Jeans çeşitli tonlarda gelir ve en yaygın olanı mavi ve siyahtır. Ancak diğer tonlar da size bir dizi seçenek sunar. Yeşil jean, modaya uygun ve modaya uygun olduğu için koleksiyonunuzda olması gereken mükemmel bir çift. Bir sonraki yeşil kot pantolonunuzu alın ve stil katsayınızın arttığını görün.

Tarzda En İyi Yeşil Jeans Erkek ve Kadın:

Hindistan’da bahsedilen 15 en iyi erkek ve kadın yeşil kot pantolonunu burada bulalım.

1. Dar kesim Yeşil Kot:

Slim fit Yeşil Jeans

Yeşil kot pantolon istiyorsanız, bu satın almak için harika bir çift. Jean yumuşak malzemeden üretilmiştir ve vücuda tam oturur. Renkli ve baskılı kıyafetlerle tamamlamayı seçin. Sağlığınıza düzenli olarak bakıyorsanız ve ince bir vücuda sahipseniz, dikkat çekmek için bu kot pantolonları istediğiniz zaman deneyin. Bu tip daha çok slim fit bayanlar tarafından tercih edilmektedir..

2. Motorcu Yeşil Kot:

Motorcu Yeşil Kot

Bu motorcu tarzı yeşil kot erkekler, yanlarda cepleri olan en iyisidir. Kargo tarzı jean her uyumla iyi gider. Katlanmış uç şık ve havalı görünüyor. Bu tarz, erkekler ve her zaman bisiklet sürmeyi seven erkekler için uygundur. Üniversiteye giden gençler bu modeli denemeyi çok seviyor.

3. Ordu Yeşil Jeans:

Ordu Yeşil Kot

En klasik yeşilliklerden biri asker yeşili veya zeytin yeşilidir. Erkekler için bu kot pantolon, düz kesimli klasik çifttir. Jean, gündelik olduğu kadar ofis giyimi için de giyilebilecek kadar resmi görünüyor. Üst vücuttaki herhangi bir kıyafetiniz için güzel bir koleksiyon, bu ayakkabılarla da iyi bir çift.

4. Ultra Sıska Yeşil Kot:

Ultra Skinny Yeşil Kot

Kadınlar sıska şeyleri sever, bu yüzden bu ultra sıska kadın yeşil jean en iyi seçim olacaktır. Yeşil aralığından seçim yapabilirsiniz, ancak bu havalı görünen açık yeşil ton en iyisidir. Beyazla eşleştirin ve kafaları yolunuza çevireceksiniz. Arkadaşlarıyla gündelik geziler yapmaktan hoşlanan kızlar, daha sonra anlarınızın tadını çıkarmak için bu yeşil kot kadın modelini alırlar..

5. Yüksek Bel Yeşil Kot:

Yüksek Bel Yeşil Kot

Bu güzel yüksek belli yeşil jean’i en sevdiğiniz ekin üstünüzle uyumlu hale getirin. Bu yeşil jean sıskadır ve vücudun ince görünmesini sağlar. Crop top, bu yüksek bel jean ile eşleşecek şekilde gevşek olmalıdır. İnsanları etkilemeyi ve dikkatini çekmeyi seven kızlar bu stili bu kot kalıbında kullanabilirler, bu slim fit kotlar arasında güzel bir koleksiyon.

6. Nane Yeşili Kot:

Nane Yeşili Kot

Ayak bileği uzunluğundaki bu mint yeşili jean ile hem tatlı hem de şık olun. Renk yazlar için mükemmel ve havalı görünüyor. Jean ayak bileklerine kadar giyilmek üzere yapılmıştır ve bu son trenddir. Bu tek konfor, normal kullanımınız için veya onları trekking veya sahil yürüyüşleri sırasında kullanabilirsiniz. Bunu arkadaşlarınızla fotoğraf tıklamanız için deneyin.

7. Erkek Slim fit Yeşil Kot:

Erkek Slim fit Yeşil Jeans

Erkek giyimi göz korkutucu olabilir. Yeşil renkteki bu slim fit jean, slim fit olmak isteyenler için idealdir. Jean mükemmel bir şekilde kesilir ve figürü ince yapar. Fitness severler bu tarz slim fit jeanlerde rahat, yeşil yumuşak renk desenlidir..

8. Şişe Yeşil Kot:

Şişe Yeşil Kot

Yeşil renkte klasik bir renk, şişe yeşilidir. Bu nedenle, yeterince haklı olarak, şişe kot pantolon tarzı bir geri dönüş yaptı. Erkekler ve kadınlar için olan bu kot pantolon en çok beğenilen ve giyilendir. Bu, küçük koyu yeşil renk stiliyle gelir, böylece bu kot pantolonlarla herhangi bir üst veya gündelik gömleği kullanabilirsiniz..

9. Açık Yeşil Kot:

Açık Yeşil Kot

Erkekler yeşilin tüm tonlarından birini seçebilir. Bu özel açık yeşil kot erkekler neredeyse grimsi renktedir. Gölge erkekler için mükemmeldir ve kot pantolonun sağlam görünmesini sağlar. Bunu arkadaşlarınızla günlük toplantınız veya herhangi bir gezi, oyun vb. için deneyin. Rahatlık için spor ayakkabılarını da deneyin.

10. Soluk Yeşil Kot:

Soluk Yeşil Kot

Kot pantolonlarda bir diğer klasik tarz ise soluk görünümdür. Bu görünüm, bazı bölgelerde genellikle kalçalarda solmuş kot pantolonun rengine sahiptir. Bu soluk yeşil jean harika ve jean koleksiyonunuza eklenebilir. Bu, kotların maymun yıkama deseninde gelir, izleyicilerinizden de iyi yorumlar verir.

11. Bol Yeşil Kot:

Bol Yeşil Kot

Erkekler ve kadınlar koleksiyonlarında kargo tarzı bol jean pantolonları tercih ediyor. Bu harika kadın bol yeşil jean tüm yıl boyunca havalı. Geniş ve birkaç cebi var. Tank üstleri ile iyi gider.

12. Sıkıntılı Yeşil Kot:

sıkıntılı yeşil kot

Havalılığınızı artırmak için kendinize yeşil renkte eskitilmiş bir kot pantolon alabilirsiniz. Bu jean birkaç yerinden yırtılmış ve genç bir tarz yaratıyor. Jean beyaz atletlerle iyi gider.

13. Baskılı Yeşil Kot:

Baskılı Yeşil Kot

Bu muhteşem baskılı kot pantolonu düz üstlerle eşleştirin ve yazları sallayacaksınız. Bu kot pantolon mükemmel uyum sağlar ve sizi çok zarif gösterir. Gardırobunuzda bir çift baskılı kot pantolon bulundurun ve bu iyi bir değişiklik olacaktır..

14. Yıkanmış Yeşil Kot:

Yıkanmış Yeşil Jeans

Erkekler bu yeni yeşil kot görünümü için içeri girebilir. Bu yıkanmış jean, moda endüstrisinde dalgalar yaratan yeni stil. Yıkanmış görünümün rengi biraz solmuş ve kullanılmış kot hissi vermek için gerilmiş malzeme.

15. Konik Yeşil Kot:

Konik Yeşil Jeans

Görünümünüzü tamamlamak için bu daralan yeşil kottan bir çift alın. Bu tarz resmi giyim için de harika. Böylece onu resmi gömleklerle eşleştirebilir ve patronlarınızla bir toplantıya gidebilirsiniz..

Yeşil kot pantolonlar çok yönlüdür ve harika bir moda ifadesidir. Çok çeşitli seçenekler arasından çiftinizi seçin. Soluk, yıkanmış ve eskitilmiş görünüm, geziler ve gündelik giyim için harikadır. Daralan ve dar kesim olanlar resmi giyim için uygundur..