Kulkšneliai suteikia žmogui daugiau išvaizdos, o jei tai rankų darbo kulkšnis, tuomet galite sukurti ar pritaikyti savo prigludusią kulkšnį, kuri gali sukurti naują erą mados pasaulyje. Rankų darbo kulkšnis gali būti sukurtas naudojant tokias medžiagas kaip siūlai, moneta, perlai ir bet kokia medžiaga, kurią galima pagaminti arba paversti gražia kulkšne. Priklausomai nuo progos, galite sukurti bet kokius kulkšnius, tokius kaip madingi, tradiciniai ar įmantrūs.

Naujausi rankų darbo kulkšnių dizainai:

Rankų darbo kulkšnis galite sukurti pagal savo pageidavimus ir naudoti norimas spalvas. Panagrinėkime gražų rankų darbo kulkšnių dizainą.

1. Rankų darbo auksinės inkaro kulkšnys vyrams:

Rankų darbo vyriškos auksinės inkaro kulkšnys

Šio tipo unikalios išvaizdos kulkšnys atrodo labai protingos ir jūs galite susikurti savo pasirinktas kulkšnis, suteikdamos jam asmeninį įspūdį. Kulkšnis yra sukurtas iš vilnonio mazgo, o kraštuose auksinis inkaro smeigtukas atrodo dangiškai ir skiriasi nuo kitų kulkšnių.

2. Apvyniokite ovalios odos rankų kulkšnis:

Apvyniokite ovalios odos rankų darbo kulkšnis

Šio tipo specialios rankų darbo odinės kulkšnys atrodo nuostabiai, kai vyrai jas dėvi bet kokia proga. Kulkšnių sąnariai yra suminkyti dviem sluoksniais, o tarp putojančių baltų ovalo formos brangakmenių šioms styginėms kulkšnims suteikiama stilinga išvaizda.

3. Rankų darbo rožinis akmuo ir sandalų žavesys:

Rankų darbo rožinis akmuo ir sandalų žavesys

Vyrai mėgsta kažką kitokio atrodančio aksesuaro, kaip šios sluoksniuotos kulkšnelės. Kulkšnis turi tris sluoksnius ir drąsiai kalba apie dėvėtoją, o nuostabus sidabrinis, spalvingas rožinis ir mėlynas akmuo, karoliukas su juodais sluoksniais, paskutinis atrodo taip, kad atrodytų nuostabiai. Sidabrinis sandalų žavesys, pakabintas ant paskutinio sluoksnio, daro jį karštesnį ir vėsesnį nei bet kada.

4. Paprasti rankų darbo kulkšniai vyrams:

Paprastos rankų darbo kulkšnys vyrams

Vyrų meilės odiniai aksesuarai, čia yra stulbinančiai ir nuostabiai atrodanti rankų darbo odinė kulkšnis visų amžiaus grupių vyrams. Kulkšnies detalės yra unikalios, su karoliukais, ir atrodo labai patrauklios akims, kai jos dėvimos bet kuriuo gyvenimo pasivaikščiojimu.

5. Mielos rankų darbo kulkšnelės mergaitėms:

Mielos rankų darbo kulkšnelės mergaitėms

Čia yra mielai atrodanti rankų darbo kulkšnis mieloms ir gražiai atrodančioms merginoms. Ant kulkšnies pakabinti išmanūs ir stilingi pakabukai, tokie kaip žvaigždė, monetos, varpai ir mažas mėlynas perlas, taip suteikiant žavesio ir grožio toms mažoms ir gražioms kulkšnims.

6. Unikalios vario varpų šilko stygų kulkšnys:

Unikalios vario varpų šilko stygų kulkšnelės

Jei norite su savo lehenga dėvėti tradicines ir etniškai atrodančias kulkšnis, ši paprasta, tačiau unikali rankų darbo kulkšnis gali būti idealus pasirinkimas. Nuostabi raudona ir žalia eilutė, sujungta sluoksniais ir pakabinti saldžiai skambantys varpai suteikia stebuklingą išvaizdą ir leidžia jaustis ypatingai.

7. Rankų darbo raudonos Boho kulkšnys mergaitėms:

Rankų darbo raudonos Boho kulkšnelės mergaitėms

Šie gražiai atrodantys rankų darbo raudoni kriauklės su boho atrodo. Kulkšnelis suprojektuotas raudonais kriauklėmis, o tarp baltų suteikia žavingo žvilgsnio, o mažas mielas drugelis suteikia išplėstą ir išskirtinę išvaizdą kiekvienos merginos pėdoms.

8. Pasakų rankų darbo kanapių brangakmenio kulkšnys:

Nuostabios rankų darbo kanapių brangakmenio kulkšnelės

Čia yra nuostabi plati ekologiška kanapių kulkšnis jaunoms mergaitėms. Norėdami pridėti daugiau švytėjimo ir blizgesio prie šios kulkšnies, pakabintas nuostabus, žvilgantis žalias brangakmenis, todėl jis tinka paplūdimiui linksmiems vakarėliams.

9. Rankų darbo „Swarovski Crystal Beaded Anklet“:

Rankų darbo „Swarovski Crystal“ karoliukas

Tokios šaunios „Swarovski“ ir krištolo karoliukų kulkšnelės atrodo labai stilingai ir myliomis pagerina dėvėtojo išvaizdą. Tokio tipo rankų darbo kulkšnyse galite naudoti bet kokios spalvos kristalų kamuoliukus pagal savo dienos aprangą ir pasiimti tos karštos prašmatnios išvaizdos

Rankų darbo kulkšnių dizainas yra tas, kurį galite suprojektuoti pagal savo pageidavimą ir naudoti norimas spalvas. Taigi suprojektuokite nuostabią kulkšnį ir atitinkamai susitvarkykite, sukurkite savo stiliaus pareiškimą ir palikite kitiems putojantį įspūdį. Taigi sukurkite kulkšnis, neįveikiamas bet ko, ir minioje atrodykite stilingai, dinamiškai ir pritrenkiančiai.