Kısa saçın çok yönlü olmadığına ve sadece uzun saçla yapılabilecek her türlü saç şekillendirme ve denemenin sonu olduğuna dair bir inanç var. Kısa bir mahsulü teşhir etmek harika olsa da, stil ve deneme zevklerinden yoksun değildir. Aksine, sadece tersidir. Kısa saçta denenecek en iyi dokuz moda saç stilini nasıl seçtiğimizi size göstermek için.

Görüntülerle Kısa Saçlar İçin En İyi 9 Saç Modeli:

1. Kısa Bob ve Saçak:

kısa saçlar için saç modelleri

Kısa bob saçınıza dokulu bir saçak ekleyin ve benzersiz bir yeni stil yaratın. İnce saçlarınız varsa ve saçaklarınız yoksa, saçınızın genellikle daha kısa olan taç kısmını tarayarak oluşturabilirsiniz. Biraz doku ekleyin ve çok şık bir görünüme sahip olabilirsiniz..

2. Kısa Ombre:

Ombre’nin uzun saçta en iyi göründüğünü kim söylediyse yeterince denememiş. Ombre belki de sadece ipuçları kesinlikle saçların benzersiz bir stile dönüşmesini sağlayacak. Kısa saç ombresinin avantajı, stili korurken çok daha uzun süre uzatabilmenizdir..

3. Romantik Yan Bukleler:

Bu, resmi etkinlikler ve partiler için mükemmeldir. Tüm saçları bir tarafa toplarsınız ve saçın hemen üstüne bir çiçek gibi bukleleri sabitlersiniz. Aksi takdirde androjen bir kısa saça kadınsı bir dokunuş verir. Dağınık çıkarsa endişelenme. Parlak bir görünüm için bolca saç serumu kullandığınızdan emin olun..

4. Pop Şeker Renkleri:

Kısa saçla ilgili en iyi şey, renklerle çok fazla deneme yapılabilmesidir. Çarpıcı bir görünüm oluşturmak için sadece bir değil birden fazla renk kullanılabilir. Onları şekillendirmek ve parlak bir görünüm vermek için iyi miktarda kuru şampuan kullanın. Çok şık olan parlak şeker renklerini deneyin.

5. Fau-Hawk:

Sahte şahin, sahte bir Mohawk saç modelidir. Tepedeki ve merkezdeki saçlar basit bir şekilde toplanır ve Mohawk etkisi yaratmak için yukarı çekilir. Yerinde tutmak için saç mumu kullanın. Tamamen ruh halinize bağlı olarak yuvarlak bir versiyon veya keskin bir keskin versiyon olabilir. Eğlenceli ve korkak ve garantili bir baş döndürücü.

6. Hızlı Büküm:

Bu, ensede derin bir orta ayırma yaptığınız ve iki saç parçası oluşturduğunuz başka bir şık saç modeli. Şimdi onları bükün ve karşı taraflara sabitleyin. Onları bir arada tutmak için bazı saç tokaları kullanın. Doku ve derinlik eklemek için ön kısmı dikkatsiz alaylı patlamalarla hafifçe bırakın.

7. Toplanmış At Kuyruğu:

toplanmış at kuyruğu saç modeli

Bu, kısa ila orta uzunlukta saçlarda ortalama at kuyruğunda bir bükülmedir. Sadece alçak bir at kuyruğu yapın ve ters çevirin. Şimdi at kuyruğunun uzunluğunu alın ve ters at kuyruğunun boşluğuna doğru yuvarlayın. Bobby pimleri ile sabitleyin ve saç spreyi ile bitirin. Bu kalın bir topuz yanılsaması verir.

8. Üç Parçalı Bükülmüş Yukarı-Yap:

Üç parça yukarı, kısa ila orta uzunlukta saçlarda yapılabilir. Sadece başınızın arkasındaki saçları alın ve üç bölüme ayırın. Her bölümle bir helezon yapın. Şimdi bir seferde bir örgü alarak bükün ve tabana kadar kıvırın ve tel tokalarla sabitleyin. Üçü birlikte dağınık bir küme gibi görünecek. Temiz bir görünüm vermek için ön saçınızı geriye doğru tarayın.

9. Ön Örgü:

Örgüler her yerde popüler olsa da, sadece şanslı Rapunzel’e özel değil. Ön örgüyü deneyin. Patlamaları ve saçakları düzgün bir şekilde aşamalı bir örgüye örmek oldukça basittir. Güzel bir desen oluşturur ve saçı yüzden ve gözlerden uzak tutar..

Kısa bir saç kesimini sergilemek çok cesaret ister. Bu yüzden tarzını göster.