Krepšiai šiais laikais yra visur paplitę daugeliui žmonių keliaujant. „Canvas Bags“ padeda ekosistemai vengti plastikinių maišelių. Drobė pagaminta iš medvilnės ir lino. Šiais laikais įvairių tipų maišeliai yra lengvai prieinami skirtinguose standartiniuose prekės ženkluose ir vietiniuose. Šiems krepšiams siūlomi didžiuliai asortimentai. Drabužių spinta gali būti užpildyta tais maišeliais, kurių stilius yra kitoks, kad atrodytų nauja.

Dideli ir maži drobės maišeliai ir jų panaudojimas

Įvairių tipų drobės maišeliai su vaizdais:

Žemiau išvardyti keli iš daugybės drobinių maišelių.

1. Pirkinių krepšys:

Pirkinių krepšys

Šis pirkinių krepšys gali būti optimali rutinos dalis. Naudinga apsipirkti, nes galima išvengti daugybės maišų. Galima nešiotis kaip drobės rankinę. Lengva nešti minioje į turgų, kepyklėlę ar prekybos centrą. Įvairūs kiti spausdinti maišeliai, perteikiantys socialinę žinią, taip pat verti šios medžiagos įsigijimo. Galima laikyti po ranka greitai pasiimti.

2. Kuprinės:

Kuprinės

Sportinis krepšys sportuojančiam žmogui, lengvas sportiniams daiktams, ir kuprinės drobėms, skirtos visiems studentams, darbuotojams, kurie gali nešiotis pasaulį su savimi, kad ir kur būtumėte. Jame galima įsigyti net vienos dienos kelionės dalykų. Atsparus vandeniui, todėl nesijaudinkite lietingomis dienomis. Užsegamas užtrauktuku, todėl viduje yra saugūs ir saugūs daiktai.

3. „Canvas Sling“ rankinė:

Canvas Sling rankinė

Šis „voguish“ krepšys idealiai tinka jaunoms merginoms kolegijos šventės filme ar vakarienei. Užimantys nešiokitės tik mano daiktus. Sling maišas, kuris gali išvengti kovos net ir su pandžabų kostiumu mergaitėms. Gali nešiotis daugiau daiktų, kuriuos būtų galima lengvai nešiotis rankose. Užsegama užtrauktuku

4. Siuvinėjimo krepšys:

Siuvinėjimo krepšys

Šį siuvinėjimo maišelį galima nešioti kartu su etnine suknele, išryškinančia tarp šimto minios žmonių. Jis turi gražų siūlų darbą, kuris padidina šio mažo maišelio meniškumą, kuris gali būti grakštus bet kokiai tradicinei progai.

5. Drobės krepšiai:

Drobės krepšiai

Šis genčių spausdintas drobės krepšys atspindi šalies gentinę kultūrą. Gražus genčių atspausdintas krepšys, turintis vieną skyrių, kuriame galima užimti būtiniausius daiktus darbo vietoje ir „Hangout“ ir kurį gali nešioti bet kokios amžiaus grupės nuostabios moterys.

6. Drobės maišeliai maisto produktams:

Drobės maišeliai maisto produktams

Krepšys idealiai tinka apsipirkti. Vaisiai daržovės pieno produktai gali būti patogiai vežami. Nuo senų iki vidutinių amžiaus grupių visi gali naudoti šį maišelį apsipirkdami bakalėjos parduotuvėse, o tai palaikys ekosistemą, išvengiant plastikinių maišelių perkant maistą..

7. Drobės pasiuntinukas:

Drobės pasiuntinukas

Šis drobinis pečių krepšys patiks tiems vyrams, kurie vengia kelti didžiulių kuprinių. Į jį galima įdėti nedidelį buteliuką ir reikalingus tapatybę patvirtinančius mobiliuosius telefonus. Labiausiai naudinga tiems vyrams, kurie dviračiais keliauja didžiulį atstumą.

8. Paplūdimio krepšys:

Paplūdimio krepšys

Šis drobinis paplūdimio krepšys yra paprastas padorus atspausdintas, kurį galima nešiotis į paplūdimį, kuriame gali tilpti paplūdimio makiažo rinkinys, skirtas nuostabioms moterims. Galima išbandyti keletą galimų spalvų ir stiliaus, vertų kainos. Paprasta, bet padoru.

9. Drobės dovanų maišelis:

Drobės dovanų maišelis

Šie maži drobės maišeliai yra viena iš menkiausių drobės kolekcijų. Nepriekaištingas papuošalų dovanojimas naujagimiams, monetų ir kriauklių kolekcija, laikrodžių dovanojimas. Lengvai gali būti perkeltas bet kur ir gali būti laikomas krepšyje, pirkiniuose ar kuprinėje.

Šiuos drobinius maišelius lengva įsigyti internete ar parduotuvėse. Taip pat galima išbandyti šių maišelių susiuvimą namuose. Norėdami pakeisti įprastą rutiną, galite maišytis su šiais maišeliais, naudodami unikalų tiems, kurie mėgsta eksperimentuoti su išvaizda. Didelės rankinės taip pat gali būti sukurtos vestuvių dovanose nuotakos ir jaunikio gimtadienio dovanoms arba mažuose dovanų maišeliuose mainais.