Kot pantolonlarda aradığınız konfor ise, aradığınız cevap bol kot pantolonlar. Havalı ve rahat bir görünüm elde etmek için yeni bahar bol jean koleksiyonunu deneyin. Daha önceleri The Streets’in genç nesli tarafından giyiliyordu. Genellikle hip-hopper (bir tür müzik), rock yıldızları, spor kişilikleri ve ünlüler tarafından giyilirler. Bir erkeğin tarzıydı ama şimdi kadınlar bile bu yeni stili denemeyi seviyor. Bu aynı zamanda “Fil Kot” olarak da bilinir, çünkü geniş bacakları vardır..

bol kot pantolon

Kadın ve Erkekler İçin Farklı Baggy Jeans Çeşitleri:

İşte erkekler ve kızlar için 9 bol ve dar bol kot pantolonun bir listesi.

1. Erkekler İçin Düşük Kasık Şalvar Jeans:

Erkek Çocuk Düşük Kasık Şalvar

Düşük kasık bol kot pantolonlar temel olarak düşük bel bol kot pantolonlardır. Bu bol jean baştan sona kayboluyor ve fermuar sineği ile düşük belli. Çoğunlukla büyük beden olan bol t-shirt ile giyilir. Çeşitli renk ve tonlarda gelirler ancak ışık çok daha iyidir.

2. Erkekler için Hımbıl Şalvar Kot:

Erkekler için Hımbıl Şalvar Jeans

Slouchy Baggy Jeans, bol kesimli, ipeksi pantolonlardır ve sadece bileğin çevresine veya yukarısına çarpar. Ofise uygundurlar ve atılması kolaydır. Bu tip Baggy Jeans, deri jogger’lardan daha lüks. Herhangi bir kırpma üst veya herhangi bir ayakkabı stili ile kombinleyebilirsiniz..

3. En Son Bilek Boyu Şalvar Jeans:

Son Bilek Boyu Şalvar Kot

Ayak Bileği Uzunluğu Baggy Jeans ayak bileğinin hemen üzerindedir. Genellikle belden dize kadar gevşek ve dizden uca incelirler. Bu jean, kot modasındaki yeni havalı şey. Kısa bir kısa üst veya kolsuz bir tişört, birlikte gitmek için ideal şeylerdir. Bu bol jean hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilir..

4. Bisikletçi Erkek Şalvar Kot:

Biker Erkek Şalvar Kot

Bikers Baggy Jeans, bildiğimiz gibi motorcu veya biniciler tarafından giyilir, bu nedenle adı. Genellikle çok sayıda cebe sahiptir. Bu tür Jeans, uzun yolculuklar için daha rahat ve kolaydır. Görünümü taşımak için akıllı bir deri ceket yeterlidir. Ayrıca binicilik botlarıyla da takım yapabilirsiniz..

5. Yırtık Şalvar Erkek Kot:

Yırtık Şalvar Erkek Kot

Bu Jeans, Baggy Jeans’in havalı versiyonudur. Korkunç, mahvolmuş, yırtık dizli kot pantolonlardır. Bu tür kotlar çoğunlukla yüksek katlıdır. Normalde düz tişörtler giyersiniz. Tercihen beyaz. Rahatınıza göre herhangi bir ayakkabıyı da giyebilirsiniz, ancak kanvas ayakkabılar en iyi yırtık bol kot pantolonlarla gider..

6. Kaykay Tarzı Şalvar Kot:

Kaykay Tarzı Şalvar Kot

Dar, saran bir jean paten kayması için uygun değildir. Bu, geniş bacaklı, gevşek uydurma. Bir Kaykaycı bu stili ayakkabıları koruduğu için tercih eder. Bu nedenle daha geniş bacaklara sahiptir. Normalde üzerine bol bir tişört giyersiniz ama bence kısa tişört de havalı duracaktır..

7. Resmi Baggy Jeans Erkek:

Resmi Baggy Jeans Erkek

Herkese iyi haberler, sıkıcı ofisten yeni bir mola, resmi bol kot pantolon. Bu jean rahattır ve oturması kolaydır. Bu çoğunlukla yüksek ila orta yüksekliktedir. Akıllı aksesuarlarla gömleğin içine sıkıştırarak iyi giderler.

8. Kadınlar için Bol Kotlar:

Kadın Bol Kot

Kadın Baggy Jeans, kadınlar için bol jean pantolonlardır. Daha önce Baggy Jeans trendi sadece erkekler içindi. 2014 bayanlar için bol jean pantolonlar başladı. Fermuar sineği ile orta yüksekliktedirler. Atletler, kısa veya kısa üstler ve hatta rahat tişörtler ile de giyebilirsiniz. Tıpkı erkekler gibi birçok ton ve stilde olabilir. Ayrıca yırtık, gölgeli ve ayak bileği uzunluğundadırlar..

9. Kadife Bayan Şalvar Kot:

Kadife Bayan Baggy Jeans

Bu kotlar kadife malzemeden yapılmıştır. Kadife bol kot pantolon nefes almak kolaydır. Yaz ve iş için idealdir. Uyumak veya yürüyüş yapmak için bile giyebileceğiniz bir şey. Normalde gerilebilirler. Düz üst veya kat giyebilirsin.

Bu yaz doğru bol kot pantolonu bulmak çok heyecan verici. Yıkamanın hafif olduğundan ve yıpranmış olduğundan emin olun. Bu yeni stille gardırobunuzu yenileyin. Skinny jeanlerinize bir mola vermenin ve tembel, rahat, hımbıl, rahat bol jean’lerinizi rahatlamak için karşılamanın zamanı geldi..