Indijos moterys per amžius pasipuošė nuostabiais papuošalais. Tarp jų yra tobula ir nuostabi kulkšnis. Kulkšnelis nešiojamas aplink pėdą. Naujausia mados tendencija – nešioti kulkšnį tik viena koja. Nesvarbu, ar pasirinksite juos nešioti prie kojų, ar tiesiog pėdą, šis gražus ir subtilus daiktas tikrai sužavės visus. Pasirinkite nuostabų stilių ir priverskite galvas pasukti. Naujausias basų kojų stilius puikiai papildytas šiomis širdies kulkšnimis.

Gražios širdies kulkšnys:

Čia yra 9 tipų širdies kulkšnių sąrašas. Pasirinkite kulkšnį pagal progą, kurioje dalyvausite, ir pamatysite, kiek komplimentų gaunate.

1. Kelių širdies kulkšnis:

Kelių širdies kulkšnis

Eikite į kelių širdžių kulkšnį, kad gražiai papuoštų jūsų pėdą. Aukso kulkšnies širdys yra mažos, bet stulbinančios. Grandinę supa mažiausiai šešios širdies formos ir ji suteikia kulkšnies pilnatvei ir kūnui. Norėdami gauti visišką mados išraišką, pasirinkite kelių širdžių kulkšnis.

2. Dvigubos grandinės širdies kulkšnis:

Dvigubos grandinės širdies kulkšnis

Ši subtili dvigubos grandinės širdies kulkšnis-apyrankė yra tai, kas patiks moterims, kurios yra mados priekyje. Paprasta, bet elegantiška aukso formos širdis yra gana supaprastinta. Bet čia dviguba grandinė daro skirtumą.

3. Blizgučių širdies kulkšnis:

Blizgučių širdies kulkšnis

Pasirinkite šią visiškai mielą sidabro širdies kulkšnį, kad parodytumėte savo moteriškąją pusę. Išskirtinė širdies forma yra blizgi ir tai suteikia gražų spalvingą efektą. Paprasta viena grandinė šioje kulkšnyje leidžia jums atrodyti tikrai stulbinančiai.

4. Retro širdies kulkšnis:

Retro širdies kulkšnis

Norite kažko visiškai unikalaus? Štai jums tobula širdies kulkšnis. Ši retro Tibeto širdies kulkšnis yra stulbinanti. Jį puošia mažos sidabrinės slyvų gėlės. Centrinė širdies forma yra padaryta filigranišku darbu, kad šiai kulkšnies vietai suteiktų tikrai akinantį vaizdą.

5. Begalybės širdies kulkšnis:

Begalybės širdies kulkšnis

Išsirinkti ką nors nuotakai? Gaukite šį aukso šedevrą. Begalybės širdies forma yra santuokos ir meilės sinonimas. Čia forma sukuriama sujungus dvi širdies formas. Nuotaka mylės šią širdies kulkšnį ir ją labiausiai vertins.

6. Iškirpta širdies kulkšnis:

Iškirpta širdies kulkšnis

Iškirpti bet kokios formos darbai suteikia labai gražią išvaizdą. Ši auksinė širdies kulkšnis yra vienas iš tokių gabalų. Iškirpta širdies forma yra subtili ir puikiai tinka moterims, norinčioms pavaizduoti paprastesnę ir švelnesnę išvaizdą. Subtili šios kulkšnies grandinėlė taip pat yra graži.

7. Storosios grandinės širdies kulkšnis:

Storos grandinės širdies kulkšnis

Deimantas yra geriausias merginos draugas. Šią storą grandininę širdies kulkšnį sidabru puošia puikus širdies formos pakabukas, nusagstytas deimantais. Širdies pakabukas puikiai tinka mielai nuotakai ar įsimylėjusiam žmogui.

8. Žavi širdies kulkšnis:

Žavi širdies kulkšnis

Pasirinkite širdies kulkšnį, kuriame yra širdies žavesio, kad atrodytumėte tikrai mielai. Šis madingas papuošalas tikrai ištirps širdis. Šeši maži širdies pakabukai, susieti su širdies formos grandininiais kabliukais, žavingai atrodo aplink pėdą. Puikiai tinka mažoms mergaitėms ir jaunesnėms moterims, ši kulkšnis yra nuostabi.

9. Kristalinė širdies kulkšnis:

Kristalinė širdies kulkšnis

Spindėkite kaip smėlis paplūdimyje giedrą krištolo dieną su šia krištolo širdies kulkšnimi. Kulkšnis papuoštas stulbinančiais ir įspūdingais kristalais, kurie suteikia šviesos efektą. Kristalinė širdis yra užpildyta ir nėra tuščiavidurė. Kulkšnė šviečia saulės šviesoje ir atrodo visiškai įspūdingai.

Kaip matote, nuostabios širdies kulkšnys yra grožio dalykas. Širdies kulkšnys, pagamintos iš aukso, sidabro ar net deimantų, daro jį gana įspūdingą. Pasirinkite kulkšnį pagal progą, kurioje dalyvausite, ir pamatysite, kiek komplimentų gaunate. Nesvarbu, ar tai būtų tuščiavidurė, užpildyta ar pilna širdies forma, subtilus kulkšnis tikrai užpildys jūsų širdį meile. Širdies kulkšnys yra gražūs ir subtilūs papuošalai jūsų pėdai. Dėl jų jūsų pėda atrodo įspūdingai.