Denim ile karşılaştırıldığında haki kelimesini kaç kez duydunuz? Cevap denim kelimesi hakiden daha çok duyulur olmalı. Haki hakkında bilgisi olan çok az olmalı. Haki giyim, askeri birlikler tarafından saklanmak için kullanıldı. Tamam, yani Haki, Hintçe “toz” kelimesinden türeyen bir kelimedir. Haki mutlaka bir giyim eşyası değildir ve açık ten rengi veya bej rengidir. İngiliz döneminde haki elbiselerin söz olduğu bilinmektedir. Bugün Haki pantolonlar bir polis teşkilatının üniforması oldu.

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Haki Jeans:

Şimdi en iyi kadın ve erkek haki kot pantolonlarından bahsedelim.

1. Dar kesim Streç Haki Jeans:

Dar kesim Streç Haki Jeans

Bu erkekler için en iyi dar kesim kot haki. Resmi bir iş giymek istiyorsanız, bu kot pantolonlar onlar için en uygun olanıdır. Bu kot pantolonlar erkek ofis giyimi için rahat ve rahattır. Gündelik toplantılar için de yararlıdır.

2. Atletik Fit Haki Pantolon:

Atletik Fit Haki Pantolon

Atletik veya koşu için gidiyorsanız, bu sizin için en uygun kot pantolon. Kendinizi rahat hissetmenizi sağlar ve onunla herhangi bir spor oyununu oynayabilir ve düzgün bir şekilde koşabilirsiniz. İnce bir görünümü korurken aynı zamanda rahatlık isteyen kişiler için mükemmeldirler..

3. Günlük Haki Kot:

Günlük Haki Kot

Krystal, kişiliğine şık bir görünüm kazandıran erkekler için %100 Pamuk Kargo Pantolon sunar. Bu gündelik giyim için en iyi kot pantolon. Yan cepler ve rahat bir düğme ile güçlendirilmiştir ve kullanımı çok rahattır..

4. Haki Jeans’te Şık Stil Görünümü:

Haki Jeans'te Şık Stil Görünüm

Takım elbise ceketi, gömlek, kravat ve haki ile klasik ve şık tutulabilir. Bu renk kombinasyonu çok yaygındır ve pantolonların kalabalıkta daha fazla öne çıkması için iyi bir seçenektir. Seni bir beyefendi gibi gösteriyor.

5. Kadın Özel Ofis Haki Pantolonu:

Bayan Özel Ofis Haki Pantolon

Kadınlar için en uygun haki renkli kot pantolondur. Resmi giyimdir ve kadınlar beyaz veya pembe gömlekle birlikte giyebilir. Bu, kadınlar rahat ve düzenli bir kıyafet düşünürken kullanışlıdır..

6. Günlük Haki Pantolon:

Günlük Haki Pantolon

Bu, özellikle kızlar için gündelik haki pantolonudur ve giymesi rahattır. Bu haki kadın kot pantolonu aynı zamanda en iyi plaj kıyafeti olarak da giyilebilir. Pamuktan üretilmiştir ve iç rahatlık sağlar ve uygun bir üst ile kombinleyebilirsiniz. Seçiminize göre alacağınız herhangi bir renkle güzel uyum.

7. Küçük Haki Kot:

Küçük Haki Kot

Normal kesim baskılı kısa hakidir, o zaman haki kategorilerindeki bu kot pantolon türleri trekking, binicilik ve benzeri yaz maceraları için en uygun olanıdır. Yaz aylarında size çok rahat bir his verir. Gecelik olarak da kullanışlı.

8. Tasarımcı Haki Jeans:

Tasarımcı Haki Jeans

Diz fermuarlı erkekler için ince tasarım jean khakis türüdür. İyi bir tasarımcı kıyafeti ve çok çekici görünüyor. Erkekler için renkli bir haki jean. Haki kot erkeklerin en eğlenceli türüdür ve günümüzde birçok trenddedir..

9. Ofis Giyim Haki Kot:

Ofis Giyim Haki Kot

Hakiler, ofis giyimi veya resmi amaç için en iyisidir. Mavi gömlekle birlikte ikoniktirler. İnsanlar ne giyecekleri konusunda kafaları karıştı, bu yüzden gömlekli haki kot pantolon en iyi kıyafet.

Bunlar erkekler ve kadınlar için bazı Haki kot pantolon türleridir. Bu nedenle haki kotlar da herhangi bir durumda giyilebilir, çünkü kot pantolon da çeşitli tasarım ve malzemelere sahiptir. Bir kişinin gardırobunda bulunan birkaç haki kot pantolon kişinin zevkine göre değişir ama aynı zamanda profesyonel ya da sosyal hayata da bağlı olabilir..