Kot pantolonlar hem erkek hem de kadın gardıroplarında ortak bir kıyafettir, ancak kadın kot pantolonları erkeklere göre daha geniş bir görünüm yelpazesi sunar. Yıllar geçse de modası asla geçmeyen tek kumaştır. Erkek ve kadın kot pantolonları bir grup farklı kalıp, stil ve renge sahiptir, ancak kırmızı kot pantolonlar bunlar arasında en nadir olanıdır..

Kadın ve Erkek Modası Kırmızı Jeans Çeşitleri:

Günlük giyim veya temalı bir parti için giyilebilecek hem erkekler hem de kadınlar için en iyi 9 Kırmızı kot pantolonun listesi..

1. Kırmızılı Erkek Ricky Jeans:

Kırmızılı Erkek Ricky Jeans

True Religion’ın bu inanılmaz çarpıcı dar kesimi, görünümünüze modern bir çekicilik katacak. Düğmeli ve fermuarlı, pamuklu kumaştan üretilmiştir. Erkek kırmızı kot pantolonlarına stil katan 5 adet cebi vardır. Bu kırmızı renkli kot pantolonlar makinede yıkanabilir ve ABD’de üretilmiştir.

2. Humanity Jeans Kadın Kırmızı Vatandaşları:

Humanity Jeans Kadın Kırmızı Vatandaşları

Citizens of Humanity her türden denim kot pantolon üretiyor ancak skinny jeans trendinde daha fazla sermaye kazanıyor. Şirketin dar streç kot pantolonları kırmızı, yeşil, siyah ve çok daha fazlası gibi çeşitli tonlarda gelir. Farklı şekil ve figürlerle kadınlar için orta belli, düşük belli gibi farklı kesimler sunar..

3. kot & Ralph Lauren’den Tedarik:

kot & Ralph Lauren Tedarik

Ralph Lauren’den Denim and Supply, koleksiyonunun bir parçası olarak temel mavi kot pantolon sunarken, hem erkekler hem de kadınlar için kırmızı kot pantolon, gümüş kot, taş yaratıcı renkli kot vb. gibi farklı renklerde kotlar. bu kot tasarım serisini çok popüler.

4. H & M Erkek Kırmızı Kot:

H& M Erkek Kırmızı Kot

H&M hem bütçesi kısıtlı hem de stilinden ödün vermek istemeyen kadın ve erkekler için trendy tarz jean pantolonlar yaratıyor. Kadın kırmızı kot pantolon, yapay elmaslı erkek kırmızı kot pantolon, fermuarlı ayak bilekleri, dizlerde perdeli yamalar ve yanları yırtma gibi çeşitli gölgeli kotlar yaratır..

5. Maison Scotch Bayan Kırmızı Kot:

Maison Scotch Bayan Kırmızı Kot

Maison Scotch, kotları temel ve modaya uygun olmak üzere iki stilde tanımlar. Aynı zamanda çizme kesim stili ile basic blue jeans ve farklı pastel ve taşlanmış renklere sahip kurcalanmış paçalı kot pantolonlar sunar..

6. AG ‘Protege’ Kırmızı Erkek Kot:

AG 'Protege' Kırmızı Erkek Kot

Lekesiz, kırmızı kot, koltuk ve Uyluk boyunca dar kesimli hafif kot pantolonların uyarlanabilirliğini vurgular. Arka cep işlemeli farklı üst dikişler, tasarımı daha popüler hale getirir. Bu kot pantolonlar %100 pamuklu değil, düz stili ve kesimi onu diğer kırmızı kot pantolonlar arasında bir seçim haline getiriyor..

7. Vaha Kiraz Kırmızısı Kot:

Oasis Kiraz Kırmızı Kot

Oasis jean pantolonlar, alçak, orta, yüksek, çizme ve dar paça gibi klasik tarzlarda gelir ve kazak, düğmeli bluz ve hatta kolsuz bluz ile kombinlendiğinde tüm durumlar için uygundur. Kırmızı, siyah ve gri renklerle birlikte çeşitli mavi tonları bu jean markasını popüler hale getiriyor..

8. Bayan Paige Denim Kırmızı Jean:

paige-denim8

Paige Denim, klasik bir kalıpla kombinlendiğinde tuhaf bir tarz sunuyor. Çizgili, puantiyeli vb. baskılar bu kot pantolonlara gece ve gündüz giymek için alışılmadık bir hava verir. Kapri ve aşındırıcı yıkanmış stiller bu markaya ekstra bir popülerlik katıyor.

9. Stella McCartney Kırmızı Renkli Kot:

Stella McCartney Kırmızı Renkli Kot

Stella Mc Cartney, dar kesimden vintage görünüme kadar kırmızı, mavi, beyaz vb. gibi farklı renklerde gelir. Ayrıca orta bel, çizme kesim, yüksek bel ve çok daha fazlası gibi formda oturan stillere sahip bir temel mavi kot pantolon koleksiyonu sunar..

Her kırmızı kot markası, hem erkekler hem de kadınlar için farklı stil, boyut ve renkte en kaliteli kot pantolonları sunar. Beyaz veya mavi renkli üst veya gömlek ile takım yapabilirler. Bu kot pantolonlar iş için tercih edilmeyebilir, ancak partiler ve tatil için en iyisidir. Öyleyse gardırobunuzu bu romantik renkle yükseltin.