Popieriniai maišeliai tapo naujausia mados tendencija nešioti daiktus kartu su žmonėmis; vienas iš jų gali nešti gėles, kad meilės moterys maloniai nustebintų !!. Tai labai ekologiškas priedas, naudojamas nešioti lengvus ir vidutinio svorio gaminius. Yra daug būdų, kaip suprojektuoti popierinį maišelį ir padaryti jį patrauklesnį bei madingesnį. Popierinius maišelius paprastai nešioja tiek vyrai, tiek moterys. Rankų darbo popieriniai maišeliai dažniausiai gaminami moterų, kurioms nuobodu nešiotis paprastus ilgus plastikinius maišelius.

popieriniai maišeliai

Naujausi ir geriausi rankiniai maišeliai naudojant popierių:

Norėdami sužinoti daugiau apie popierinių maišelių tipus ir rinkoje esančių dizaino įvairovę ir suteikti mums plačių žinių bei jų naudojimo kasdieniame gyvenime, nurodome 15 geriausių popierinių maišelių.

1. Paprasti rudi popieriniai krepšiai:

Paprasti rudos spalvos kraftpopieriniai maišeliai

Šio tipo popieriniai maišeliai yra suformuoti iš cheminės plaušienos, pagamintos apdorojant „Kraft“, kuri sudaro kartoną. Dėl didelio stiprumo ir ilgaamžiškumo jis naudojamas kaip popieriniai bakalėjos maišeliai; jis taip pat turi didelį atsparumą plyšimui, o tai padeda išlaikyti svorį nuo ašarojimo efekto.

2. Rudi popieriniai maišeliai su rankena:

Rudos spalvos popieriniai maišeliai su rankena

Tai dar viena maisto prekių maišelio ar pirkinių maišelio įvairovė su rankena, pritvirtinta prie maišelio; rankena taip pat pagaminta iš rudo popieriaus, kuris turi didelį atsparumą plyšimui. Dažniausiai jis naudojamas kaip bakalėjos krepšys, galintis atlaikyti vidutinį svorį.

3. Popieriniai maišeliai su logotipu:

Popieriniai maišeliai su logotipu

Šio tipo maišus paprastai kuria parduotuvės, ant kurių popieriaus atspausdintas įmonės pavadinimas. Šiais laikais juvelyrinių dirbinių parduotuvė ar bet kuri privati ​​parduotuvė savo gaminius klientams pateikia šiuose ekologiškuose popieriniuose maišuose. Tai taip pat laikoma viena iš įmonės pažangos rinkodaros strategijų.

4. Popieriniai dovanų maišeliai vestuvėms ar gimtadieniui:

Popieriniai dovanų maišeliai vestuvėms ar gimtadieniui

Tradicija pateikti dovanas plastikinėje pakuotėje pasikeitė į popierinius dovanų maišelius. Tokie maišeliai atrodo malonesni, pajėgesni ir patrauklesni. Dovanos pavadinimas gali būti parašytas ant etiketės, pritvirtintos prie maišelio. Šios dovanos dažniausiai išsaugomos, o ne išmetamos dėl jų kokybės ir dizaino.

5. Specialus dovanų maišelis su rankena:

Specialus dovanų maišelis su rankena

Dovanų rankinė gali būti su rankena arba be jos. Rankeną lengviau nešiotis. Rankena gali būti tos pačios spalvos kaip maišelis arba Saturno juostelės, kurios gali būti naudojamos kaip rankena, pritvirtinta abiejose maišo pusėse.

6. Amatiniai popieriniai maišeliai:

Amatiniai popieriniai maišeliai

Tai gali būti įprastas rudas popierinis maišelis su stora popierine rankena arba spalvotas popierius, pagamintas iš šalutinių popieriaus produktų, tačiau skirtumas yra tas, kad šie paprasto popieriaus maišeliai taip pat gali būti pagaminti iš rankų darbo, pvz., Eskizų ant popieriaus ar juostelių, priklijuotų ant popieriaus. . Tokio popieriaus galima nusipirkti parduotuvėje už gana atsakingą kainą.

7. Dekoratyviniai popieriniai maišeliai:

Dekoratyviniai popieriniai maišeliai

Paprasti popieriniai maišeliai, kuriuos galima pritaikyti naudojant gamtos nuotraukas ar jo paties sukurtas kūrybines nuotraukas, kurios yra labai populiarios ir naudojamos jaunimo. Šis krepšys naudojamas kaip pirkinių krepšys ar net kaip pietų krepšys moksleiviams.

8. Pavadinkite popierinius maišelius:

Pavadinkite popierinius maišelius

Tai vienas populiariausių jaunosios kartos dizainų. Tai gali būti naudojama kaip dovanų maišelis arba kasdienis krepšys. Klientas gali pasirinkti popieriaus dizainą ir spalvą ir tada atspausdinti savo vardą. Jaunimas dažniausiai naudoja popierinius maišelius.

9. Maži popieriniai maišeliai smulkiems daiktams nešti:

Maži popieriniai maišeliai smulkiems daiktams nešti

Žmonės dažniausiai naudoja mažus popierinius maišelius dėl pietų paketų vaikams arba nešiojasi kartu su moteriška rankinė, o vėliau gali būti naudojami nešiojant lengvus daiktus.

10. Nuolaidų reklamos spausdinti popieriniai maišeliai:

Populiarūs popieriniai maišeliai su nuolaida reklamai

Šio tipo popieriniai maišeliai naudojami mažmeninės prekybos sezono metu, kai mažmeninės prekybos parduotuvės reklamuoja maišuose išspausdintas nuolaidas. Tokia reklama yra efektyviausia nei naudojant kitus režimus, pvz., Skrajutes su nuolaidomis, į kurias žmonės paprastai nekreipia dėmesio.

11. Dizainerių popieriniai maišeliai pirkiniams:

Dizainerių popieriniai maišeliai pirkiniams

Popierinių rankšluosčių naudojimas kaip pagrindinė medžiaga, reikalinga gaminant šį dizainerio popierinį maišelį. Šio popieriaus maišelių idėja yra suformuoti origami, supakuojant popierinius rankšluosčius vienas ant kito, ir jis tampa vientisa popieriaus mase be jokios klijavimo pagalbos, kad popierius būtų nepažeistas. Tada galite piešti ant jo, kad suteiktumėte dizainerio išvaizdą su pritvirtinta rankena.

12. Popierius pagal rankines:

Popierius pagal rankines

Tai panašūs popieriniai maišeliai, padedantys nešioti lengvus daiktus. Skirtumas nuo kitų yra tas, kad rankena suprojektuota kartu su popieriniu maišeliu, kuris padeda nešioti ranka, vadinama rankiniu maišeliu, o tai yra labai patogu. Šio tipo maišeliai paprastai naudojami dokumentams nešioti.

13. Vyno nešiojamieji krepšiai:

Vynas, nešiojantis atspausdintus krepšius

Jis skirtas vynui, dažniausiai naudojamam vyno šventės metu tokiose Europos šalyse kaip Vokietija. Tai ekologiškas krepšys, kuris veikia kaip dovanų maišelis nešant vyną per Kalėdas ir skirtas artimiesiems ir draugams.

14. Pusryčių popieriniai maišeliai:

Pusryčių popieriniai maišeliai

Vietoj plastikinių dėžučių sukurta specialiai pusryčiams naudojamų popierinių maišelių koncepcija. Privalumas yra ne skystas maistas, pvz., Duonos sumuštiniai, kiaušiniai yra veiksmingesni, bet negali vežtis skysto maisto kartu, nesupakuoti į plastikinę dėžę.

15. Rankų darbo laikraščių maišeliai:

Rankų darbo laikraščių krepšiai

Rankų darbo popieriniai maišeliai yra ekonomiškiausias maišų tipas, kurį lengva pagaminti. Reikalingi dienraščiai ar žurnalai, klijai ir virvė arba Saturnas, naudojamas kaip rankena. Gamindami rankinę mes jaučiamės kūrybingi ir pasitikintys savimi.

Popieriniai maišeliai, dažniausiai naudojami pastaraisiais metais dėl politikos mažinti plastikinių maišelių naudojimą, dėl kurio buvo teršiama aplinka. Prekybos parduotuvės dabar nustojo platinti popierinius maišelius, o ne popierinius maišelius su rankenomis. Nors tai nėra ekonomiškai efektyvu, palyginti su popieriniais maišeliais, norint gauti popierinį maišelį, būtina išimti pinigus, kad būtų išvengta aplinkinių. „Sustabdykite taršą, kad gautumėte gerą sprendimą“