Anklets yra madingiausias ir protingiausiai atrodantis aksesuaras, kurį dėvi tiek vyrai, tiek moterys. Kulkšnelės yra daugybės dinamiškų dizainų, kurios puikiai tinka bet kokiai progai, vakarėliams ir net šauniam biuro drabužiui. Paprastos kulkšnys gali būti tinkamas pasirinkimas dėvėti biuruose, taip pat bet kokiuose oficialiuose vakarėliuose. Paprasti kulkšniai atrodo malonūs ir taip pat suteikia šlovės asmenybei.

Paprasti kulkšnių modeliai tendencijoje:

Paprasti kulkšniai taip pat yra kvapą gniaužiantys, ir jūs galite pasirinkti iš lėkštės tinkamiausią kulkšnį pagal savo aprangą. Dabar apžvelgsime 9 populiariausius kulkšnių dizainus:

1. Paprasta auksinė kulkšnis moterims:

Paprasta auksinė kulkšnis moterims

Šio tipo paprastos auksinės kulkšnys yra nesenstančios ir yra klasikinės. Kulkšnyje yra įstiklintas išlenktas vamzdis, o kita dalis sujungta grandine, todėl minkštos ir gražios moters kulkšnys suteikia blizgesį. Šio tipo kulkšnys gali būti geriausias dovanų pasirinkimas jūsų artimiesiems.

2. Paprasta perlų kulkšnis su krištolo karoliukais:

Paprasta perlų kulkšnis su krištolo karoliukais

Perlų kulkšnis atrodo labai unikaliai ir elegantiškai ir beveik atrodo kaip neatskiriama jūsų batų dalis, suteikianti jums dinamišką išvaizdą. Tarp kulkšnių maži akinantys apvalios formos kristalai nusagstyti auksiniu pamušalu, todėl atrodo nepriekaištingas aksesuaras.

3. Paprastos sidabro sluoksnių kulkšnys su žvaigždėmis:

Paprastos sidabro sluoksnio kulkšnys su žvaigždėmis

Paprasta ir elegantiška yra tinkama frazė šioms sidabrinėms dviejų sluoksnių kulkšnims. Kulkšnis atrodo nepakartojamas ir dailus ir puikiai tinka jaunoms merginoms. Dėl mažų blizgančių žvaigždžių, įterptų į kulkšnį, ji atrodo dangiška ir tobulas paprastas, tačiau elegantiškas kulkšnies gabalas.

4. Paprastos lapų kulkšnys mergaitėms:

Paprastos lapų kulkšnelės mergaitėms

Čia yra idealus kulkšnis moterims, kurios yra įsimylėjusios gamtą ir net nori atrodyti panašios savo dėvėjimu ir aksesuarais. Kulkšnys suprojektuotas iš plieno, o tarp jų yra karoliukai. Ant kraštų įterpti smulkūs ir subtilūs lapų formos pakabukai, todėl tai yra klasiškiausiai atrodanti kulkšnis.

5. Sidabruotos kryžminės kulkšnelės mergaitėms:

Sidabruotos kryžminės kulkšnelės mergaitėms

Šio tipo kulkšnis vaizduoja dvasinį proto lenkimą. Ant kulkšnies pakabintos sidabruotos kryžminės kulkšnys, todėl tai tampa įdomiau ir gali lengvai patraukti kitų dėmesį.

6. Paprastos begalybės mazgo kulkšnys:

Paprastos begalybės mazgo kulkšnys

Tai gražios ir paprastai atrodančios kulkšnys, pagamintos iš siūlų. Tarp siūlų sidabrinis begalybės žavesys yra dygliuotas, todėl atrodo nuostabiai ant vyro kulkšnies. Šio tipo kulkšnis gali būti puiki dovanėlė jūsų mylimam žmogui ar bet kuriam artimam draugui vyrui.

7. Paprasta odinė kulkšnis su sidabrine valtimi:

Paprasta odinė kulkšnis su sidabrine valtimi

Odinis aksesuaras visada yra populiarus tarp vyrų. Ši paprasta kulkšnis yra sukurta iš grynos baltos odos su mazgu. Ant jo krašto yra pakabinama nedidelė sidabrinė valtis ir tokio tipo kulkšnis galima priderinti prie bet kokios jūsų norimos aprangos.

8. Paprasta audinio kulkšnis su inkaru:

Paprasta audinio kulkšnis su inkaru

Šio tipo pilkos spalvos audinio kulkšnis puikiai atrodo ant kiekvieno žmogaus šiurkščių ir sunkiai dirbančių kojų. Ši kulkšnis yra nuostabiai suprojektuota dviem sluoksniais, o tvirtai atrodantis sidabru dengtas inkaro žavesys yra šiek tiek kitoks ir stilingas nuo kitų kulkšnių.

9. Paprasti austi kulkšniai vyrams:

Paprastos austi kulkšnys vyrams

Tai yra privalomas vėsios kulkšnies tipas kiekvienam vyrui. Kulkšnis turi dinamiškus keturis sluoksnius, kurie visi austi kartu, atrodo labai madingi ir skiriasi nuo kitų. Šio tipo kulkšnys puikiai tinka derinti su šortais, kad būtų parodytos šios kulkšnys.

Vienas iš madingiausių ir šauniausiai atrodančių aksesuarų, kuriuos dėvi tiek vyrai, tiek moterys, yra šios paprastos ir elegantiškai atrodančios kulkšnys. Šios paprastos kulkšnys yra pagamintos iš tauriųjų metalų, tokių kaip auksas, sidabras, ir atrodo labai gražiai ir nuostabiai. Paprastos kulkšnelės taip pat yra kvapą gniaužiančios, o iš lėkštės galite pasirinkti tinkamiausią kulkšnį pagal savo aprangą.