Odiniai krepšiai yra įvairių formų ir dydžių įvairiems tikslams. Tai rankinės moterims, vyriški krepšiai, kelioniniai krepšiai ir daug daugiau. Šiems maišams naudojama medžiaga yra perdirbtas taninas, pagamintas iš įvairių odos savybių. Kai kurie iš jų yra dirbtinė oda, gryna oda ir 100% natūrali oda. Kai kuriuose maišuose taip pat naudojama apdorota ožkos oda. Įprasta odinių maišelių spalva yra ruda. Be to, norint pagaminti madingus, madingus, patrauklius krepšius, ta pati oda dažoma kitomis spalvomis, tokiomis kaip juoda, baklažanai, mėtos, alyvuogių žalia ir kiti patrauklūs atspalviai.

Odiniai krepšiai papildo jūsų aprangą. Jais besinaudojantys žmonės žavisi visur, kur tik yra jų pasididžiavimas, nes krepšiai yra geros aukščiausios kokybės ir atrodo brangūs. Kai kuriuos iš jų gali sau leisti tik pasiturintys žmonės, priklausantys aukšto rango visuomenės elitui. Čia norėčiau pridėti prieinamų odinių krepšių, kad galėčiau sutvarkyti ir nešiotis savo daiktus. Atrodysite madingai ir elegantiškai.

Geriausi odiniai krepšiai, skirti kelionėms ir verslui Indijoje

Šiuos odinius krepšius, nusipirktus, labai lengva prižiūrėti ir jie tarnauja labai ilgai. Gamintojas visada pataria, kaip pasirūpinti įsigytu krepšiu. Paprastai maišelį reikia kartą nušlifuoti ir laikyti, kai jis nenaudojamas. Stenkitės nesušlapinti maišelio, bet jei juo pakliuvote į lietų, odinį maišelį visada išdžiovinkite vietoje, kuri yra toli nuo saulės, kartą išdžiovinkite ir laikykite.

Naujausi ir stilingi odiniai krepšiai moterims ir vyrams:

Žemiau yra 25 geriausi odiniai kolegijų ir pirkinių krepšiai odai moterims ir berniukams Indijoje.

1. Madinga moteriška odinė rankinė:

Madinga moteriška odinė rankinė

Šis madingas juodas krepšys moterims yra pagamintas iš dirbtinės odos. Krepšio matmenys yra 18x27x7 cm, todėl jis yra patogus, kad galėtumėte nešiotis visus būtiniausius daiktus, kai ketinate susitikti su draugais ar apsipirkti. Krepšys turi metalo lydinio jungiamąsias detales, kurios laiko maišą kartu. Krepšio angoje yra užtrauktukas, kuriuo galite užsisegti. Jums buvo suteiktos dvi kišenės. Viena skirta jūsų mobiliajam telefonui, o kita – paprasta kišenė, kurioje galite laikyti savo vertybes. Yra pečių diržas, padedantis nešiotis krepšį.

2. „Vintage Duffle Gym“ kelioninio bagažo krepšys oda:

„Vintage Duffle Gym“ kelioninis bagažo krepšys oda

„Leather World Ltd“ šį gaminį pagamino vyrams, mėgstantiems sportuoti sporto salėje. Šį krepšį taip pat gali naudoti vyrai, kuriems patinka tokios sporto šakos kaip plaukimas, raketės, tokios kaip tenisas, skvošas ir badmintonas. Krepšys pagamintas iš 100% natūralios odos, todėl yra pakankamai tvirtas nešiotis rankšluostį, keisti drabužius ir kitus daiktus. Krepšys yra labai patrauklus ir nemokamas.

3. Odinis krepšys su nešiojamuoju kompiuteriu:

Odinis krepšys su nešiojamuoju kompiuteriu

„Leather World Ltd“ projektuoja ir gamina šį 100% grynos ožkos odos krepšį. Šis elementas tinka nešiojamam kompiuteriui laikyti ir nešiotis judant iš vienos vietos į kitą. Kiekvienas, turintis nešiojamąjį kompiuterį, gali naudoti šį maišelį.

4. Sling maišas oda:

Sling maišas oda

„Torse Company“ gamina šį odinį dirželį vyrams ir moterims. Krepšio dydis yra 11,5 × 9,5 × 2,25 colio, todėl tinka nešiotis viską, ko reikia. Yra magnetinis mygtukas angai uždaryti. Be to, yra viena kišenė ir du skyriai daiktams tvarkyti. Krepšys yra su segtukais ir segtukais bei reguliuojamu dirželiu.

5. Odinis veidrodinis krepšys su reguliuojamu dirželiu:

Odinis krepšys su reguliuojamu dirželiu

Šis prašmatnus odinis krepšys yra labai patrauklus jaunoms moterims. Reguliuojama rankena yra „hobo“ stiliaus, taigi ir maišelio pavadinimas. Viską, ką reikia sutvarkyti, galite nešiotis viename pagrindiniame skyriuje su užtrauktuku ir slankiojančia kišene.

6. Mėtų Lawrence krepšys iš žalios odos:

Mėtų Lawrence krepšys iš žalios odos

Šis „Lawrence“ krepšys yra nenugalimas dėl neįprastos mėtų spalvos. Krepšio medžiaga yra padirbta putomis. Ši rankinė labai tinka bet kuriai šviesios spalvos moteriai, dėvinčiai šviesiai jūros žalios ar mėtos spalvos sarį ar suknelę. Jie tikrai atrodo elegantiški ir patrauklūs. Šis krepšys yra visų mėgstamiausias, todėl jis yra labai paklausus. Šis krepšys turi poliamido ir metalo lydinio apvadus. Viduje yra skyriai ir kišenės. Be to, krepšys yra visiškai pamuštas.

7. Odinė devynių iki penkių rankinė:

Odinė devynių iki penkių rankinė

Šis odinis krepšys skirtas dirbančioms moterims, kurios reguliariai išeina į darbą nuo devynių iki penkių. Nepriklausomai nuo to, kur šie asmenys dirba, jiems visiems patinka krepšys dėl jo praktinės paskirties. Baigtas krepšys yra labai lengvas, nes pagamintas iš juodos ir baltos dirbtinės odos. Krepšio viduje yra tik vienas skyrius su auksinėmis detalėmis.

Tai pakankamai didelė, kad galėtumėte laikyti ir nešiotis daiktus, kurių jums reikia dienos metu. Be to, yra vieta jūsų mobiliajam telefonui ir vieta užkandžiams ar pietų dėžutėms laikyti. Krepšį lengva nešiotis dėl nuimamo diržo diržo.

8. 15 colių odinis nešiojamojo kompiuterio kryžminis krepšys:

15 colių odinis nešiojamojo kompiuterio kryžminis krepšys

„Pranjals House“ suprojektavo ir pagamino šį „Vintage“ rankų darbo odinį krepšį. Išoriškai krepšys pagamintas iš rudos spalvos odos, o viduje – drobės medžiaga. Ši drobė apsaugo jūsų nešiojamąjį kompiuterį nuo smūgių ir vibracijos. Vidinis dydis 38 cm x 10 cm x 28 cm yra pakankamai erdvus nešiojamojo kompiuterio nešiojimui. Šiame maišelyje yra trys skyriai. Krepšį galima lengvai nešiotis naudojant pridedamą reguliuojamą sagtį ir peties dirželį.

9. Amy Violet Odinė rankinė:

Amy Violet Odinė rankinė

Ši violetinės spalvos rankinė moterims yra puikus aksesuaras moterims, einančioms į vakarėlį. Krepšys jiems yra nemokamas, ypač kai jie yra apsirengę purpurine ar violetine ar net levandų suknele ar sariu. Šis krepšys pagamintas iš dirbtinės odos ir metalo lydinio jungiamųjų detalių. Yra užtrauktukas maišui uždaryti. Be to, yra dvi kišenės – viena yra kišenė mobiliam telefonui, o kita – užtrauktuku. Dydis yra 22 x 35 x 12 cm, todėl tinka nešiotis su savimi.

10. Rankų darbo natūralios rudos odos pečių krepšys:

Rankų darbo natūralios rudos odos pečių krepšys

„Pranjals House Vintage“ gamina šį natūralios odos rankų darbo krepšį, kurio spalva yra ruda. Drobė yra maišelio viduje, kuri apsaugo viską, ką saugote, nuo vibracijos, smūgio ir net odos dėmių. Krepšio dydis yra 30 cm x 10 cm x 40 cm. Yra tik vienas skyrius, kurį galima uždaryti naudojant pridedamą užtrauktuką. Yra dviguba rankena, skirta krepšiui nešioti.

11. Kibirinis raištelinis odinis dirželis:

Kibirinis raištelinis odinis dirželis

Koovs gamina šį odinį krepšį madingoms moterims. Šis gaminys pagamintas iš dirbtinės odos. Yra tik vienas skyrius, o maišelis yra suprojektuotas taip, kad jį būtų galima pritvirtinti piešiant virvelę. Be to, yra auksinės apdailos detalės ir reguliuojami pečių dirželiai.

12. Kutelių raištelių uždarymo dirželis:

Kutučių raištelių uždarymo dirželis

„Paris Belle“ gamina šį madingą odinį dirželį moterims. Naudodami šį priedą jie atrodo rafinuotai, elegantiškai ir madingai. Šis gaminys pagamintas iš PU (poliuretano) odos. Vienvietis skyrius yra labai erdvus. Krepšį galima užsegti virvele.

13. Raudonas perforavimo krepšys:

Raudonas perforavimo krepšys

Ši prekė taip pat yra labai madinga ir papildo jūsų aprangą, kai einate į vakarėlį. Rankinė pagaminta iš dirbtinės odos. Priekyje yra atvartas. Atidarę maišelį, rasite kišenę su užtrauktuku viduje. Šiame maiše galite išlaikyti savo reikalavimus.

14. „Lunatik“ natūralios odos dirželio kryžminis kūno krepšys/ pasiuntinukas:

„Lunatik“ natūralios odos slingo kryžminis krepšys/ krepšys

Šis elementas yra juodos spalvos. Jis pagamintas iš natūralios odos. Krepšį gali naudoti vyrai, moterys, mergaitės ir berniukai. Krepšys gali būti naudojamas įvairiems tikslams, tokiems kaip pasiuntinukė, dirželiai ar piniginės maišeliai. Yra du skyriai, būtent viena kišenė su užtrauktuku ir dvi šoninės kišenės. Krepšį galima lengvai nešiotis naudojant pridedamą reguliuojamą dirželį.

15. „Tashi Ranch H Black“:

„Tashi Ranch H Black“

Tashi daro šią rančos odos nugarą juodos spalvos. Krepšys tinka kelionėms. Visais praktiniais tikslais šį maišelį prireikus galima išplėsti. Yra tik vienas pagrindinis skyrius, kurio viduje yra kišenė su užtrauktuku. Geras dalykas yra tai, kad jūsų nuosavybė visada bus apsaugota nuo lietaus, nes maišelyje yra vandeniui atsparus pamušalas.

16. „Jackson 02“ odinis krepšys kelionėms:

„Jackson 02“ odinis krepšys kelionėms

„Hide Design“ siūlo šį rančinės odos kelioninį krepšį įprastos rudos spalvos. Krepšys turi reguliuojamus pečių diržus. Priešais krepšį yra kišenė su užtrauktuku ir užsegama užtrauktuku. Krepšio viduje yra dvi slankiojančios kišenės. Vienas pagrindinis skyrius, kurio matmenys 40 x 35 x 20 cm, yra erdvus daiktams nešioti. Šis skyrius yra užsegamas užtrauktuku.

17. „Ettore 02“, rudos odos bagažo krepšys:

„Ettore 02“, rudos odos bagažo krepšys

Šis klasikinis odinis kelioninis krepšys yra įprastos rudos spalvos. Šio krepšio matmenys yra 48x31x19,5. Tai pakankamai erdvus, kad galėtumėte nešiotis visus savo daiktus. Krepšys turi du nešiojimo būdus. Viena, yra rankenos, kurias galite patraukti ir nešiotis. Kiti reguliuojami pečių dirželiai yra skirti nešioti tą patį krepšį ant pečių. Viršuje yra užtrauktuko anga su trauktuvais, o rūsyje – papildomi skyriai smulkiems daiktams nešti. Be to, yra kišenė su užtrauktuku su magnetiniu tašku ir užtrauktuku.

18. „Hidesign Slider 03“, rudas odos krepšys:

„Hidesign Slider 03“, rudas odinis krepšys

Šis daiktas yra odinis kryžminis odinis krepšys, kurį galite reguliariai naudoti išeidami. Šio krepšio matmenys tinka nešti „iPad“/planšetinį kompiuterį. Jūsų patogumui abiejose krepšio pusėse yra kišenė su užtrauktuku ir užtrauktuku. Krepšiui nešti galite naudoti reguliuojamą odinį pečių diržą su sagtimis ir pečių pagalvėmis.

19. „Bertoia 03“ vyriškas odinis krepšys:

Bertoia 03 vyriškas odinis krepšys

Šis Sibiro „Soho“ odos kryžminis krepšys yra skirtas jūsų kasdieniam naudojimui. Daugybė kišenių padeda susitvarkyti daiktus. Yra pagrindinis skyrius 25 x 26 x 6 cm, kuriame yra dvi kišenės ir viena kišenė su užtrauktuku. Atidaromas atvartas turi priekinę sagtį.

20. Tikros odos naktinis nešiojamojo kompiuterio ritininis dėklas AMD02:

Tikros odos naktinis nešiojamojo kompiuterio ritininis dėklas AMD02

„Scharf“ gamina šį elementą. Odinis krepšys tinka nešiojamiesiems kompiuteriams, kurių ekranai yra iki 17 colių, įskaitant priedus. Šis krepšys puikiai tinka keliaujant. Patogumui šį maišelį galite naudoti kartu su vežimėlio dirželiu.

21. Paslėpti Kraft 100% natūralios odos diržą moterims:

Paslėpti „Kraft“ 100% natūralios odos diržą moterims

Šis smėlio arba tamsiai mėlynos spalvos natūralios odos dirželis skirtas moterims. Yra reguliuojamas dirželis, leidžiantis keisti ilgį pagal savininko ar vartotojo ūgį. Yra tik vienas pagrindinis vidinis skyrius, kurį galite naudoti būtiniausiems daiktams laikyti. Taip pat yra centrinis skyrius su užtrauktuku ir mobilus maišelis.

22. „Style98“ natūralios odos kelionių paso dirželis:

„Style98“ natūralios odos kelionių paso dirželis

Šis gaminys pagamintas iš natūralios odos ir yra rudos spalvos. Krepšys skirtas kelionių dokumentams, pvz., Pasams, kortelėms ir kt., Nešiotis. Yra trys skyriai, kuriuos galite naudoti savo daiktams tvarkyti. Tai gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys.

23. Style98 Unisex odos aukščiausios kokybės pečių krepšys:

Style98 Unisex odos aukščiausios kokybės pečių krepšys

Vyrai ir moterys gali naudoti šį odinį krepšį. Krepšys idealiai tinka nešiotis korteles, pasus, bilietus ir kitus kelionės dokumentus.

24. Prabangus odinis krepšys iš odos:

Prabangus odinis krepšys iš odos

Šis rudos odos bagažas yra „Duffle“ krepšys, specialiai sukurtas jūsų kelionėms. Krepšys yra labai tvirtas ir patvarus, naudojant nailono diržus ir aukščiausios kokybės odą. Krepšį tinka pasiimti į trumpas keliones.

25. Hi Design Ladies Odinis pečių krepšys:

Sveiki dizaino moteriškas odinis pečių krepšys

Šis gaminys pagamintas iš rudos spalvos odos. Tai 24 x 30 x 12 cm dydžio pečių krepšys. Ši rankinė yra praktiška ir patraukli. Tikrai atrodytumėte elegantiškai.

Perskaitę šį straipsnį, jums tikriausiai patinka vienas ar keli. Taip, juos puikiai galima nusipirkti ir laikyti savo spintoje tą ypatingą akimirką, kai jums jų reikia.