Gündelik kot pantolonlar her an giyilir ve bugün tüm dünyada çok yaygındır. Resmi kot pantolonlar ve tasarımcı kot pantolonlar şüphesiz herkesin gardırobunda. Benzer şekilde gençler ve modeller arasında da çok meşhur olan bir jean türü de yırtık kotlardır. Yırtık kotlar, yırtık kotlar veya yırtık kotlar olarak da bilinen yırtık kotlar moda ifadeleridir..

  • Erkekler İçin Yırtık Kotlar:
  • Kadınlar İçin Yırtık Kotlar:

yırtık kot

Sıkıntılı kot pantolonlar gerçekten de eski püskü bir görünüme sahip, ancak havalı olmanın etkisi çok moda. Yırtık yırtık veya İngiliz anahtarı ve tamir edilmiş kot pantolonlarla kolayca gösterişli ve havalı bir görüntü gösterilebilir..

Modadaki Beyler İçin Yırtık Kotların Yeni Trendi:

Lat, resimlerle birlikte en iyi Sıkıntılı Jeans for Mens koleksiyonuna bakmamız gerekiyor..

1. Erkek Yırtık Diz Kotları:

Erkek Yırtık Diz Kotları

Erkek diz yırtık kot pantolonlar genellikle daha fazla talep üzerinedir. Yırtık kot pantolonun çılgın görünümü, erkek kıyafetleri için en iyi takımları verir. Erkekler, kaba yaşam tarzları nedeniyle genellikle buruşuk kot pantolonlarda görülür. Kızların yaşam tarzına kıyasla yırtık kot pantolonlar erkeklerde daha havalı duruyor. Diz yırtık erkek kot pantolon, cool bir görünüm elde etmek için serin bir koyu gömlek ve bir blazer ceket ile giyilebilir..

2. Erkekler için Düz Bacaklı Yırtık Kot:

Erkek Düz Bacaklı Yırtık Kot Pantolon

Erkekler için düz paçalı yırtık kot pantolonlar da tasarımcı etkileri taşıyor. Kot pantolonun iç kısmında deri kısmı ile kontrast renkli bir yama görülür. Tasarımcı etkisi, içeriden görünen renkli kumaş nedeniyle daha fazla çekicilik sağlar. Şık havalı görünüm, kaslı bir vücuda sahip erkekler için en iyisi olabilir..

3. Erkekler için Tasarımcı Yırtık Kot:

Erkekler İçin Tasarımcı Yırtık Kot Pantolon

Erkek tasarımcı yırtık kot pantolonlar da gardırop parçalarından biri olmak için büyük talep görüyor. Uyluğun üst kısmından ayak bileğine kadar çizikleri olan slim fit mavi kot pantolon olağanüstü havalı bir görünüm sağlar.

4. Yırtık Yırtık Beyaz Yırtık Erkek Kotları:

Yırtık Yırtık Beyaz Yırtık Erkek Kot Pantolonu

Beyaz kot pantolon, erkeklerin ve kadınların kendileri için sahip olmak isteyeceği tasarımcı kotlarından biridir. Bir tasarımcı beyaz yırtık kot pantolon, değerlerinden daha az değil. Ve kendimize tasarımcı beyaz kot pantolonları yırtmak da harika bir iş değil. Özellikle beyaz kot pantolonlarda leke kalmasın diye çok dikkatli giyilir. Aynı zamanda, yırtık bir beyaz kot pantolona sahip olmak maliyetlidir..

5. Yırtık ve Onarılmış Erkek Vintage Jeans:

Yırtık ve Tamirli Erkek Vintage Jeans

Vintage yırtık jeanler şık, yırtık jeanlerin üzerinde, çok çekici ve havalı görünüyor. Bu kotlarda görülen erkek giyimi, erkekleri güçlü ve çekici gösteriyor. Vintage’ın eski püskü görünümü, üzerlerinde tozlu renk ve ağartılmış lekeler bulunan yırtık kotları tanıyabilir..

6. Parlak Kırmızı Erkek Yırtık Kot:

Parlak Kırmızı Erkek Yırtık Kot Pantolon

Hem erkekler hem de kadınlar genellikle renkli yırtık kot pantolonlar giyer. Özellikle kırmızı renk daha çok giyilir. Beyaz gömlekler veya tişörtler, üzerlerinde çizikler ve yırtıklar bulunan kırmızı pantolonların en iyi takımlarıdır..

7. Erkek Tasarımcı Slim Fit Jeans Yırtık:

Erkek Tasarımcı Dar Kesim Kot Yırtık

Erkekler için tasarımcı slim fit jean pantolonlar, üzerinde tasarımcı görünümü olan parçalardır. Yamalar çıkıyor, kotların dikişlerini yok ediyor, onları havalı gösteriyor. Cepler, tamir edilmek üzere vurgulanan dikişlerle çekici bir şekilde gösterilmiştir. Bir yerde ayrıca fermuarlarla değiştirilir.

8. Erkekler için Kum Rengi Yırtık Skinny Jeans:

Erkekler İçin Kum Rengi Yırtık Skinny Jeans

Bozulmuş efektli kum rengi jean pantolonlarda bir trend. Kum rengi kotlar birçok tonda gelir. Hem erkekler hem de kadınlar bu renkleri giyebilir. Bol bir gömlek veya tişört bu tür kot pantolonlarda harika görünebilir..

Trenddeki Bayanlar İçin Modaya Uygun Yırtık Kot Koleksiyonu:

Bayanlar için yırtık desenli kot pantolonların en iyi tasarımlarına bakalım..

1. Kadın Yırtık Fit Kot:

Kadın Yırtık Fit Kot

Havalı ve farklı görünmek isteyen kızlar, kalçalarından diz altına kadar yırtık yırtık kot pantolonları tercih edebilirler. Küçük parçalar, doğal olarak çizilmiş veya yırtılmış gibi görünüyor. Yıpranmış kotlar da yırtık gibi görünüyor. Bazı görünen cilt kısmı, havalı bir görünüm elde etmek için daha pürüzlü görünmesini sağlar. Beyaz gömlekler veya kısa bluzlar açık mavi yırtık kotlarla harika görünüyor.

2. Kıvrılmış Kadın Kotları Yırtık:

Kıvrılmış Kadın Kotları Yırtık

Sarılı jean ile görünümünüze daha büyük bir etki getirilebilir. Kadınlar, pantolonun farklı yerlerinden deliklerde yırtık bir kot pantolon giyebilirler. Delikler, kot kumaşın basamaklarını gösterecek şekilde doğal olarak gerilebilir. Pantolonun uçları bilek hizasına kadar sarılabilir, böylece daha gösterişli olur. Yırtık yırtık kot pantolonlarla yazlar serinletilebilir.

3. Kadın Yırtık Yama Kotları:

Kadın Yırtık Yama Kot

Yırtık ve tamir edilmiş kot pantolonlar da harika bir havalı görünüm sağlar. Patchwork, yırtık alanlar farklı renkte kotlarla kaplanmış gibi görünüyor. Böyle bir kot pantolon ile şık bir görünüm, size modaya uygun havalı bir görüntü verebilir. Yüksek çizmeler yamalı kot pantolonlarla iyi gidebilir. Yırtık ve yamalı kot pantolonlarla sade görünerek havalı bir görüntü elde edilebilir..

4. Kadınlar için Onarılmış Yırtık Kotlar:

Kadınlar İçin Onarılmış Yırtık Kot Pantolon

İçi yamalı kot pantolon, kayalık bir görüntü elde etmek için harika bir yırtık kot görünümü. Kadınlar, gündelik bir tişörtün üzerine bir kot ceket ile böyle bir çift yırtık ve tamir edilmiş kot pantolon giyebilirler. Sportif ayakkabılar ve havalı bir görüntü mükemmel bir kombinasyon olabilir. Kendin Yap fikirleri yırtık kot pantolonunun daha çekici görünmesini sağlayabilir. Kot pantolonun çiziklerine boyanmış resimler, onu daha çekici bir şekilde farklı gösteriyor.

5. Kızlar için Bol Yırtık Skinny Jeans:

Kızlar için Bol Yırtık Skinny Jeans

Kadınlar için jean koleksiyonunda bol kot pantolonlar daha rahattır. Skinny yırtık kot pantolon giyerken çok sert ve karmaşıktır. Skinny jean pantolonların deliklerinden bacak aşınması olabilir. Bol yırtık kot pantolonlar sizi rahat ve kolay bir şekilde giydirebilir. Bol kot pantolonlarda hareket etmek de kolaydır ve yırtık kot pantolonun daha fazla yırtılması korkusu daha azdır..

6. Kadın Diz Yırtık Siyah Kot:

Kadın Diz Yırtık Siyah Kot

Siyah kot pantolon hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmıştır. Kadınlar diz yırtık kot pantolonları daha az yırtık ve yırtık etkisi olduğu için tercih ederler. Aynı zamanda, kot pantolonun uyluk ve kalça kısmını bile yırtacak kadar cesur kadınlar var. Bu kot pantolonların bazıları neredeyse diz kısmından daha fazlasını çevreleyen büyük deliklere sahiptir. Onlara daha çok yakışan kullanıcının seçimine bağlıdır..

7. Yüksek Bel Sıkıntılı Ağartılmış Yırtık Kot:

Yüksek Bel Sıkıntılı Ağartılmış Yırtık Kot Pantolon

Kadınlar için yüksek belli kot pantolonlar, yırtık formda gelen bir tasarımcı kotudur. Çiçekli tasarım desenli veya geometrik tasarımlı tasarımcı baskılı kot pantolonlar, modaya uygun görünen kısımlardan yırtılmış.

Yırtık kot pantolon ve diğer şeylerle havalı görünmek istediğinizde, havalı olma imajıyla uyumlu aksesuarlara sahip olmak önemlidir. Kadınlar için bol bir gömlek veya bir blazer, uzun bir tasarımcı el çantası ve paket patikler harika gidebilirken, erkekler diz boyu pardösüler veya kot ceketler, beyaz tenli gömlekler vb. Yırtık kot pantolon birçok farklı tasarımda gelir. Cesur görünümden düzgün görünüme, ünlü yırtık kot pantolonlar bir sonraki görünümünüz olabilir.