Tote Bags yra krepšiai, kurie paprastai yra didesni ir puikiai tinka apsipirkti ar keliauti. Krepšiai yra pagaminti iš ekologiškų medžiagų, tokių kaip medvilnė, drobė ir net oda, ir gali juos pakartotinai naudoti. Pastaraisiais metais dėl šios savybės krepšiai populiarėja ir įgauna paklausą. Šie maišeliai yra įvairių dydžių ir spalvų, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų poreikius ir reikalavimus, ir atrodyti žvaliai.

Modernios drobės ir odiniai krepšiai moterims

Madingos skirtingų spalvų ir dydžių krepšiai:

Pažvelkime į 15 geriausių Indijos krepšių dizaino.

1. Dizainerių krepšiai:

Dizainerių krepšiai

Elegantiški ir puošnūs šie dizainerių krepšiai yra labai gražūs ir puikiai dera su bet kokiu etniniu drabužiu ir tradiciniais drabužiais. Švilpiantys dizainerių atspaudai ir elementai šiuose krepšiuose atrodo nepaprastai gražiai su kontrastingomis spalvomis ir raštais.

2. Drobės krepšiai:

Drobės krepšiai

Drobės krepšiai tampa labai populiarūs, jie yra ekologiški ir nesukuria gyventojų laiko. Krepšius labai lengva prižiūrėti ir jie puikiai tinka nešiotis jaunuoliams, vyresnio amžiaus žmonėms ir jaunoms moterims.

3. Meninis krepšys:

Meninis krepšys

Krepšys atrodo labai meniškai, nes ant jo atspausdintas modernus menas, todėl nešiojantis atrodysite labai madingai. Juodos ir baltos spalvos derinys leidžia krepšiui atrodyti įspūdingai ir atrodo labai stilingai ir gražiai, kai jį veža į bet kurią vietą.

4. Skaičius spausdintas krepšys:

Numeris atspausdintas krepšys

Atrodo, kad šis krepšys labai skiriasi nuo kitų maišelių, nes jame yra atspausdinti numeriai. Krepšys atrodo labai patrauklus akiai ir atrodo labai patrauklus. Nešiojant minioje atrodote pritrenkiančiai ir kitaip.

5. Voko tipo rankinės:

Voko tipo „Tote“ rankinės

Mažas mielas krepšys suprojektuotas voko formos ir atidaromas iš priekinės pusės. Priekyje yra gražus kirpimas, o kraštai ir kampai yra susiuvami tvarkingai, todėl maišelis atrodo žvilgantis. Krepšys turi nedidelę kamerą asmeniniams daiktams laikyti ir aptakią elegantišką grandinę.

6. Šiaudų vasaros paplūdimio krepšiai:

Šiaudiniai vasaros paplūdimio krepšiai

Šiaudiniai vasaros paplūdimio krepšiai yra paklausūs ir populiarėja, nes yra pagaminti iš šiaudų ar žolės medžiagų, tokių kaip rafija, gluosniai ar kukurūzų lukštai. Krepšiai atrodo grubiai, bet atrodo nuostabiai, kai juos nešiojasi bet kur. Įvairių formų šiaudų krepšys, kuriame yra geri nedideli skyriai, kad vienoje vietoje jūsų daiktai būtų nepažeisti, o išmanioji odinė rankena suteikia nešiojamą išvaizdą.

7. Individualus spalvotas krepšys:

Individualus spalvotas krepšys

Individualizuoti krepšiai yra krepšiai su pavadinimu arba abėcėlės raidėmis, todėl nešiojant šis maišelis atrodo nuostabiai ir maloningai. Jie yra įvairių spalvų ir taip pat turi didelį mygtuką kaip maišelio uždarymą. Puiki galimybė padovanoti kitiems ar net sau.

8. Rudos spalvos odinė rankinė:

Rudos spalvos odinė rankinė

Krepšys pagamintas iš grynos, aukštos kokybės dirbtinės odos ir yra labai populiarus tarp moterų. Nešiojant atrodo labai grakščiai. Krepšys yra šiek tiek didesnis, todėl galima laikyti daugiau daiktų. Sujungimui jis turi išmanųjį metalinį skląstį ir paminkštintas rankenas krepšiui nešti. Nešiojant atrodo labai stilingai.

9. Džinsinis krepšys:

Džinsinis krepšys

Krepšys pagamintas iš džinsinio audinio. Šis krepšys taip pat puikiai tinka koliažams ar apsipirkimui. Jas labai lengva prižiūrėti ir valyti, todėl jas vertina kiekviena amžiaus grupė. Nešiojant atrodo labai madingai.

10. Nėrimo krepšys:

Nertas krepšys

Nėrimas yra rankdarbis, kuriame adatos pagalba iš tekstūruoto audinio gaminami verpalai. Krepšiai atrodo labai patraukliai, nes kuriant maišelį naudojamos ryškios ir pastelinės spalvos, o nešiojant atrodo karališkai ir stilingai. Krepšys turi stilingą ilgą odinę rankeną, skirtą laikyti.

11. Khakhi būgniniai krepšiai:

Khakhi būgniniai krepšiai

Anksčiau krepšiai buvo gaminami iš rankų darbo drabužių, tokių kaip chaki spalvos. Chaki spalvos krepšys suprojektuotas būgno pavidalu, kad pridėtų krepšiui daugiau grožio; ant jo taip pat galima įspausti gražių mažų miniatiūrų, taip suteikiant patrauklią išvaizdą. Šie krepšiai yra įvairių modelių ir spalvų, jie taip pat nespaudžia jūsų kišenių.

12. Dideli krepšiai:

Dideli krepšiai

Šio tipo krepšiai puikiai tinka apsipirkti ir net išvykoms, nes yra didelio dydžio. Krepšys atrodo stilingas, nes mažos juostelės nepažeistos, todėl krepšys yra dizainerio ir madingas.

13. Juodi krepšiai:

Juodi krepšiai

Juodi krepšiai nešiojant atrodo labai elegantiškai ir stilingai. Krepšys turi kibiro formą ir atrodo labai stilingai. Jame yra elegantiški ploni diržai, kuriuos galima nešioti, o kraštai – madinga sagtis. Krepšiai puikiai tinka nešti į biurą ir net „Hangout“.

14. Audiniai krepšiai:

Audiniai krepšiai

Krepšys pagamintas iš medžiaginių medžiagų ir nešiojamas atrodo labai mielas. Nešiojami krepšiai atrodo labai spalvingi ir protingi. Jų galima įsigyti įvairiausių ir įvairiausių ir labai nesikiša į kišenes. Taigi galite turėti tiek, kiek norite, ir derinti prie savo aprangos bei puikuotis savo išvaizda.

15. Maži krepšiai:

Maži krepšiai

Kaip rodo pavadinimas, krepšys yra nedidelio dydžio ir turi nedidelį skyrių. Priekyje taip pat yra maža kišenė. Krepšys atrodo labai madingas ir protingas ir puikiai tinka moteriai nešiotis bet kokia proga.

Krepšiai yra labai populiarūs, o įvairūs dizainai ir naujovės maišuose verčia žmogų įsimylėti šiuos krepšius. Krepšys atrodo labai stilingai ir madingai, todėl jį galima nešiotis bet kokia proga. Krepšiai puikiai tinka kiekvienai amžiaus grupei ir yra labai patogūs naudoti.