Kısa Kot pantolonlar her sezon için kesin bir seçimdir ve kıyafetiniz ne olursa olsun genellikle harika görünürler. Tüm olaylar için en iyi karar onlar. Günümüzde göz önünde bulundurulması gereken çok çeşitli pantolon stilleri ve durumları ile işler biraz zorlayıcı olabilir. Gelecekteki alışveriş geçmişinizi kolaylaştırmak için, erkekler için pantolon çeşitleri ve vücut tipinize göre en iyi kot pantolon çeşitleri için kılavuzun tamamına bakın..

şort kot

Pantolon ararken nerede yaşadığınızı hatırlayın. Daha cıvıl cıvıl bir atmosferde yaşıyorsanız hafif bir jean tercih edin. Kışların uzun ve acımasız olduğu bir yerde yaşıyorsanız, biraz daha fazla koruma sağlamak için daha ağır olan kotları tercih edin..

Erkek için Şık ve Trendy Kot Şort:

İşte 15 çeşit trendy erkek kot şort tasarımları ile aşağıdaki gibidir..

1. Kot Pantolonda Lee Premium Denim Düz Şort:

Kot Pantolon Lee Premium Denim Düz Şort

Oldukça uzun bir süredir Lee, sığır hırsızlarının fantezi kotunu yapmasıyla biliniyor. Lee’nin yeni kısa jean’i, bir şehir modasının tüm stiline sahip, ancak Lee’yi 120 yıldır denim dünyasında bir bel kemiği yapan kovboy kalitesi ile.

2. Muzaffer Kenar Denim Kısa Kot:

Muzaffer Kenar Kot Kısa Kot

Kenar denim, büyük markalarda görülen yaratıcı dünyada günün desenine dönüştü. Bu Muzaffer eşleşme nedeniyle, kenar artık size pahalıya mal olmak zorunda değil. Bu %100 pamuklu kibrit, üst düzey bir kombin görünümüne ve hissine sahiptir, ancak herhangi bir finansal plan için bir değer noktası vardır..

3. Kenar Kot Şortunu Uzatın:

Genişletilmiş Kenar Kot Şort

Erkeklerin kısa kot pantolonlarının bu ince kesim kombinasyonu, kenarları sanatsal bir ifade gibi ele aldıkları Japonya’dan geliyor. Bu kibriti ne kadar çok takarsanız, o kusursuz, yıpranmış görünümü ve hissi yaymak için o kadar bulanıklaşır. Ayrıca, kot şortlar, daha sempatik bir uyum ve geliştirmenin daha basit olması için biraz uzamıştır..

4. Eşsiz Daralan Kot Şort:

Eşsiz Daralan Kot Şort

Levi’s, uzun süredir mürekkepli modaya uygun insanlardan ev hanımlarına kadar herkes için tercih edilen bir kot markası olmuştur. Dahası, mevcut koşullar ışığında: ham denim, vücut tipiniz ne olursa olsun, vücudunuza mükemmel bir şekilde oturacak şekilde mi tasarlandı? Levi, ideal uyum için onları yıkamamayı ve güneşte kurutmayı önerir..

5. İnce Fit Streç Jean Şort:

Dar Kesim Streç Jean Şort

Erkek şort kot pantolon, harika 501’lerden daha yakın, daha ince bir jean hissine sahiptir, bu nedenle Levi’s kalitesinden vazgeçmeden daha modern bir hava arayan erkekler için mükemmeldir..

6. Toz Mavi Yıkama Streç Şort Kot:

Pudra Mavi Yıkama Streç Şort Kot

Bu Top man kombininin bulanık toz mavisi yıkamaları, denime daha nostaljik, 70’lerin havasını verir. Pamuk ve elastin karışımı, bu pantolonlara, iyi bir pantolon eşleşmesinin serinliğini korurken, bir pamuk nefesinin tesellisini verir. Daha çağdaş bir görünüm için, bu hafif yıkama jean’i hafif bir tişörtle birleştirin ve sabitleyiciyi yapıştırın.

7. Kot Pantolonda Donuk Mavi Streç Şort:

Kot Pantolonda Donuk Mavi Streç Şort

Bu kısa kot pantolonların azaltılmış dikişleri ve donuk mavi tonları, onları daha ısmarlama erkekler için ideal kılıyor. Nefes darlığındaki hafif bir uzantı, pantolonun daha ince kesimini oluşturur. Basit bir polar kazak veya beyaz bir kasa ile rahat Cuma günleri giyin ya da en sevdiğiniz bant gömleğinizle haftanın sonunda yıpratın..

8. Düz Kesim Streç Kot Jean Şort:

Düz Kesim Streç Kot Jean Şort

Ek abartılı parçalar için biriyseniz, koyu pantolonlar olağanüstü bir başlangıç ​​noktasıdır. Ultra tarafsız gölgelemenin ışığında, fazla abartıya kaçmadan bir Hawaii gömleği veya baskılı bir pardösü çıkarabilirsiniz. Bu Kenneth Cole kibrit düz kesime ve daha ağır dokumaya sahip olduğundan her şeyle giyebileceğiniz inanılmaz bir alternatiftir.

9. Düz Fit Streç Blast Jean Kısa:

Düz Kesim Streç Blast Jean Şort

Bu erkek kot şortlarındaki önemli tüyler ve darbeli yıkama, onları birinci sınıf bir vintage mağazasında puanlamışsınız gibi görünmesini sağlar, ancak azaltılmış baldır tamamen gelişmiş bir anahat sağlar.

10. İnce Düz Kesim Şort:

İnce Düz Kesim Şort

Mavi jean, aramızdaki ve ergenlik çağındaki gençliğimizde en çok tercih edilen marka rotasıydı, ancak şimdi geri döndüler ve en ileri adam için birkaç çağdaş alternatif sunuyorlar. Mürekkep mavisi bir yıkama ve hassas fırçalanmış vurgular, bu kombinasyona her yönden hayranlık uyandıran bir his verir..

11. Levi’s 510 Skinny Fit  Şort Kot Erkek:

Levi's 510 Skinny Fit Şort Kot Erkek

Gençliğinizden beri sahip olduğunuz örnek teşkil eden erkek kot şortları geri döndü, ancak bu sefer daha az retro ve biraz daha modern olan popo ve baldırlara daha ince bir kesim ile geri döndü..

12. Konvansiyonel Fit Kısa Kot:

Konvansiyonel Fit Kısa Kot

Paranız için gerçekten bu mevcut Land’s End lacivert kot maçından daha fazla değer elde edemezsiniz. Marka, rafta mükemmel bir şekilde giyilen kotu ideal hale getirmeye çalıştı. Ayrıca, korunan bir uyum için bel kısmı kalçaların üzerine oturur.

13. Kadınlar ve Erkekler için İnce Sıska 5 Cepli Mini Jean Şort:

Kadın ve Erkekler için İnce Skinny 5 Cepli Mini Jean Şort

Dickie’s bir süredir kaliteli, endüstriyel iş kıyafetlerinin vazgeçilmezi olan bir marka olarak biliniyor. Dahası, Dickie’nin örnek teşkil eden 5’li jean formuyla tam olarak bunu elde edeceksiniz. Denim daha ağır bir incelemedir ve uzun bir aşınma süresine dayanması amaçlanmıştır.

14. Standart Fit Denim Jean Şort:

Standart Fit Denim Jean Şort

Hiçbir fikir gerektirmeyen hafta sonu görünümü için donuk indigo kotu baskılı bir çıtçıtla birleştirin.

15. Twill Jeans Şortunu Uzatın:

Uzatın Twill Jeans Şort

Aramızdaki kahramanlar veya sadece iyi bir shake şovu sevenler için, Top man’in tüm koyu ince jean’i, keskin bir jean’e ihtiyacı olan kişiler için idealdir. Daha hafif inceleme pamuk ve likra karışımı, bu pantolonları çocukluğumuzun ince pantolonlarından önemli ölçüde daha yumuşak kılıyor..

Kısa kot pantolonlar, genişleyen bir tekrarlamayla erkeklerin üzerinde ortaya çıkıyordu. Tüm desenler her erkeğe ve vücut şekline uymayabilir, ancak hepsi birbirinden farklı olarak yapılmış çok sayıda Erkek Kot Şort çeşitleri olduğu için sorun değil. Pantolon şortları erkeklerin oldukça uzun bir süredir ortalıkta olmasına rağmen, bir go-to stili olarak mevcut durum, standart kabul ile eş anlamlı olmalıdır..