Kojinės yra tas madingas aksesuaras, kurį mėgsta dėvėti tiek vyrai, tiek moterys. Šiuo metu visiems patinka sportuoti smulkmenos ir maži papuošimai gražioje kulkšnies pusėje ant abiejų kojų ar vienos kojos atrodo elegantiškai ir madingai. Kulniukai puikiai atrodo prie bet kokių laisvalaikio batų, sportbačių, basučių ar žemo kirpimo batų ir kojinių ar net basomis.

Paprastai kulkšnys nešiojamos abiejose kojose. Tačiau pagal madą, kulkšnys netgi dėvimos ant vienos kojos. Šios vienos kojos kulkšnys atrodo visiškai įspūdingai. Vienos kulkšnies tendencija yra labai madinga, ypač su sijonais, suknelėmis ir džinsais.

Populiarūs vyrų ir moterų kojų kulkšnių modeliai:

Šiame konkrečiame straipsnyje apžvelgsime kojų kulkšnis. Ateikite tyrinėti.

1. „Boat Charm“ kojų kulkšnis vyrams:

„Boat Charm“ kojų kulkšnis vyrams

Tai šauni kulkšnis vyrams, turinti gražią jūreivio įkvėptą temą. Kojų kulkšnis pagaminta iš baltos odos juostos, o valties žavesys padengtas sidabru. Baltos ir sidabro derinys atrodo tikrai šauniai ir nuostabiai. Tai gali būti puikus dovanų pasirinkimas.

2. Suktų virvių kojų kulkšnis vyrams:

Sukta virvės kojų kulkšnis vyrams

Tai gražus vyrų kojų kulkšnių dizainas. Labai panašios į apyrankių konstrukcijas, šios 18 karatų aukso susuktos virvės kojinės. Tai geriausia dovana jauniems berniukams ir vyrams šventinėmis progomis ar festivaliais. Tai taip pat gali būti puiki vestuvių dovana.

3. Grandinės kulkšnies apyrankė vyrams:

Grandininė kulkšnies apyrankė vyrams

Tai unikali ir tikrai išskirtinė kulkšnis vyrams. Ši kulkšnis yra apyrankės. Tai labai madinga ir pagaminta iš aukso spalvos cinko. Tai atrodo tikrai paprasta, bet labai elegantiška, nes apdaila yra tiesiog tobula.

4. Vamzdžių žavesio kojų kulkšnys vyrams:

Vamzdžių žavesio kojų kulkšnys vyrams

Tai puiki vienos kojos kulkšnis vyrams, turinti šiek tiek žavesio. Vamzdelio žavesys padengtas sidabru, o juoda virvelė kulkšnyje pagaminta iš vaško. Ši paprasta kulkšnis yra puiki Valentino dienos dovana vyrui.

5. Juodosios kryžiaus kojų kulkšnys moterims:

Juodos kryžiaus kojinės moterims

Tai gražiai atrodančios mados kulkšnys moterims. Tai madinga juoda karoliukų kulkšnis su kutais formos kryžiumi. Juodi elementai atrodo nuostabiai ir puikiai tinka prie šios vienos kojos kulkšnies su gražiais aukštais kulnais ir trumpomis suknelėmis.

6. Tradicinės kojų kulkšnys moterims:

Tradicinės kojų kulkšnys moterims

Tradicinės kulkšnys atrodo visiškai stulbinančiai ir dangiškai. Tai taip pat puiki kulkšnis nuotakai. Moterys gali suporuoti šiuos nuostabius brangakmenius, perlų ir kundano darbo aukso kulkšnis su tradiciniais drabužiais festivaliams ir renginiams.

7. Styginės kulkšnys moterims:

Styginės kulkšnys moterims

Tai šiuolaikiškos madingos, madingos kulkšnys moterims. Tai unikalu, nes puiku išbandyti ką nors kita, nei įprastos aukso ir sidabro grandinės. Styginės kulkšnys yra itin stilingos. Tiesiog uždėkite keletą spalvingų karoliukų, pakabučių ir papuošalų, kad virvelės kulkšnis atrodytų jums nuostabiai.

8. Auksinės kojų kulkšnys moterims:

Auksinės kojinės moterims

Tai vienas gražus kojų aksesuaras moterims. Grandininė kulkšnis iš dalies pagaminta iš atvirų auksinių širdelių viename skyriuje su šešiais kabančiais visos širdies papuošimais, kurie atrodo tiesiog pasakiškai. Tai puiki kojų kulkšnis tradicinėms progoms ir vestuvėms.

9. Sidabrinė kojų kulkšnis moterims:

Sidabrinė kulkšnis moterims

Tai gražus papuošalas, pagamintas iš sidabro ir subtilios moterų kulkšnies. Kulkšnis yra subtilus grandinėje su keturiomis širdimis, sujungtomis ant kulkšnies kaip žavesio. Tai puikiai tinka bet kokiai progai, nesvarbu, ar tai būtų vestuvės, festivalis ir pan., Ar netgi gali būti dėvimi kaip biuro aksesuaras.

Kojos ir rankos yra ta kūno dalis, kuri pirmiausia pastebima bendraujant. Taigi labai svarbu gražiai prižiūrėti rankas ir kojas. Priedai prie kojų su gražiais kulkšnimis iš įvairių metalų, raštų, formų, dizaino ir tt yra mados industrijos tendencija. Netgi daugelis įžymybių puikuojasi gražiais kulkšnimis apdovanojimų bateliais, funkcijomis, raudonu kilimu ir pan.