Düğün ve bayram mevsimi yaklaşırken, ailenizdeki tüm bayanlar altın alışverişi yapmakla meşgul olmalı. 1000’lerin modellerini incelemeye vaktiniz yoksa, sizi kurtarmak için buradayız! Bu yazıda, çok çeşitli durumlar için uygun 10 Güzel 25 gr Altın haram tasarım topladık. Fikirleri seçmek ve kadınların geri kalanına ciddi mücevher hedefleri vermek için kataloğu gözden geçirin! Peki, yaklaşık 25 gram altın ağırlığı ile bu son haramları keşfetmeye hazır mısınız??

25 Gramda En Yeni ve En İyi Altın Kolye Tasarımları:

İşte 25 gramdan az olan birkaç altın kolye tasarımı.

1. Yakut ve Zümrüt Altın Haram:

Yakut ve Zümrüt Altın Haram

ŞİMDİ AL

İşte Güney Hindistan düğünleri ve dini törenler için mükemmel olan geleneksel 25 gram altın haram. Orta uzunlukta zincir, ipek sare ve kurta gibi etnik giyim gruplarınızla mükemmel uyum sağlar. Tasarım, altın bağlantılara ve toplara sahip zincir tarzı bir desene sahiptir. Yakut ve zümrüt gibi değerli taşlar, kolyeye mükemmel bir Hint görünümü katıyor. Minik altın toplar, zarif bir görünüm için kolye ucunu süslüyor.

 • Tasarım: 22K altın Ghangroo Kolye
 • Metal: 22K Sarı Altın
 • fırsat: Düğünler, Gelin Törenleri
 • Stil İpucu: Katmanlı bir görünüm oluşturmak için bu kolyenin üstüne basit bir gerdanlık ekleyin.

2. Kerala Tarzı Düz ​​Altın Haram:

Kerala Stili Düz Altın Haram

ŞİMDİ AL

Basit ve zarif bir şey arıyorsanız, bu parçaya göz atın. Kerala tarzı uzun haram, çiçek motiflerinde som altın bir tasarıma sahiptir. Zincir 18 inç uzunluğunda ve 23 gram brüt ağırlığa sahip. Bu çok yönlü haram hemen hemen her kıyafetle iyi gider ve sayısız şekilde giyilebilir. Görkemli görünmek için tek başına takabilir veya taş ya da elmas işlemeli bir gerdanlık ile kombinleyebilirsiniz..

 • Tasarım: Çiçek Motifli 22 Ayar Sade Sarı Altın Kolye
 • Metal: 22K Sarı Altın
 • fırsat: Festivaller, Dini Etkinlikler, Küçük Buluşmalar
 • Stil İpucu: Bel kemeri olarak takmak için arkasına ekstra bir altın zincir ekleyin.

3. Katı Altın Kısa Haram Tasarımı:

Som Altın Kısa Haram Tasarım

ŞİMDİ AL

İşte uzun boyunlu güzellere çok yakışan kısa ve şık bir altın haram. Ayarlanabilir kolye boyun ve omuz hattınıza dikkat çekiyor. Haram, ekstra parlaklık ve parlaklık için saf altından kalıplanmış çağdaş tarzda bir tasarıma sahiptir. Bu parçanın yaklaşık ağırlığı 23 gramdır. Bu parça, hemen hemen her tür kıyafet ve etkinlikle uyumlu olduğu için mücevher kutunuzda mutlaka bulunması gereken bir parçadır..

 • Tasarım: 22 Ayar Altın Çivili Kolye
 • Metal: 22K Sarı Altın
 • fırsat: Düğünler, Festivaller, Resepsiyon
 • Stil İpucu: Görünümünüzü tamamlamak için altın çivili küpelerle eşleştirin.

4. Bağlantı Tasarımlı Altın Kolye Seti:

Link Tasarımlı Altın Kolye Seti

ŞİMDİ AL

Düğünler ve yüksek profilli toplantılar gibi etkinlikler, bu lüks altın kolyeyi sergilemek için doğru yerlerdir. Haram, 25 gramdan biraz daha ağırdır ve kıyafete bir ihtişam unsuru ekler. Tasarım, ekli bağlantı katmanlarına sahip som altın bir zincire sahiptir. Altın damlalarla yapılan ince detaylar bu boyun parçasına feminen bir görünüm katıyor. En iyi yanı, haramın eşleşen küpelerle gelmesidir, bu yüzden sıralanırsınız.!

 • Tasarım: 22 Ayar Marsh Altın Kolye Seti
 • Metal: 22K Sarı Altın
 • fırsat: Düğünler, Elit Partiler, Resepsiyon
 • Stil İpucu: Olağanüstü görünmek için bir Kanjeevaram ipek sari üzerine giyin!

5. Pembe ve Yeşil Palakka Altın Kolye:

Pembe Ve Yeşil Palakka Altın Kolye

ŞİMDİ AL

Geleneksel bir haramı modern boyunluklara tercih edenler için Palakka malası mutlaka denenmeli! Palakka haram, mango şeklindeki “yaprakları” içeren Kerala tarzı bir tasarımdır. Zümrüt yaygın olmasına rağmen, bu özel model benzersiz bir görünüm için yakutlara sahiptir. Altın ve kırmızı kombinasyonu, kıyafetinize sade bir zarafet katıyor. Beyaz taşlar ve altın toplar, eterik görünmesi için 25 gramlık altın kolyeyi süslüyor!

 • Tasarım: 22K Yakut ve Altın Palakka Mala
 • Metal: 22K Sarı Altın
 • fırsat: Festivaller, Gelin Duşu, Nişan
 • Stil İpucu: Kolyeyi eşleşen yakut küpelerle eşleştirin.

6. Gözyaşı Damla Desenli Altın Haram Seti:

Gözyaşı Damlası Desenli Altın Haram Takım

ŞİMDİ AL

Sadece geleneksel kıyafetlerle çalışan altın takımlarınız mı var? Bir resepsiyon için gece elbisenizi ne giyeceğiniz konusunda bilginiz yok mu? Bunu da ele aldık! Mücevher kutunuzda mutlaka bulunması gereken bu şık gözyaşı desenli altın kolye setine bir göz atın. Kısa boyunluk, dokusal etki için bir ağ desenine sahipken, gümüş rodyum cilası bu muhteşem altın zincire elmas bir görünüm kazandırıyor. Eşleşen küpeler, görünümünüzü tamamlamak için setin bir parçası olarak gelir.

 • Tasarım: 22KTeardrop Tasarım Altın Kolye Seti
 • Metal: 22K Sarı Altın
 • fırsat: Resepsiyon, Kokteyl Partileri, Gelin Törenleri
 • Stil İpucu: Çarpıcı görünmek için bu parçayı omuzları açık bir elbisenin üzerine giyin.

7. Elmas Çivili Cascade Altın Haram Tasarımı:

Elmas Çivili Cascade Altın Haram Tasarım

ŞİMDİ AL

İşte karşı konulmaz bulacağınız güzel bir pırlanta kolye! Çiçek ve kaskad tarzı tasarım, ince boynunuza zarif bir görünüm katar. Haram 18 ayar altından yapılmıştır ve yaklaşık 23 gram ağırlığındadır. Yaklaşık 2 karat pırlanta ve tek bir yakut taşı bu güzel zinciri süslüyor ve parlak bir kesime sahip. Bu çok yönlü kolyeyi gardırobunuzdaki herhangi bir kıyafetin üzerine takabilirsiniz. Doğru küpelerle eşleştirerek bu haram işi düğünlerden bayramlara kadar her durumda yapabilirsiniz.!

 • Tasarım: 18 Ayar Sarı Altın Pırlanta Ve Yakut Kolye
 • Metal: 18K Altın
 • fırsat: Festivaller, Düğünler, Yıldönümleri vb..
 • Stil İpucu: Gösteriyi çalmak için eşleşen elmas çivileri seçin!

8. Şık Çiçek Desenli Altın Kolye:

Şık Çiçek Desenli Altın Kolye

ŞİMDİ AL

İşte genç kızınızın bile onaylayacağı bir parça! Muhteşem çiçek desenli kolye, dikkatleri üst bedeninize çekmek için tam da ihtiyacınız olan şey. Kolye yaklaşık 16 inç uzunluğunda ve yaklaşık 22.3 gram ağırlığında. Metal saflığı 22 Karattır ve tasarımda ek taş veya elmas yoktur. Pürüzsüz ve dokulu kaplama kombinasyonu, bu harama benzersiz bir görünüm kazandırır..

 • Tasarım: Eliza Altın Kolye
 • Metal: 22K Altın
 • fırsat: Sosyal Buluşmalar, Akşam Yemeği Partileri vb..
 • Stil İpucu: İltifat kazanmak için çiçek temalı küpelerle eşleştirin.

9. İki Sıralı Örgü Stil Altın Kolye Seti:

İki Sıra Mesh Stil Altın Kolye Seti

ŞİMDİ AL

İşte size tonlarca iltifat kazanacağınız kesin olan çağdaş tarzda bir altın haram seti. Kolye, geleneksel ve modern topluluklarla çalışan çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. İnce detay, boncuklar üzerinde hassas bir örgü deseni içerir ve kolye ucu harama tuhaf bir görünüm verir. Küpeler bile, çok yönlü ayırıcılar olarak kullanılmalarını sağlayan şık bir tasarıma sahiptir. Haram set yaklaşık 21 gram ağırlığındadır ve 22 Ayar Sarı Altındadır..

 • Tasarım: Mesh Stili Altın Kolye Seti
 • Metal: 22K Altın
 • fırsat: Akşam Partileri, Resepsiyonlar, Sangeeth
 • Stil İpucu: Kolyeyi öne çıkarmak için derin boyunlu bir kıyafet giyin.

10. Altın Örgülü Boncuk Kolye Seti:

Altın Örgülü Boncuklu Kolye Seti

ŞİMDİ AL

İşte her yaş grubundan kadına yakışan bir başka trend altın kolye seti. Tek sıra kolye, boynunuza zarif bir görünüm kazandıran örgülü altın boncuk tasarımına sahiptir. Bu harama sahip olmanın en iyi yanı, onu gösteriş yapmak için büyük bir fırsatı beklemek zorunda olmamanızdır. Sade tasarım, ara sıra takılardan gündelik takılara kolayca dönüşür. Eşleşen küpeli kolye seti 22 ayar altından yapılmıştır ve yaklaşık 24 gram ağırlığındadır..

 • Tasarım: Boncuklu Örgülü Altın Kolye Küpeli
 • Metal: 22K Altın
 • fırsat: Akşam Partileri, Resepsiyonlar, Sangeeth
 • Stil İpucu: Kolyeyi öne çıkarmak için boyunsuz bir kıyafet giyin.

11. Altın Boncuklu Kolye:

Altın Boncuklu Kolye

Dışarıdaki tüm bayanlar için güzel bir boncuklu kolye ve çok geleneksel görünüyor. Boncuklar, kolyenin 2 ipliğini yapmak için çok karmaşık bir şekilde yerleştirilmiştir. Bu, 25 gramın altındaki ve her durumda işe yarayabilecek bir altın kolye için çok güzel bir tasarım. Bu tasarımın en önemli özelliği, her yaştan bayanlar için uygun olmasıdır. Bu pakette iyi, 25 gram altın kolye tasarımı için güzel bir seçim.

12. Erik Bago Çiçekli Kolye:

Erik Bago Çiçekli Kolye

Piyasada bulunan güzel bir çiçek 25 gram altın kolye tasarımıdır. Çok geleneksel görünüyor. Çiçek deseni bu kolyeye daha fazla güzellik katıyor. Zarif görünüyor. 25 gramlık bu altın kolye tasarımları, özel düğün günleriniz için alabileceğiniz en güzel güzellik hediyeleridir. Bu çiçek kolye ve tellerdeki boncuklarla çok özenle hazırlanmış.

13. Değerli Taşlı Altın Kolye:

Değerli Taşlı Altın Kolye

Bayanlar arasında altın sevgisi ve tutkusu olağanüstü. Bu taş işlemeli kolye, kolyenin güzelliğini artırıyor. Kırmızı ve yeşil renkli taşlar sete ek bir çekicilik katıyor. Daha çok antika bir parçaya benziyor. Resmi etkinlikler için en uygunudur. Seti tamamlamak için güzel küpeler ve bileziklerle eşleştirmeniz yeterli. Bu altın kolye tasarımları 25 ila 30 gram arasında mevcuttur..

14. Kesme Kolye:

kesme kolye

25 gram altın kolye tasarımlarının en güzel modellerinden biridir. Düzenli aralıklarla bu güzel incilerle donatılmış tek bir altın iplikle çok basit görünüyor. İncilerin arasındaki altın çiçek deseni takıma çok şıklık katıyor. Çok şık görünüyor. Bu, partiler için en uygunudur. Bayanlar bu güzel görünümlü boyun parçasını hava atabilir ve koleksiyonlarıyla gurur duyabilir..

15. Tavuskuşu Kolye Kolye:

Tavuskuşu Kolye Kolye

Bu geleneksel bir mücevher parçası. Tüm bu bayanlar koleksiyonlarında böyle bir tasarıma sahip olmalı. Güzel bir tavus kuşu kolyesi ihtişama katkıda bulunur. Özel olarak el yapımıdır. Bu altın sette tavus kuşları çok zarif görünüyor. Bayanlar böyle güzel tavus kuşu tasarımlarıyla kod yazabilir.

25 gramlık bir Altın kolye her kadının olmazsa olmazıdır. Bu altın takılara büyük bir özenle bakıyorlar. Ağırlıkları 25 gramdan az olan bu tasarımlar bayanlar için en güzel hediyelerdir. Siyah boncuklar veya değerli taşlarla birlikte altın boncuklar çok güzel bir tasarım olacaktır..