„Converse“ krepšiai yra išskirtiniausi, kai juos nešiojasi. Bendrovė kuria išskirtinius ir nuostabiai atrodančius krepšius vaikams, vyrams ir moterims. Nešiojamas krepšys atrodo labai stilingas ir madingas, o įmonės logotipo įspaudimas ant maišelio atrodo patrauklesnis.

Populiariausi ir geriausi „Converse“ krepšiai su vaizdais:

Pažvelkime į 9 geriausius „Converse“ krepšių modelius vyrams ir moterims:

1. „Messenger Converse“ krepšys paaugliams:

„Messenger Converse“ krepšys paaugliams

Putojantis ir grynas „Converse“ krepšio vaizdas atrodo nuostabiai. Nešiojamas krepšys atrodo labai protingas. Krepšys turi ilgus juodus plačius dirželius, todėl jį galima nešioti vienoje pečių pusėje, todėl atrodysite stilingai ir madingai. Jų galima įsigyti įvairiausių ir įvairiausių ir labai nesikiša į kišenes. Taigi galite turėti tiek, kiek norite, ir derinti prie savo aprangos bei puikuotis savo išvaizda.

2. „Converse“ treniruokliai vyrams:

Vyriški „Converse“ sporto krepšiai

Dabar daugelis žmonių lankosi sporto salėje, kad išliktų tinkami, todėl „Converse“ sukūrė stilingus ir šauniai atrodančius sporto krepšius. Šiame krepšyje yra daug vietos, kur galima laikyti visus sporto salės reikmenis. Turi reguliuojamas ilgas rankenas, todėl patogu nešiotis krepšį.

3. Dvigubo pečių „Converse“ rankinė iš odos:

Dvigubo pečių Converse rankinė iš odos

Šio tipo pečių krepšys puikiai atrodo nešiojamas. Krepšys turi pakankamai plačių kišenių priekyje ir didelį skyrių saugojimui. Turi plačius reguliuojamus diržus, kad galėtumėte lengvai nešiotis ant pečių. Krepšys puikiai tinka kasdieniam naudojimui, taip pat išmanus krepšys, kurį taip pat galima nešti į biurą.

4. „Converse“ pečių atvarto krepšys:

„Converse“ pečių maišelis

Šie krepšiai nešiojant atrodo labai šauniai. Krepšys turi priekinį atvartą, o maišelio centre įspaustas įmonės logotipas atrodo patrauklesnis ir patrauklesnis akims. Krepšys yra puikus pasirinkimas kolegijos lankytojams ar bet kokiems „Hangout“ su draugais ar šeima.

5. Raudonos spalvos „Converse“ rankinės mergaitėms:

„Converse“ raudonos spalvos rankinės mergaitėms

Krepšys atrodo labai kietas ir mielas. Krepšys turi baltą pagrindą, o išspausdinta maža raudona širdelė leidžia krepšiui atrodyti labai patraukliai. Šis firminis krepšys sukurtas atsižvelgiant į maišelio funkcionalumą, todėl patogus ir lengvas naudoti.

6. „Converse Tote“ stiliaus krepšiai moterims:

„Converse Tote“ stiliaus krepšiai moterims

Šį „Converse“ stiliaus krepšį moterys visada vertina ir dievina, nes jame yra didelė patalpų laikymo vieta. Krepšiai yra labai tinkami ir puikiai tinka nešioti naktį, darbe ir net idealus krepšys apsiperkant. Tai daugiafunkcinis krepšys, o maišelio išdėstymas yra paprastas; todėl tvarkymas tampa lengvesnis.

7. „Converse“ kuprinės vyrams:

Converse krepšiai vyrams

Šio tipo dizainerio „Converse“ krepšiai atrodo labai šauniai, kai juos nešioja vyrai. Tai puikus ir stilingas krepšys, kurį galima pakabinti kelionėms ir „Hangout“. Krepšio apačioje įspaustas mažas stilingas logotipas daug kartų sulenkia krepšio išvaizdą.

8. Juodas Converse krepšys moterims:

Juodas Converse krepšys moterims

Nuostabus juodas odinis krepšys nešiojamas atrodo labai karališkas ir stilingas. Krepšio priekyje yra įspaustas mažas klostuotas skląstis, o dėl unikalaus dizaino krepšys atrodo labai patraukliai; tai puikus krepšys nešiotis į bet kurią vietą, pavyzdžiui, apsipirkti ar „Hangout“.

9. „Pink Crossbody Converse“ krepšys:

Rožinis „Crossbody Converse“ krepšys

Merginos mieliau renkasi krepšius su keliais kišenėmis, nes tai paprasta pažvelgti, tačiau nešiojant jie atrodo grakštūs ir unikalūs. Šie „Converse“ kryžminiai kūno krepšiai suteikia jums laisvę mėgautis vakarėliais ir „Hangout“, o ne įstrigti žiūrint į savo rankines, kol visi šoka ar maišosi ant grindų, kai galite juos padėti ant pečių per kūną. Šie krepšiai atrodo labai madingi ir populiarūs tarp jaunimo.

Atvirkštinis krepšys nereikalauja jokios ypatingos progos derinti prie aprangos. Krepšiai yra įvairių veislių, spalvų, dydžių ir modelių, atitinkančių jūsų madą ir praktinius poreikius. Krepšiai yra tokie išskirtiniai, kad juos galima atsekti iš bet kurios vietos. Krepšiai yra visose pagrindinėse firminių parduotuvių parduotuvėse, o jūs pasiimate pagal savo stilių ir išvaizdą.