Altından sonra en iyi mücevher metali gümüş ve gümüş tonlarıdır. Gümüş aynı zamanda modaya uygun ve modaya uygun görünüyor. Gümüş küpeler hem geleneksel hem de etnik bir görünüm veren kişiye çok yakışır. Küpeler bir moda aksesuarı olduğu kadar kulakları güzelleştiren bir takı olarak da oldukça önemlidir. Bir metal olarak gümüş, tıpkı bir kadın gibi çok nazik ve hassastır. Gümüşün, hayal gücünü ve sezgiyi haklı olarak temsil eden, aydan gelen kadınsı ve bilge enerjiye sahip olduğu söylenir. Gümüş takılar saflık, netlik ve odaklanma içindir. Ruhu yatıştıran ve arındıran ince bir güç verdiğine inanılıyor..

gümüş küpeler

En İyi Gümüş Küpe Tasarımları:

Burada en iyi 15 gümüş küpe tasarımına göz atacağız..

1. Gümüş Shamballa Küpeler:

Gümüş Shamballa Küpe

Moda devresinde en trend olan bu çift küpeler. Gümüş Shamballa küpeler, kristal etkisi ve içlerindeki süper parlaklık için parlak zirkon taşlı saf gümüşten yapılmıştır. Bunlar, bir kadın için modern ve şık bir görünüm için yüksek kaliteli gümüşten yapılmış çıtçıtlardır. Çiviler ofis giyimi olarak mükemmeldir, çünkü görünüm sadece üstte değil, aynı zamanda zarif ve klastır..

2. Gümüş Halka Küpeler:

Gümüş Halka Küpeler

Halka küpeler, modaya uygun görünümleri için son derece popülerdir. Tam daire kasnağı veya yarım daire kasnağı olabilirler. Çemberler günlük kullanım için yaygındır. Bu modaya uygun görünüm, gençlerden gençlere gösterilebilir. Som gümüşten yapılmış bu halkalar, içlerinde elmas kesim kaplama ile göz kamaştırıcı bir stil ifadesi yapan parlak bir ışıltıya sahiptir..

3. Gözyaşı Gümüş Küpeler:

Gözyaşı Gümüş Küpe

En yaygın ama asla modası geçmeyen tasarımlar gözyaşı küpeleridir. Tasarımcı ametist taşları ve kübik zirkon taşları ile gümüş renkli gözyaşı damlaları muhteşem görünüyor. İçlerinde o pahalı ve tasarımcı görünümü var. Bunlar, göz kamaştırıcı diva görünümü ve hissi için kızlar, gençler veya gençler için mükemmeldir..

4. Oksitlenmiş Gümüş Jhumkas:

Oksitlenmiş Gümüş Jhumkas

Oksitlenmiş gümüş takılar, bu rustik dokunuşla dünyevi görünüyor. Ama onlar sadece modayı vuruyorlar. Gümüşe siyah kaplamaya sahip bu oksitlenmiş jhumkalar, geleneksel kullanım için mükemmeldir. Çiçek motifleri, tavus kuşları, klasik şemsiye jhumkas ile kadınlarda harika görünüyor. Gümüş jhumkalar, modası geçmiş zamansız bir klasiktir. En iyi oksitlenmiş gümüş küpe tasarımlarından biridir.

5. Gümüş Telkari Küpeler:

Gümüş Telkari Küpe

Kuyumculukta günümüzde telkari işi çok fazla. Telkari, moda takılarda çok yaygın olan ince metal tel işidir. Bu çok karmaşık bir iştir ve bu nedenle mücevherlerde ve küpelerde güzel görünür. Som gümüş veya oksitlenmiş gümüş ile telkari küpeler, bir kadına güzel ama çağdaş ve şık bir görünüm kazandırır..

6. Dövülmüş Disk Gümüş Küpeler:

Dövülmüş Disk Gümüş Küpe

Bunlar, genç kızlar ve gençler için her gün giyilen gümüş küpelerdir. Çekiç şeklindeki bu saf gümüş disk küpelerle kızlar güzel görünüyor. Bunlar ne de çok özenle tasarlanmamıştır, ancak görünüm ve görünüm olarak zariftirler..

7. Akuamarin Gümüş Çiçek Küpeler :

Akuamarin Gümüş Çiçek Küpe

Mavi, gri, yeşil vb. gibi birkaç renk, klasik görünümlü gümüş küpelere geleneksel bir dokunuş katıyor. Akuamarin renginden gümüşe kadar olan çiçek desenleri, giyildiğinde güzel görünür. Akuamarin taşlı bu klasik olta küpeleri gerçekten çok etkileyici görünüyor. Bu, kadınlar için popüler gümüş küpeler.

8. Tibet Gümüş Küpeler:

Tibet Gümüş Küpe

Tibet gümüş küpelerinde yaşlılık hissi ve vintage bir çekicilik var. Bu gümüş küpeler, turkuazla süslenmiş mercanlara veya küpelere muhteşem bir görünüm kazandırmak için hoş bir çiçek deseninde farklı renklerde incilere sahiptir. Güzel bir akşam için bu Tibet gümüş küpelerini güzel ve şık giysilerle bir araya getirin.

9. Gümüş İnci Çiviler:

Gümüş İnci Çiviler

İnciler moda takılardan asla çıkmayacak bir klasik. İnciler kraliyet soyundan gelen mücevherlerle ilişkilendirilmiştir. Saf gümüş ile çarpıcı pürüzsüz inciler, gardırobunuzda bir başyapıt mücevher olabilir. Gece kıyafetleri veya herhangi bir klasik çağdaş giyim ile mükemmeldirler. İncilerin ışıltısı ve gümüşün ışıltısı ile büyülü görünüyorlar. Bu bir gümüş saplama küpe.

10. Kuş Ve Yaprak Gümüş Küpeler:

Kuş Ve Yaprak Gümüş Küpe

Kuşlar özgürlüğün simgesidir ve kanatları onları her gün yeni zirvelere ve yerlere götürür. Yapraklar da yaşamın simgesidir. Kadınlar hem kuşların hem de yaprakların özelliklerine sahiptir. Kuş ve yapraktan iki zincirli bu gümüş askılı küpeler gerçekten göz alıcı görünüyor.

 11. Silver Gelin Küpeleri:

Gümüş Gelin Küpeleri

Gümüş küpeler gelinlere çok yakışıyor. Pırlantalı ve incili gümüş, akşam resepsiyonu görünümü için mükemmeldir. Gümüşün parlaklığı ve parlaklığı, taş veya kristallerle birleştiğinde görünüme uygun olarak seçilebilir..

12. Tavuskuşu Tasarım Gümüş Küpeler:

Tavuskuşu Tasarım Gümüş Küpe

Tavus kuşu gümüş küpeler, etnik veya Hint giyimi ile eşleştirilecek saf geleneksel bir görünüme sahiptir. Bu saf gümüş küpeler, çok renkli tonlarda süslemeler olarak geleneksel tavus kuşu tasarımlarına sahiptir. Gümüş tavus kuşunun tasarımlarını ve renklerini güzel ve sanatsal bir şekilde yakalamak için küpeler uzatılabilir..

13. Çok Renkli Gümüş Avize Küpeler:

Çok Renkli Gümüş Avize Küpe

 Avizeler parlak ve yeni tasarlanmış görünüyor. Çok renkli gümüş avizeler, herhangi bir kıyafet için harika görünüyor. Uzun tasarımlarda yapılan karmaşık işleri var ve bir kadın üzerinde harika bir görünüme sahipler. Herkes bu güzel görünümlü avizeleri şık bir şekilde taşıyabilir. Kızlar için iyi gümüş küpeler.

14. Kabile Gümüş Küpeler:

Kabile Gümüş Küpe

Bu kabile gümüş küpeler, Hindistan’ın Rajasthan kentindeki tasarımlardan ilham almıştır. Saf oksitlenmiş gümüşten çok farklı ve karmaşık kalın tasarımlar bu gümüş küpelerin temelini oluşturur. Bunlar farklı desen ve tasarımlarda ağır gümüş küpelerdir. Tercihinize göre seçin ve etnik moda ile eşleştirin.

15. Hamsa Gümüş Küpeler:

Hamsa Gümüş Küpe

Hamsa ya da el deseni mücevheratta çok kullanılır. Hamsa veya Tanrı’nın koruyucu eli iyi şans, refah ve mutluluk verir. Bu gümüş küpeler, küpelerde tasarımcı bir görünüm için hamsa üzerine güzel bir şekilde işlenmiş granat taşları ve yakutlardan yapılmıştır..

Tarihsel olarak, gümüş takılar şefkat ve adaletle ilişkilendirilmiştir ve bu nedenle haysiyet, öz kontrol ve sorumluluğu temsil ettiğine inanılmaktadır. Gümüş hem bilgeliği hem de açık fikirliliği aktarır ve gümüş takılara açıkça yansıyan iyimserlikle doludur. Gümüşün ayla bağlantısı ve gelgit üzerindeki etkileri nedeniyle mücevherlere de yansıyan güzel bir akış ve zarafetle hareket ettiği söylenir. Gümüş ayrıca bir gizem unsurunu temsil eder..