Kulkšnis yra ryškiausiai atrodantis aksesuaras, o ant jo pasirinksite įmantrią kulkšnį, todėl atrodysite nuostabiai ir kvapą gniaužiančiai. Šio tipo išgalvotos kulkšnys gali būti suprojektuotos iš bet kokio metalo ar medžiagos, tokios kaip auksas, sidabras, varis, siūlai, perlai ir daugelis kitų gaminių. Maži ir mieli skirtingi motyvai pakabinami, kad pagerintų kulkšnių išvaizdą ir nešiojamojo kulkšnis.

Gražūs išgalvoti kulkšnių dizainai:

Panagrinėkime madingai atrodančias puošnias kulkšnis tiek vyrams, tiek moterims. Šios puošnios ir gražios kulkšnelės suteikia jūsų kojai naują ir mielą išvaizdą.

1. Sidabrinės išgalvotos saito kulkšnys:

Sidabrinės išgalvotos saito kulkšnys

Čia yra gražiausia sidabrinė puošni kulkšnis, sukurta susietos grandinės modeliu. Kulkšnis yra 2,8 mm ilgio, o plokščia kabelių grandinė atrodo fantastiškai ir gražiai ant minkštų švelnių kulkšnių. Šio tipo puošnios kulkšnys yra puiki dovana Valentino dienos proga kiekvienai moteriai.

2. Išgalvotos drugelių žvaigždės kulkšnies mergaitėms:

Išgalvotos drugelių žvaigždės kulkšnies mergaitėms

Šio tipo unikalios ir karštos išgalvotos kulkšnys atrodo labai madingai ir stilingai kiekvienai moteriai. Kulkšnelis suprojektuotas sidabro spalvos, o maži mieli drugeliai ir žvaigždžių pakabukai padidina kulkšnių ir pėdų išvaizdą. Šio tipo kulkšnys puikiai tinka bet kokiems vasaros paplūdimio vakarėliams ar bet kokiems pokyliams.

3. Išgalvotos aukso spalvos įvairiaspalvės brangakmenio kulkšnys:

Išgalvotos aukso spalvos įvairiaspalvės brangakmenio kulkšnys

Šio tipo auksu dengtos kulkšnies rūšys atrodo nuostabiai, o spalvingas brangakmenis, su pikta akimi užsikabinęs visą kulkšnį, atrodo labai stulbinantis ir patrauklus akiai. Paprastai tokio tipo kulkšnis nešioja žmonės, norintys apsisaugoti nuo neigiamos energijos. Šios rūšies kulkšnis tarnauja dvejopai.

4. Išgalvotos sidabrinės metalo monetų kulkšnelės mergaitėms:

Išgalvotos sidabrinės metalinės monetų kulkšnelės mergaitėms

Šio tipo įmantrūs sidabro kulkšnių modeliai su metalinių monetų kutais atrodo labai unikalūs ir išskirtiniai. Ant kulkšnies puikių gėlių motyvai suprojektuoti ir mažos monetos yra užkabinti kaip pakabukai, todėl atrodo labai įspūdingai ir spalvingi.

5. Naujausios išgalvotos kulkšnelės su gėlo vandens perlais:

Naujausios išgalvotos kulkšnelės su gėlo vandens perlais

Šio tipo virvelinės perlų kulkšnys, pagamintos iš gėlo vandens perlų, atrodo nuostabiai ir dangiškai. Šio tipo kulkšnys suteikia naują apibrėžimą ir žavią pėdą. Paplūdimio vakarėliuose jie atrodo labai mieli ir jūs galite lengvai pasirodyti bei atrodo patraukliai minioje.

6. Fancy Twin Beaded Gemstone Anklets vyrams:

Išgalvotos dviejų karoliukų brangakmenio kulkšnys vyrams

Šio tipo kulkšnys yra absoliučiai populiarus tarp visų amžiaus grupių vyrų. Kulkšnys yra karoliukas dviem sluoksniais, o spalvotas brangakmenis suteikia naują kulkšnies apibrėžimą. Šio tipo kulkšnys yra lengvos ir idealiai tinka dėvėti bet kokiuose vakarėliuose ar šauniuose „Hangout“.

7. Išgalvotos raištingos baisios kulkšnys vyrams su sidabriniu voru:

Išgalvotos pririštos baisios kulkšnelės vyrams su sidabriniu voru

Šio tipo kulkšnys yra tikrai stiliaus pareiškimai kiekvienam vyrui. Kulkšnis pagamintas iš nėrinių, šiurpinančio vikšrinio modelio; kaip voras šliaužia ant sienos ir kuria savo tinklą. Šio tipo karpos ir išgalvota kulkšnis atrodo labai stilingai ant vyro kulkšnies ir yra gana 9 colių ilgio, o centre užkabintas sidabrinis voras, traukiantis į jį visas akis.

8. Išgalvota pintų virvių kulkšnis vyrams:

Išgalvota pintų virvių kulkšnis vyrams

Šio tipo kulkšnys ant vyro kojų atrodo labai madingai ir nepaprastai seksualiai. Kadangi vyrai yra gerai žinomi dėl savo kietumo, taip pat virvė gali atsispirti viskam ir gali įveikti visas situacijas, panašią žinią vaizduoja šios baltos pintos virvės kulkšnys. Šio tipo šauniai atrodančios kulkšnelės idealiai tinka paplūdimio vakarėliams ir atrodo šauniai bei protingai.

9. „Red Tiger Eye Fancy“ kulkšnys vyrams:

„Red Tiger Eye“ išgalvotos kulkšnys vyrams

Šio tipo kulkšnys, kuriose yra raudonų tigro akių akmenų, yra gerai žinomos kaip simuliatoriai, padedantys motyvuoti ir išspręsti su lytimi susijusias problemas, iškarpytas santykiuose. Ši kulkšnis pagaminta iš odos ir kiekvienam vyrui suteikia vyrišką išvaizdą.

Išgalvotas kulkšnių dizainas yra plataus dydžio, dizaino ir gražių spalvų, neįsivaizduojamų. Šias puošnias kulkšnis galima prikabinti prie paplūdimio ar įmantraus vakarėlio ir lengvai patraukti kitų dėmesį bei užtikrinti, kad visa galva atsigręžtų į jus. Šios puošnios ir gražios kulkšnelės suteikia jūsų kojai naują ir mielą išvaizdą.