Vienas ornamentas gali pakeisti visą moters aprangą, o kulkšnis yra vienas iš jų. Anklet gali suteikti jums elegantišką ir stilingą išvaizdą, taip pat gali suteikti žavesio jūsų asmenybei. Kalbant apie krištolo papuošalus, krištolo kulkšnys yra vienas populiariausių moterų papuošalų.

krištolo kulkšnys

Krištolo kulkšnių dizainas:

Pažvelkime į 9 geriausių kristalų kulkšnių dizainus, kurie patinka daugumai moterų.

1. Gėlių krištolo kulkšnys:

Gėlių krištolo kulkšnys

Gėlių krištolo kulkšnys labai padeda pridėti šiuolaikišką ir tuo pat metu etninę jūsų asmenybės išvaizdą. Šias gražias gėlių kulkšnis gali dėvėti merginos ir net nauja nuotaka taip pat gali jas nešioti. Gėlėta kulkšnis gali užbaigti visus jūsų etninius ir madingus drabužius.

2. Juodosios krištolo kulkšnys:

Juodos krištolo kulkšnys

Juodos krištolo kulkšnys yra labai žinomos tarp jaunų merginų. Blizganti krištolo kulkšnis gali sustiprinti jūsų pėdų grožį ir privers jus sulaukti gražių komplimentų iš aplinkinių žmonių. Jei esate mados keistuolis, juodos spalvos krištolo kulkšnis jums bus idealus pasirinkimas.

3. Kelių spalvų krištolo kulkšnys:

Kelių spalvų krištolo kulkšnys

Pridėkite porą daugiaspalvių kristalų kulkšnių su kitais papuošalų papuošalais ir to pakaks papuošalų dėžutei užpildyti. Tai gali būti tobula kulkšnies pora, kurią galima dėvėti prie bet kokios spalvos bet kokios aprangos. Įsigykite šias įvairiaspalves krištolines kulkšnis ir po to nebereikia kasdien keisti kulkšnių, kad jos atitiktų jūsų suknelės spalvas.

4. Širdies kristalų kulkšnies apyrankės:

Širdies kristalų kulkšnies apyrankės

Jei norite parodyti kažką unikalaus savo stiliumi, šis tikrai yra skirtas jums. Papuoškite savo kulkšnį gražiomis širdies formos kristalinėmis kulkšnies apyrankėmis ir leiskite savo kojoms šokti pagal gundantį šios kulkšnies toną. Ši širdies formos kulkšnis gali suteikti jums magiško žavesio, kai nešiosite ją aplink kulkšnį.

5. Skaidri krištolo kulkšnis:

Skaidri krištolo kulkšnis

Ar esate paprastų ir blaivių dalykų mėgėjas? Tada tokios skaidrios krištolo kulkšnys yra pagamintos tik jums. Šios rūšies kulkšnys suteikia jums paprastą ir blaivų išvaizdą, tačiau tuo pat metu išlaiko šiuolaikinės moters išvaizdą. Skaidrus krištolo kulkšnis galima rasti įvairių dizainų ir stilių.

6. Drugelio krištolo kulkšnis:

Drugelio krištolo kulkšnis

Drugelio kulkšnis su krištolu gali suteikti jums diva išvaizdą. Tokių rūšių kulkšniuose galite rasti tiek daug skirtingų kristalų spalvų, todėl galite pasirinkti bet kokią jums patinkančią spalvą ir padaryti kojas gražias kaip drugelis..

7. Sujungimo grandinės krištolo kulkšnis:

Sujungimo grandinės krištolo kulkšnis

Matome, kad kulkšnys dažniausiai pagamintos iš grandinių grandinių, tačiau pridėjus kristalo gabalėlį, jis gali sustiprinti moters grožį. „Link chain“ krištolo kulkšnis jūsų drabužiams gali suteikti nepaprastos išvaizdos. Tačiau šioje įvairovėje galima rasti įvairių spalvų ir dizaino kristalų.

8. „Aqua Crystal Evil Eye Anklet“:

„Aqua Crystal Evil Eye Ankle“

Jei norite padaryti savo stiliaus pareiškimą ir taip pat norite apsisaugoti nuo blogos akies, tai bus idealus produktas jums. Dažniausiai yra mėlyni kristalai, kurie elegantiškai gali suteikti grožio jūsų kojoms.

9. „Crystal Toe Ring“ kulkšnis:

Krištolinis pirštų žiedas

Krištolinių pirštų žiedų kulkšnys yra kažkas unikalaus kulkšnies stiliaus. Tai prideda grožio jūsų pirštui kartu su jūsų kojomis. Tokias kulkšnis galima dėvėti ypatingomis progomis. Krištolo piršto žiedo kulkšnis gali suteikti jūsų grožiui žavesio ir užbaigti jūsų aprangą funkcijai ar vakarėliui.

Matome, kad kiekviena moteris mėgsta sulaukti gražių komplimentų iš visų, o mažas kristalo kulkšnies gabalas gali tai padaryti labai gražiai. Yra tiek daug dizaino ir veislių krištolinių kulkšnių, todėl galite pasirinkti bet kurį, kuris geriausiai tinka jūsų aprangai. Taigi, įsigykite bet kurią iš krištolo kulkšnių ir padarykite savo madingą ir stilingą pareiškimą su gražia kristalų kulkšnių pora.