Artėjant naujiems mokslo metams, noras ir poreikis naujam mokykliniam krepšiui taip pat išryškėja visų amžiaus grupių berniukams ir mergaitėms. Kiekvienas pasirenka idealias kuprines mokyklai pagal savo poreikius ir komforto lygį. Iš tiesų mokykliniai krepšiai yra pats maloniausias dalykas, nešamas į mokyklą, kai laikote ar laikote savo knygas kartu su savo gabalėliais. Jaunimo parinkti mokykliniai krepšiai taip pat atspindi jų skonį, patinka ir nepatinka tam tikriems dalykams. Mokyklinių krepšių yra įvairių, asortimento, biudžetų ir spalvų, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris patinka ir patinka.

Mokyklinių krepšių dizainas

Šiuolaikiniai ir skirtingi krepšių modeliai mokyklai:

Pažiūrėkime į 40 populiariausių garsių Indijos prekės ženklų mokyklinių krepšių dizaino.

1. Juodos mėlynos dėmės mokyklos krepšys:

Juodos mėlynos dėmės mokyklos krepšys

Šio tipo mokykliniai krepšiai atrodo labai stilingai ir skiriasi nuo kitų, ir tai yra puikus pasirinkimas jauniems berniukams ir mergaitėms. Krepšys puikiai priglunda prie nugaros, o priekyje yra didelis skyrius, kuriame galite laikyti savo pietų dėžutę ar įvairius daiktus, reikalingus nešiotis mokykloje. Visas mokyklinis krepšys pagamintas juodos spalvos, o mėlyna dėmė atrodo kitaip ir stilingai.

2. Sportiškai atrodantys mokykliniai krepšiai paaugliams:

Sportiškai atrodančios mokyklinės krepšiai paaugliams

Daugelis berniukų mėgsta mokyklinį krepšį, kuris suteikia jiems ir jų kuprinei sportinę išvaizdą. Tai taip pat atspindi jų meilę sportui, ir jie mėgsta nešioti sportišką išvaizdą turintį mokyklinį krepšį. Šio tipo mokyklinis krepšys turi keletą skyrių su užtrauktuku, padedančiu apsaugoti daiktus maišelyje ir apsaugoti juos nuo kiekvieno kampo.

3. Dantų mažiau mokyklinis krepšys studentams:

Mokyklinis krepšys moksleiviams be dantų

Jauniems berniukams ir mergaitėms patinka nešiotis mokyklinį krepšį, kuris atrodo kitaip nei kiti, todėl prieš draugus ar bičiulius atrodo kitaip. Taigi šis dantų nuosėdų mokyklinis krepšys puikiai tinka jiems su plačiomis akimis, suteikiantiems stulbinančią išvaizdą naudotojui. Krepšys turi puikų paminkštinimą iš visų pusių, todėl jį patogu nešiotis, jame yra daug maišelių, todėl galite tilpti prie visko – nuo knygų iki paltų ir užkandžių.

4. Šaunus 3D mokyklinis krepšys berniukams:

Puikus 3D mokyklinis krepšys berniukams

Kaip berniukams visada patinka turėti rankinę, kuri atrodo stilingai ir atspindi jų asmenybę tokią pat stiprią kaip superherojus Geležinis žmogus. Šis 3D mėlynos spalvos krepšys priekyje yra geležinio žmogaus formos, o šonuose yra dvi kišenės, kuriose galite laikyti savo daiktus ir vandens buteliuką. Dėl 3D efekto krepšys atrodo stilingai ir madingai.

5. Pūkuoti mokykliniai krepšiai vaikams:

Pūkuotos mokyklinės krepšiai vaikams

Mažieji traukia spalvas ir mėgsta mokyklinius krepšius, panašius į jų žaislus. Taigi šis purus mokyklinis krepšys jiems puikiai tinka, nes primena jų skonį ir gali lengvai tapti patrauklus. Krepšys pagamintas iš minkštos medžiagos ir joje yra pakankamai vietos, kad jaunuoliai galėtų lengvai laikyti savo „Tiffin“ knygas, nes mūsų butelis yra įvairių formų ir formų, o tėvai gali išsirinkti pagal savo vaiko meilę formai. ir spalva.

6. Gėlių spausdinimo mokykliniai krepšiai mergaitėms:

Gėlių spausdinimo mokykliniai krepšiai mergaitėms

Šios mokyklinės rankinės yra labai paklausios jaunų merginų dėl raminančio ir patrauklaus spaudinio. Gėlių atspaudas traukia merginas ir nešiojant atrodo labai mielas. Krepšyje yra dvi spintelės, viena priekyje ir kita, kurioje galite saugiai laikyti savo knygas. Krepšiai yra įvairių atspalvių ir dizaino, ir jūs galite pasirinkti vieną pagal savo skonį ir stilių.

7. „Zig Zap Print“ mokyklinis krepšys paaugliams:

„Zig Zap Print“ mokyklinis krepšys paaugliams

Šio tipo mokyklinės kuprinės yra nuostabių pastelinių spalvų atspalvių ir yra stilingai atrodančios net nešiojamos ant paauglių pečių. Blogas turi nuostabų zig zap atspaudą maišelio apačioje, todėl atrodo patraukliai. Užtrauktukas kabo su maža oda, todėl atrodo patrauklus akims. Jame yra spintelė, kurioje galima laikyti telefoną, o už dirželio yra gražus atspaudas, todėl jis atrodo nuostabiai ir stilingai, kai paaugliai nešioja į koliažą.

8. Juoda ir balta mokyklinė krepšys jaunoms mergaitėms:

Juoda ir balta mokyklinė kuprinė jaunoms mergaitėms

Tai puikiai tinka jaunoms merginoms, nes nešiojant ši kuprinė atrodo patraukliai. Juodos ir baltos spalvos derinys niekada negali būti pasenęs, o priekyje esantis lankas suteikia krepšiui elegantišką išvaizdą. Krepšys turi šoninius maišelius ir didelius skyrius, kad galėtumėte laikyti knygas ir pietų dėžutę.

9. Poliesterio 29 litrų mokyklinis krepšys:

Poliesterio 29 litrų mokyklinis krepšys

Krepšys yra idealus krepšys berniukams, nes jame yra didžiuliai skyriai, kuriuos galite laikyti. Jo audinys buvo pagamintas iš poliesterio, jo tūris iki 29 litrų. Šis krepšys yra gana erdvus kiekviename kampe ir turi užtrauktuką, apsaugantį viduje esančius daiktus. Jis atsparus ir netgi gali laikyti nešiojamąjį kompiuterį ir failus.

10. Mikės pelės mokykliniai krepšiai vaikams:

Mikės pelės mokyklinės krepšiai vaikams

„Kinder Garden“ vaikams patinka turėti mokyklinį krepšį, kuriame yra mėgstamiausio animacinio filmo nuotrauka. Taigi šis „Mickey Mouse“ spausdintas mokyklinis krepšys yra tobulas jiems. Krepšys pagamintas iš lengvo audinio, kurį lengva nešiotis, jame yra dvi spintelės. Krepšius taip pat galima įsigyti įvairių spalvų ir spalvų.

11. Keli kišeniniai krepšiai studentams:

Keli kišeniniai krepšiai studentams

Krepšys turi fantastišką vertę dėl gražios išvaizdos, o krepšys pagamintas iš džinsinio audinio. Jis turi raminančią ir stilingą išvaizdą, turi paminkštintą nugarą ir dirželius, kad jaustųsi patogiai ant mažų nugarų. Jame yra pakankamai maišelių ir spintelių jūsų daiktams laikyti ir puikiai tinka naudoti kolegijoje.

12. Nike mokyklinis krepšys berniukams:

„Nike“ mokyklinė krepšys berniukams

Šiais laikais vaikai mėgsta nešiotis firminius mokyklinius krepšius, nes jie skiriasi nuo kitų draugų. „Nike“ krepšys yra geras pasirinkimas šiems vaikams, nes šie krepšiai atrodo labai madingi ir turi pakankamai vietos į mokyklą nešti reikalingus daiktus.

13. Šaunūs automobiliniai spausdinti mokykliniai krepšiai berniukams:

Šaunūs automobiliniai spausdinti mokykliniai krepšiai berniukams

Šio tipo mokykliniai krepšiai puikiai tinka jauniems berniukams, nes juos visada žavi automobilis. Krepšys turi šoninius maišelius, kuriuose galite laikyti nepažeistą vandens buteliuką, ir dvi priekines spinteles su užtrauktuku. Jis turi minkštą paminkštinimą gale, todėl jį lengva nešioti ant pečių.

14. „Emoji“ reljefinis mokyklos krepšys:

„Emoji“ reljefinis mokyklos krepšys

Mažyliai tikrai sulauks draugiško mokyklos draugų juoko su šiais linksmais jaustukų atspaudais ant mokyklinio krepšio. Ant krepšio įspausti patrauklūs veidai gali sukelti šypseną jūsų draugo veide. Krepšys yra gana patogus nešiotis ir turi dvi spinteles laikyti. Jis atrodo protingas, kai jį nešioja jauni paaugliai berniukai ar mergaitės.

15. Drobės vieno peties mokyklos krepšys:

Drobės vieno peties mokyklinis krepšys

Čia yra stilingas mokyklinis krepšys, kurį galima nešioti ant vieno peties ir atrodysite stilingai bei madingai. Krepšys pagamintas iš drobės, dailios išvaizdos, plonesnės išvaizdos ir nepakenks jūsų draugams, kol esate kelyje. Krepšyje yra pakankamai vietos nešioti mokyklos daiktus į mokyklą, todėl prieš draugus atrodysite elegantiškai ir madingai.

16. Barbės mokyklos krepšys mažoms mergaitėms:

„Barbie“ mokyklinis krepšys mažoms mergaitėms

Mokyklinis krepšys idealiai tinka nešiotis mažoms mergaitėms, nes jos labai įsimylėjusios savo lėlę „Barbė“. Krepšio priekyje yra mėgstamos lėlės atvaizdas, jis pagamintas iš labai lengvo audinio, todėl jį lengva nešioti mažoms. Jis gali būti atidarytas iš priekio ir turi šoninius maišelius, todėl patogu nešiotis.

17. Leopardo mokyklos krepšiai:

Mokykliniai leopardo krepšiai

Mokyklinis krepšys puikiai tinka tiems vaikams ar jaunuoliams, kurie myli gyvūnus. Visame krepšyje yra leopardo atspaudas, todėl jis atrodo nuostabiai ir skiriasi nuo kitų. Krepšiai atrodo stilingai ir traukia mažus vaikus, o nešiojant į mokyklą jie atrodo šauniai.

18. Šoninis pečių mokyklos krepšys berniukams:

Šoninis pečių mokyklinis krepšys berniukams

Šio tipo mokyklinis krepšys yra puikus mokyklai ir jį labai lengva nešiotis. Jis turi priekinį atvartą ir gali būti nešiojamas ant šoninių pečių. Tai leidžia jums atrodyti šauniai ir puikiai tinka berniukams. Jis yra įvairių spalvų ir dizaino, ir jūs galite pasirinkti vieną pagal savo paskirtį ir patogumą.

19. Širdies spausdinimo mokyklos krepšiai jaunoms mergaitėms:

Širdies spausdinimo mokykliniai krepšiai jaunoms mergaitėms

Šio tipo mokyklinis krepšys puikiai tinka jaunoms mergaitėms, nes spalvų derinys ir ant jo atspausdinta širdis atrodo patraukliai ir gražiai. Krepšyje yra šoniniai maišeliai, didelė knygų spinta ir pietų krepšys. Skirtingi spalvų atspalviai atrodo nuostabiai, kai nešiojami ant merginų pečių.

20. Mielas mokyklinis krepšys mažyliui:

Mielas mokyklinis krepšys mažyliui

Šio tipo mokyklinis krepšys puikiai tinka dvejų ar trejų metų vaikams. Jis pagamintas iš labai minkštos medžiagos, kad neskaudėtų nugaros, o priekyje yra mielas meškiukas, kad vaikai atrodytų laimingi. Jame yra viena spintelė pietų dėžutei ir dienoraštis su šoniniu maišeliu vandens buteliui. Pradedantiesiems tai idealus krepšys mažiems vaikams.

21. Nulupti rašto mokykliniai krepšiai jaunimui:

Nulupti rašto mokykliniai krepšiai jaunimui

Paaugliai yra labai susirūpinę dėl savo išvaizdos ir stiliaus. Taigi čia yra idealus mokyklinis krepšys su odine apdaila, todėl jie atrodo šauniai ir madingai. Krepšio priekyje yra daug maišelių, o pagrindiniai skyriai atidaromi iš viršaus. Jis turi kilpą su skląsčiu daiktų saugumui, taip suteikiant krepšiui nepakartojamą išvaizdą.

22. Baltos odos mokyklinis krepšys jaunoms mergaitėms:

Baltos odos mokyklinis krepšys jaunoms mergaitėms

Atrodo, kad merginos atrodo dieviškai, panašiai balta odinė mokyklinė rankinė atrodo dangiškai, kai ją nešioja jaunos merginos. Tai pagerina jauno žmogaus asmenybę ir priverčia juos minioje atrodyti kitaip. Tai akį traukiantis krepšys ir nešiojant atrodo labai madingai. Jame yra pakankamai vietos nešti jaunoms merginoms reikalingus daiktus.

23. Mokyklinis krepšys „Žmogus-voras“ berniukams:

Mokyklinis krepšys „Žmogus-voras“ berniukams

Kadangi berniukai yra dideli „Žmogaus-voro“ gerbėjai, jiems malonu ir pasididžiavimas nešiotis ant jų „Žmogus-voras“ mokyklinį krepšį. Krepšys atrodo labai šaunus, kai jį nešioja jauni ar paaugliai berniukai į mokyklą. Jis turi patogų paminkštinimą gale ir šonines kišenes buteliams. Skyriuje yra užtrauktukas, užtikrinantis knygos ir kitų straipsnių saugumą.

24. Dizainerių mažų vaikų mokykliniai krepšiai:

Dizainerių mažų vaikų mokyklinės krepšiai

Merginos nori nešiotis, o tai yra unikalu pažvelgti į tai ir pagerinti jų asmenybę bei išvaizdą. Ši tvarkingai ir gražiai atrodanti dizainerio mokyklinio krepšio kraštas puikiai užbaigtas. Jis atidaromas iš viršaus ir turi sagtį, apsaugančią viduje esančius daiktus. Tai puikus krepšys, kurį gali nešioti merginos.

25. Firminiai vaikų mokykliniai krepšiai:

Firminiai vaikiški mokykliniai krepšiai

Kai kurie vaikai dievina nešiodami firminius mokyklinius krepšius ir prieš savo draugus bei mokyklos draugus atrodo šauniai. Šiandien jūs gaunate daugybę firminių mokyklinių krepšių, pagamintų iš žinomų prekių ženklų, kad vaikai atrodytų madingi ir stilingi. Šie krepšiai yra labai patogūs, nes jie yra įvairūs ir turi pakankamai vietos daiktams laikyti. Firminiai krepšiai, nešiojami, pagerina jūsų išvaizdą ir atrodote kitaip nei kiti.

26. Kelionės kuprinės mokyklos krepšys:

Kelionės kuprinė mokykliniam krepšiui

Tai naujausias arba vaikų pasakytas „IN“ produktas. Šis mokyklinis krepšys yra universalus. Jis yra gana erdvus, todėl jame galite įdėti daugybę produktų. Be to, jis pagamintas iš elastingos medžiagos, todėl jis yra patvaresnis ir ilgesnis. Taigi, jei jūsų vaikas turi eiti į pamokas iškart po mokyklos ir jam reikia nešiotis daug daiktų, tai jums tobulas krepšys.

27. Pavarų kirvio mokyklinis krepšys:

„Gear Ax“ mokyklinis krepšys

Tai yra paminkštinti krepšiai. Jie suteikia jūsų mokyklinio krepšio apibrėžimą ir formą. Sportuojantys ar sportą mėgstantys vaikai dažniausiai renkasi tai. Jiems patinka, kad jų daiktai yra sutvarkyti ir formos. Šie krepšiai taip pat yra su pečių paminkštinimais ir juosmens dirželiu. Kai kuriuose iš jų taip pat gali būti buteliuko laikiklis.

28. Kasdieninė kuprinė:

Kasdienė kuprinė

Šie mokykliniai krepšiai skirti šauniems vaikams, kuriems patinka, kad jų daiktai būtų kasdieniški. Tai yra didelio dydžio ir patvari, kaip ir įprastos kuprinės. Tačiau jie būna įvairių spalvų ir dizaino. Kai kurie taip pat gali turėti pranešimą ant maišų. Juose taip pat gali būti skyrių, tačiau jie yra nuostabaus stiliaus ir apdailos.

29. Didelė mokyklinė kuprinė:

Didelė mokyklinė kuprinė

Tai didžiausi mokykliniai krepšiai. Paprastai kuprinės yra didelės ir erdvios. Tačiau šie yra didžiausi. Jie turi daug vietos viduje, galbūt 3-4 dideli skyriai. Jie turi pečių diržą, kuris palengvina šių didelių krepšių formą. Juose taip pat yra šoninė kišenė, kurioje galite laikyti mokyklos buteliuką.

30. Neperšlampamas mokyklos krepšys:

Neperšlampamas mokyklinis krepšys

Paprastai vaikai žaidžia vandenyje ir lyjant. Tačiau, išskyrus sveikatą, labiau kenčia jų maišai. Jei jie turi paprastus krepšius, tada visi jų sąsiuviniai bus sudrėkinti ir sugadinti. Taigi, aš labai siūlau nusipirkti šį krepšį, ypač lietaus sezono metu, kad jūsų vaiko daiktai būtų apsaugoti.

31. Reguliuojama juostelių kuprinė:

Reguliuojama juostelių kuprinė

Tai dar vienas variantas mokyklinių kuprinių kategorijoje. Kuprinių laikymas vietoje yra didžiulis iššūkis suaugusiems. Taigi, moksleiviams tai nėra lengva. Taigi, naudojamos reguliuojamos juostelės. Tai iš tikrųjų yra kryžminių juostelių serija, suformuojanti nugarą ir palengvinanti suveržimą ir atleidimą.

32. Karikatūrinis mokyklos krepšys:

Animacinis mokyklinis krepšys

Tai mėgstamiausia tarp labai mažų vaikų. Šiandien visi mėgsta animacinius filmus, ypač vaikai. Taigi, daugelis mokyklinių krepšių yra įvairių mėgstamų animacinių filmų dizaino. Kai kurių jų vardas išgraviruotas, o kai kurių – nuotraukos.

33. Karo mokyklos krepšiai:

Karo mokyklos krepšiai

Tai dar viena neįprasta, bet didžiulė mokyklos krepšio forma. Jis turi karinius atspalvius, tokius kaip ruda ir žalia. Tai suteikia labai patriotišką ir karingą jausmą maišui.

34. Viduje poliesterio mokykliniai krepšiai:

Poliesterio mokyklinių krepšių viduje

Tai yra palyginti biudžetinės krumpliaračių mokyklinio krepšio galimybės; Šis krepšys turi vidinį pamušalą iš poliesterio, kuris yra gana patvarus. Be to, maišelio viduje yra paminkštintas įtaisas, suteikiantis maišui formą ir tvirtą jausmą.

35. Kėdės pagalvėlės mokyklos krepšys:

Kėdės pagalvėlės mokyklinis krepšys

Tai stilingas ir novatoriškas mokyklinis krepšys. Tai, atkabinus, tinka tik kėdės pečių formai. Taigi, jūsų vaikas gali pririšti maišelį ten ir mėgautis patogiu jausmu.

36. Ratiniai mokykliniai krepšiai:

Ratų mokyklos krepšiai

Mūsų ratuotos oro pagalvės tai įkvepia. Tai įvedama siekiant užtikrinti, kad jūsų vaikui nereikėtų nešiotis sunkių mokyklinių krepšių; greičiau jis gali juos patogiai perkelti ratais.

37. Vežimėlio mokyklos krepšiai:

Vežimėlio mokykliniai krepšiai

Pastaroji naujovė tai įkvepia ir oro bagaže. Virš kiekvieno krepšio pritvirtintas vežimėlis, kuriame jūsų vaikas turi traukti tą vežimėlį, o ne nešti sunkų krepšį ant peties.

38. Drobės mokykliniai krepšiai:

Drobės mokykliniai krepšiai

Tai dar vienas prašmatnus mokyklinis krepšys. Jie pagaminti iš plonos drobės medžiagos. Jų būna labai įvairių spaudinių ir spalvų.

39. Mokyklos krepšys su pietų rinkiniu:

Mokyklinis krepšys su pietų rinkiniu

Tai didžiulis smūgis tarp metro vaikų. Šiais laikais krepšiai yra tokie sunkūs, kad nėra vietos laikyti pietų dėžutės. Taigi, gamintojai sugalvojo dviejų maišelių rinkinį. Vienas mini ir vienas normalaus dydžio. Mini krepšys skirtas pietums. Abu yra to paties spaudinio ir dizaino.

40. Kompaktiški mokykliniai krepšiai:

Kompaktiškos mokyklinės rankinės

Tai dar vienas daugiafunkcinis krepšys. Jie nėra tokie dideli kaip kuprinės. Tačiau jie turi daugybę skyrių ir butelių laikiklį. Jie taip pat turi mažesnes grandines, kad išlaikytų jūsų mažus produktus.

Jei esate mokinys, mokyklinis krepšys yra būtinas, ir jūs turėtumėte jį pasirinkti pagal savo naudojimą ir patogumą. Šiais laikais jis yra įvairių dizainų ir modelių, o jūs galite pasirinkti sau tinkančius ir netgi atrodyti stilingai ir madingai. Juos taip pat galima įsigyti iš daugelio audinių, todėl patraukite tą ir puoselėkite savo stilių.