Ar ieškote krūties vėžio gydymo būdų? Šiuolaikiniame pasaulyje yra daug gydymo būdų krūties vėžiui gydyti. Yra daug gydymo būdų krūties vėžiui gydyti. Galimi gydymo būdai yra chemoterapija, chirurginė intervencija, hormonų terapija, biologinė terapija ir radiacija. Daugeliu atvejų, norint išgydyti vėžį, taikomas įvairių gydymo būdų derinys, kai pacientas gauna papildomą gydymą nei vienos rūšies gydymas..

Geriausi krūties vėžio gydymo būdai Indijoje

Geriausi krūties vėžio gydymo būdai Indijoje:

Taigi šiame rašte aptariame įvairius Indijos krūties vėžio gydymo būdus ir gydymo būdus, skirtus ligoninėms. Taigi, atidžiai perskaitykite šį straipsnį.

1. Biologinė terapija:

Tai geriausias krūties vėžio gydymo būdas, kuris stiprina organizmo imuninę sistemą ir padeda geriau kovoti su vėžiu. Jis taip pat gali būti paduotas į teismą, kad būtų kontroliuojamas šalutinis poveikis, atsirandantis dėl kitų vėžio gydymo būdų. Viena vertus, chemoterapija tiesiogiai puola vėžines ląsteles, o biologinė terapija stiprina organizmo imuninę sistemą kovai su vėžio augimu.

2. Hormonų terapija:

Hormonų terapijoje naudojami vaistai, siekiant išvengti hormonų, ypač estrogenų, siekiant pagerinti krūties vėžio ląstelių vystymąsi. Šalutinis poveikis gali būti karščio bangos ir makšties sausumas. Hormonų gamyba kiaušidėse taip pat gali būti sustabdyta, be to, atliekant operaciją, kitaip – vaistus. Hormoniniai gydymo būdai paprastai vartojami tablečių pavidalu, valgant daugiau nei keletą metų, todėl jie neturės įtakos įgūdžiams dirbti ir elgtis normaliai. Jei pastebėjote bet kokį šalutinį poveikį, kitaip jums sunku atlikti kasdienes užduotis, pasitarkite su gydytoju ir patikėkite pakaitine terapija.

Hormonų terapija, kaip krūties vėžio gydymas, naudojama siekiant sumažinti vėžio ląstelių gamybą jūsų kūne. Paprastai pasirenkamas kaip procesas po operacijos, jis gali būti įtrauktas ir prieš tą patį. Jis taip pat žinomas kaip neoadjuvantinis gydymas ir gali trukti net 5 metus. Tais metais gali būti naudojama hormonų terapija ir ta pati gali būti naudojama tol, kol vėžinės ląstelės nuolat auga. Tačiau jis taip pat veiksmingas tais atvejais, kai vėžio ląstelės grįžta pasibaigus gydymui arba nereikia sakyti, kad įprastu būdu jis plinta į kitas kūno vietas..

3. Sentinelio mazgo biopsija:

Šiuo atveju pašalinamas dalinis limfmazgių skaičius (kontrolinio mazgo biopsija). Kad nuspręstų, ar vėžys išplito į jūsų limfmazgius, chirurgas aptars jūsų vaidmenį pašalinti limfmazgius, kurie yra limfmazgiai, kurie pašalina jūsų augimą.

4. Krioterapija:

Eksperimentiniai chirurginiai veiksmai, pavyzdžiui, krioterapija, kitaip kriochirurgija taip pat bandoma laimėti gydant krūties vėžį. Jei turite atlikti krūties vėžio operaciją, geriau, jei jūsų chirurgas atvirai aptars visas galimas galimybes. Jūsų chirurgas taip pat kalba apie radioterapeuto, kitaip klinikinio onkologo, gydymą, kad suplanuotų sėkmingiausią operaciją. Būkite tikri, kad jūsų pačių pageidavimai, be to, jūsų situacijai tinkamiausiu gydymu pasirūpins jūsų gydytojai.

5. Chemoterapija:

Chemoterapija naudoja vaistus vėžio ląstelėms naikinti. Neabejotinai jūsų vėžys turi didesnę riziką grįžti kitu atveju į kitą kūno dalį, todėl gydytojas gali rekomenduoti chemoterapiją, kad sumažintų vėžio išlikimo tikimybę. Tai pripažįstama kaip pagalbinė sisteminė chemoterapija. Moterims chemoterapija kartais skiriama anksčiau nei operacija dėl didesnių krūties navikų. Tikslas yra sutraukti auglį iki tokio dydžio, kad jį būtų lengviau pašalinti chirurginiu būdu. Be to, chemoterapija naudojama moterims, kurių vėžys jau išplito į kitas kūno dalis. Chemoterapija gali būti pasiūlyta siekiant kontroliuoti vėžį ir sumažinti visus vėžio sukeliamus simptomus.

Chemoterapijos šalutinis poveikis priklauso nuo vartojamų vaistų. Dažnas šalutinis poveikis yra plaukų slinkimas, vėmimas, pykinimas, nuovargis ir padidėjęs infekcijos pavojus. Nedažnas šalutinis poveikis gali būti priešlaikinė menopauzė, širdies ir inkstų pažeidimas, nevaisingumas (jei yra priešmenopauzė), nervų pažeidimas, o ypač retai – kraujo ląstelių vėžys.

Du pagrindiniai chemoterapijos metodai krūties vėžiui gydyti yra šie:

  1. Po operacijos: Taip pat vadinama pagalbine chemoterapija, ši paprastai atliekama po to, kai jau buvo atlikta operacija, o vėžio ląstelės vis dar daro žalą. Kiekvienas gydytojas žino, kaip, jei šios ląstelės augs, jos sukels situaciją, kuri gali išplisti blogiausiai. Štai kodėl šis chemoterapijos metodas pašalina bet kokią riziką susirgti krūties vėžiu net ir po operacijos.
  2. Prieš operaciją: Kitas čia yra žinomas kaip neoadjuvantinė chemoterapija ir paprastai naudojamas siekiant sumažinti vėžio ląstelių išgyvenimo tikimybę, nepaisant operacijos. Nors šis chemijos metodas yra geresnis už ankstesnį, nes jis susitraukia vėžines ląsteles, todėl jį lengviau pašalinti vietoje. Tačiau daugelis chemoterapinių vaistų nesumažina naviko, jei jis yra užsispyręs. Tokiu atveju turite nuolat keisti vaistus, kad žinotumėte, kuris iš jų geriausiai tinka.

6. Radiacija:

Jūs galite dirbti, kol esate gydomas spinduliuote. Spinduliuotės tvarkaraštis paprastai yra 5 dienos per savaitę ir trunka 5–7 savaites, tačiau veiksmai yra klasikiniai. Jei jūsų gydymo centre yra kompetentingų gydytojų, procedūra trunka tik nuo 15 iki 30 minučių.

Daugelis centrų taip pat atidaromi anksti ir uždaromi vėlai, kad pacientai galėtų pritaikyti gydymą kasdien. Spinduliuotė paprastai nesumažina darbo įgūdžių ir beveik visi žmonės patiria tik nedidelį nuovargį. Vis dėlto, norint maksimaliai sumažinti spindulinės terapijos avariją, vieną kartą pradėjus gydymą, svarbu laikytis dažno grafiko.

7. Tiksliniai vaistai:

Tikslinis vaistų gydymas puola tikslius vėžio ląstelių anomalijas. Tiksliniai vaistai, naudojami krūties vėžiui gydyti, yra šie:

Pertuzumabas (Perjeta):

Jis skirtas HER2 plius, skirtas naudoti metastazavusiam krūties vėžiui trastuzumabo ir chemoterapijos mišinyje. Ši gydymo grupė skirta moterims, kurios dar nesitikėjo kitų vaistų nuo vėžio. Šalutinis pertuzumabo poveikis gali būti viduriavimas, širdies problemos ir plaukų slinkimas.

Lapatinibas (Tykerb):

Jis skirtas HER2, taip pat yra patvirtintas naudoti pažengusiam, kitaip metastazavusiam krūties vėžiui. Jis gali būti naudojamas mišinyje chemoterapija, kitaip hormonų terapija. Galimas šalutinis poveikis yra viduriavimas, rankų ir pėdų skausmas, pykinimas ir širdies problemos.

Ado-trastuzumabas (Kadcyla):

Šis vaistas prisijungia prie trastuzumabo ir žudo ląsteles. Anksčiau kombinuotas vaistas pateko į organizmą, trastuzumabas padeda rasti vėžines ląsteles, susijusias su HER2. Tada ląsteles naikinantis vaistas patenka į vėžio ląsteles. Ado-trastuzumabas gali būti alternatyva metastazavusio krūties vėžio moterims, kurios jau išbandė trastuzumabą ir chemoterapiją.

8. Krūties atstatymas:

Ši chirurginė procedūra yra krūtų atnaujinimas po mastektomijos plius kartais po lumpektomijos. Krūties rekonstrukcija gali būti atliekama kartu su vėžio pašalinimo procedūra, kitaip prieš kelis mėnesius ar net metus vėliau nei gydymas krūties vėžiu. Tai yra dalinė mastektomija, kuri veikia kaip krūties vėžio gydymas. Šiuo atveju pašalinama tik ta dalis, kurioje krūties vėžys pradėjo augti toje vietoje, kur praleista mastektomija.

Galutinis tikslas, kurį reikia pasiekti, yra aplinkinių audinių pašalinimas. Tai, kiek pašalinama, labai priklauso nuo to, kiek krūties yra paveikta, ir srities dydžio. Taip pat svarbu tai, ar auga bet koks navikas ir jo apylinkės, kuriose yra vėžinių ląstelių.

9. Abiejų krūtų pašalinimas:

Daugelis moterų, sergančių vėžiu vienoje krūtyje, gali nuspręsti atskirti kitą (sveiką) krūtį (kontralateralinė profilaktinė mastektomija), jei joms yra labai padidėjęs vėžio pavojus kitoje krūtyje dėl genetinės polinkio, kitaip stiprios šeimos istorijos.

Beveik visoms moterims, sergančioms krūties vėžiu vienoje krūtyje, visai nesivystys vėžys papildomoje krūtyje. Pasitarkite su gydytoju apie krūties vėžio riziką, nurodydami šio proceso naudą ir pavojų.

Krūties vėžio operacijos komplikacija priklauso nuo pasirinktų įvykių. Chirurgija kelia kraujavimo ir infekcijos pavojų. Kai kurios moterys po operacijos nusprendžia atstatyti krūtis. Kalbėkite apie savo galimybes ir chirurgo pageidavimus. Jūsų pasirinkimas gali būti rekonstrukcija krūties implantu (silikonu arba vandeniu užpildyta), kitaip atnaujinimas per savo audinį. Šis procesas gali būti atliekamas atliekant mastektomiją arba vėliau.

Krūties vėžio gydymo vietos Indijoje:

Apskritai, geriausias vėžio gydymas Indijos ligoninėse yra plačiai paplitęs, tačiau, atsižvelgiant į daugelį detalių, tokių kaip kaina, efektyvumas, tikslumas, turite priimti teisingus sprendimus, kad išvengtumėte apgaulės ir taip blogėjančioje situacijoje.

Taigi, čia yra geriausios įstaigos, kurias galite naudoti savo patogumui:

1. Bangaloras:

Šri Šankaros vėžio ligoninė & Tyrimų centras.

Adresas: 1 -asis kryžius, už Rangadoro ligoninės, Shankarapuram, Basavanagudi, netoli Chikkanna sodo, Bengalūras, Karnataka 560004, Indija

Telefonas: +91 80 2698 1101

2. Čenajus:

Speciali vėžio ligoninė „Apollo“.

Adresas: naujas Nr. 6, senas Nr. 24, Cenotaph Road, Teynampet, Chennai, Tamil Nadu 600035, Indija

Telefonas: +91 44 2433 4455

3. Kolkata:

Chittaranjano nacionalinis vėžio institutas.

Adresas: 37, S.P.Mukherjee Road, Kolkata, Vakarų Bengalija 700026, Indija

Telefonas: +91 33 2475 9313

4. Radžastanas:

Bhagwan Mahaveer vėžio ligoninė & Tyrimų centras.

Adresas: Jawahar Lal Nehru Marg, Džaipuras, Radžastanas 302017, Indija

Telefonas: +91 141 270 0107

5. Haidarabadas:

Amerikos onkologijos institutas.

Adresas: Piliečių ligoninėje, Nallagandla, Serilingampally, Haidarabadas, Telangana 500019, Indija

Telefonas: +91 40 6719 9999

Taigi, perskaitę šio straipsnio žodžius, pamatysite, kad sužinojote viską apie geriausias Indijos krūties vėžio gydymo ligonines ir geriausias procedūras. Būtinai stenkitės užkirsti kelią vėžiui, ypač jei jūsų šeimos istorija tokia pati.