Kulkšnies ar kulkšnies grandinės ar apyrankės yra sparčiai besivystanti tendencija ir madingas aksesuaras tarp vyrų ir moterų. Tiek vyrai, tiek moterys pakaitomis puikuojasi šiomis nuostabiomis kulkšnimis. Geriausia kulkšnies dalis yra ta, kad juos galima dėvėti visada ir kiekvieną dieną. Dizainai, modeliai, spalvos ir variantai suteikė žmonėms daugybę galimybių tyrinėti kulkšnių pasaulį.

Naujausios vyriškos kulkšnys naujais stiliais:

Peržiūrėsime 9 geriausias vyrų kulkšnis. Išsirinkite geriausią ir išsirinkite.

1. Odinės kulkšnys:

Odinės kulkšnelės

Odiniai aksesuarai visada yra populiarūs tarp vyrų. Taigi oda kulkšnyje yra tiesiog tobulas vyro mados aksesuaras. Šios natūralios odos kulkšnelės pagamintos iš pinto rašto dviem sluoksniais, uždarytais užsegimu. Jie puikiai atrodo kartu su sportbačiais ir laisvalaikio drabužiais, tokiais kaip chinos, kroviniai, šortai ir kt.

2. Auksinės vyrų kulkšnys:

Auksinės vyrų kulkšnys

Tai tikrai stiliaus pareiškimas vyrams. Vyrams tai atrodo labai madinga ir itin seksualu. Su aukso blizgesiu atrodo kiek kitaip, tačiau vyrai tikrai gali tai išbandyti, kad taptų kiek kitokie ir stilingi. Vyras gali tai gauti už atnaujintą priedą.

3. Mėlynos laivų ratų kulkšnys:

Mėlynos laivų ratų kulkšnys

Tai būtina turėti šaunią kulkšnį vyrams. Tai mėlynos spalvos virvelės kulkšnis su laivo rato žavesiu, pagaminta iš sidabro. Tamsiai mėlyna virvė iš vaško atrodo elegantiškai ir dera prie beveik bet kokio vyro drabužio.

4. „Macrame“ papuošalai vyrams:

„Macrame“ papuošalai vyrams

„Macrame“ iš esmės yra mazgų menas. Tai yra mezgimo stygų būdas įvairiems modeliams suformuoti. Šios makramės kulkšnys su metalinėmis aukso spalvos kaukolėmis puikiai tinka vyrui. Tai atrodo tikrai vyriška, sunki ir tuo pat metu labai seksuali ir madinga.

5. Vario dvigubo žavesio kulkšnys:

Varinės dvigubos žavingos kulkšnelės

Tai stilinga kulkšnis, pagamintas iš raudono vario, su dviem mažais dizainerio vario pakabukais. Tai labai gražiai atrodo aprūdijusios vario spalvos ir nėra labai sunkios. Vyrų kulkšnis turi grandininį raštą.

6. Madingos vyrų kulkšnys:

Madingos vyriškos kulkšnelės

Tai graži odinė virvelė vyrams. Kulkšnis turi dvi stygas, turi karoliukus ir tuščiavidurius metalinius apskritimus, prie jo pritvirtintas abstraktus raštas. Tai puiki kulkšnis, kurį galima parodyti šortais ir įdegusiomis vasaros kojomis dėl to vyriško žvilgsnio.

7. Karoliukais austi vyriški kulkšneliai:

Karoliukais austi vyriški kulkšneliai

Tai graži vyriška apyrankė su kulkšnimis. Ši kulkšnis pagaminta apyrankės stiliumi su mažais oranžiniais ir žaliais karoliukais, austais plokščiu raštu. Kulkšnis turi plyšį ir gali būti užsegamas mygtuku, pritvirtintu kitoje pusėje.

8. Žuvies kaulų kulkšnys:

Žuvies kaulų kulkšnys

Tai yra absoliutus hitas tarp visų jaunų vyrų. Vyrams, kurie mėgsta madą, patiks šis nuostabus papuošalas, kuris yra rudos virvelės kulkšnis, pagamintas iš vaško, o lapų žalios žuvies kaulas pritvirtintas prie kulkšnies kaip žavesio. Tai puiki dovana vyrams.

9. Begalybės kulkšnys:

Begalybės kulkšnys

Tai nuostabiai atrodanti minimalistinė rudos spalvos kulkšnis su begalybės žavesiu, kuri atrodo tikrai nuostabiai ant vyro kulkšnies. Jis pagamintas iš rudos virvelės iš vaško.

Kad suteiktumėte savo asmenybei daug dimensijų ir padidintumėte populiarumą, šios nuostabios kulkšnys yra puikus aksesuaras vyrui. Negaišdamas daug laiko ir energijos, žmogus iš tikrųjų gali įgyti visiškai kitokį sportą, dėvėdamas šias kulkšnis, skirtas tik vyrams.