasarımlarından yapılmıştır. Ofis kullanımı ve günlük kullanım için harika çalışıyor. Kolyenin sonunda da güçlü bir toka var. Kadınlar, ofis partileri için bu tür mücevherlerin tadını çıkarabilirler..

5. Altın Mangalsutra:

Altın Mangalsutra

Bu güzel mangalsutra tasarımını 5 gm altından alın ve günlük kullanım için tadını çıkarabilirsiniz. Narin yaprak desenli kolye, sade bir görünüm için mükemmeldir. Bu 5 gramlık kolye, farklı bir mangalsutra için tam da ihtiyacınız olan şey. Erkekler bu tür takıları herhangi bir özel günde veya sevgililer gününde de eşlerine hediye edebilirler..

6. V Şekli Kolye:

V Şekli Kolye

Bu V şeklindeki altın kolyeyi doğum günü veya yıl dönümünüz için mükemmel bir satın alma olarak alabilirsiniz. V şeklindeki kolyeye bağlı küçük elmaslar var. Kolyenin aynı desenindeki narin küpeler tam bir görünüm sağlıyor. Herhangi bir kıyafet üzerinde harika görünüyor, eğer batı kıyafetleri giymek istiyorsanız, o zaman bu güzel bir seçim olacaktır..

7. Boncuklu Kolye:

Boncuklu kolye

Bu muhteşem üç sıralı boncuklu kolye, dikkat çekmenin harika bir yoludur. Her bir telin farklı boyutlarda boncukları vardır ve bu da onu çok çekici gösterir. Küpeler de aynı desende ama çok dramatik.

8. Bağlantı Kolyesini Bırakın:

Bırak Bağlantı Kolye

İşte günlük giyim için kullanabileceğiniz iyi bir açılır bağlantı kolye. Açılan bağlantı çok basit ve bir o kadar da şık görünüyor. Kolyeye bir kolye de takabilirsiniz.

9. Yılan Zincir Kolye:

Yılan Zincir Kolye

Bu, yılan desenine benzeyen başka bir popüler kolye tasarımıdır. Kolye çok güçlü ve aynı zamanda ağır görünüyor. Bu tasarımın sonunda bir kelepçe var.

5 gramlık altın kolye zarif ve şık olabilir. Sade ve basitten karmaşığa kadar çeşitli tasarımlara sahip olabilirsiniz. Geleneksel ve modern tasarımlar çok çekici.