Plaukų augimas ant krūties yra labai dažnas reiškinys, kuris atsitinka moteriai. Paprastai jis prasideda brendimo metu, bet atsiranda, kai esate senas, ypač kai atsiranda hormono svyravimų. Plaukai paprastai auga ant spenelio, o šešėlyje jie taip pat yra tamsesni, kaip ir kitų kūno plaukų. Kartais jis gali išsivystyti tarp krūtų. Tačiau kartais reikia rimtai pradėti nerimauti dėl jų. Grubūs plaukai, kurie yra stori arba kai plaukai pradeda augti nuo pačių spenelių, tai yra rimta nerimo priežastis. Tačiau dažniausiai hormonai yra atsakingi už jų atsiradimą. Čia mes nurodėme keletą geriausių būdų, kaip namuose pašalinti plaukus nuo krūtų spenelių.

Kaip pašalinti plaukus nuo krūtų spenelių 1

Plaukų augimo ant krūtų spenelių priežastys:

Plaukuoti speneliai kartais gali rimtai sunerimti. Kai padidėja testosterono lygis, plaukai ant spenelių auga. Kai hormono lygis pakyla, taip pat galite pastebėti plaukų augimą daugelyje kūno dalių. Didžiausias testosterono lygis pasiekiamas nuo paauglystės iki 20 metų. Taigi, per šį laiką jis yra laikomas normaliu. Kartais jie gali jus sugėdinti savo neįprastu plaukų augimu. Tokiais atvejais labai rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Moterys, sergančios PCOS ar poli cistinių kiaušidžių sindromu, taip pat gali turėti spenelių plaukus. Kai sergate PCOS, kiaušidės gamins didesnį testosterono kiekį tarp daugelio kitų hormonų. Dėl šio padidėjimo moterys, sergančios PCOS, greičiausiai patirs spenelių, kartais krūtinės, kaklo ir nugaros plaukų augimą.

Nėštumas taip pat yra laikas, kai pradėsite matyti spenelių plaukus. Galite pamatyti plaukus labiausiai neįtikėtinose vietose, o kartais ir ant veido bei kaklo. Tačiau paskelbkite savo nėštumą; viskas ima normalizuotis.

Kaip pašalinti plaukus nuo krūtų spenelių?

Na, jei tai jus rimtai išgąsdina, pasakykime jums, nėra ko jaudintis. Išbandykite šias lengvas priemones ir pažiūrėkite, kaip namuose visam laikui pašalinti plaukus nuo krūtų spenelių.

1. Papajos rubas:

Papajos šveitiklis plaukams pašalinti nuo krūtų spenelių

Papajoje yra tam tikrų fermentų, kurie gali sulaužyti plaukų folikulus ir taip sumažinti plaukų augimą. Tai taip pat padeda sulėtinti plaukų augimą ant krūtinės. Šveičiamoji papaja taip pat suteikia odai maitinimo, taip išlaikydama ją sveiką. Štai kaip galite ja pasinaudoti.

Kaip naudoti:

 • Padarykite pastą iš žalios papajos.
 • Į pastą įpilkite ½ šaukštelio ciberžolės.
 • Gerai tepkite pastą ant krūtų ir palikite maždaug 15-20 minučių.
 • Išbandykite tai kasdien, vieną kartą per dieną, ir pamatysite rezultatus po dviejų savaičių.

2. Cukraus žievelės šveitiklis:

Cukraus žievelės šveitiklis plaukams nuo krūtų spenelių pašalinti

Cukrus yra natūralus šveitiklis, o jo kaukė padės pašalinti smulkias sruogas nuo krūties. Klasikinė žievelė, pagaminta iš cukraus, medaus ir citrinos, yra geriausias būdas pašalinti spenelių plaukus ir taip pat suteikti jiems reikiamą priežiūrą, kad jūsų oda būtų maitinama. Štai kaip tai padaryti.

Kaip naudoti:

 • Į šaukštą cukraus įpilkite medaus, cukraus ir išspauskite citrinos. Galite išspausti apie du ar tris lašus jo.
 • Naudokite dvigubo katilo metodą, padėdami šį dubenį ant kito vandens pripildyto dubens ant viryklės.
 • Leiskite mišiniui lėtai įkaisti. Galite tepti kukurūzų krakmolą, kad jis taptų tirštas, taip pat įsitikinkite, kad mišinys nelimpa prie odos.
 • Kai mišinys šiek tiek atvės, naudokite medinį šaukštą plaukų kryptimi. Norėdami nuvalyti, naudokite vaškavimo šluostę.
 • Išbandykite tai kasdien, kad gautumėte geriausių rezultatų.

3. Citrinų šveitiklis:

Citrinų šveitiklis plaukams pašalinti nuo krūtų spenelių

Kitas gerai veikiantis yra citrinų šveitiklis. Jame esantis citrinų turinys gerai balins, silpnins plaukų folikulus ir lėtina plaukų augimą. Jame esantis vitaminas C taip pat yra geras jūsų odos mitybos šaltinis. Štai kaip galite pasidaryti šveitiklį.

Kaip naudoti:

 • Įmaišykite du šaukštus cukraus į du šaukštus citrinos išspaudos. Taip pat galite naudoti rudąjį cukrų.
 • Užtepkite plaukų kryptimi ir palikite maždaug 20 minučių.
 • Nuplaukite jį šiltu vandeniu.
 • Nepamirškite naudoti šveitiklio kiekvieną kitą dieną, nes citrina gali būti jautri kai kuriai odai.

Prieš pradėdami nerimauti, atminkite, kad labai normalu, kad moterys turi krūtų plaukus. Bet jei manote, kad tai jus gėdina arba kad tai nėra normalu, visada geriausia pasitarti su gydytoju. Jis gali pasiūlyti geriausią gydymo būdą. Iki tol tikrai gerai su juo vaikščioti. Mes visi tai darome!