İnci takılar on yıllardan beri her zaman talep görmektedir ve kadınların ve kızların tüm zamanların favorisi olmuştur. İnci saf ve ilahi bir görünüme sahip olduğundan ve inci dünyası beyaz, altın, siyah ve pembe ve daha birçok tondan oluşan renklerle doludur. İnci, saflığı ve masumiyeti simgelediğinden karatların çoğu sembolik anlamı nedeniyle inci küpe takmayı tercih eder..

inci küpeler

Günlük Giyim İçin Farklı Çeşit İnci Küpe Modelleri:

İnci küpeler her kadın ve yaş grubunda hoş ve güzel görünür, benzersiz ve ilahi bir görünüm kazandırır. Kızlar için en güzel 15 İnci küpe tasarımına bir göz atalım:

1. Sevimli Yay Şekli İnci Küpeler:

sevimli-yay-şekilli-inci-küpeler

Modanın en trendi olan bu sevimli fiyonklu inci küpeler, incilerin asılı olduğu ve fiyonkların üzerinde pırlantaların çivili olduğu ve tatlıların ışıltılı ve göz kamaştırıcı bir etkiye sahip olduğu bu sevimli fiyonklu inci küpeler. Bu tür küpeler, her tür havalı mekân için mükemmeldir ve size şık bir görünüm veren akıllı bir ofis kıyafeti.

2. Pırlantalı Uzun İnci Küpeler:

inci ve pırlantalı uzun küpeler

En çok tercih edilen ve modası hiç geçmeyen küpe kulaklardan aşağı doğru sarkan, hoş ve zarif bir görünüm kazandıran bu inci küpedir. Bu tür küpeler, ister ofis giyimi ister basit bir parti olsun, hayatın her alanında takılabilir. Çekici ve zarif görünmenizi sağlar.

3. Güney Denizi Siyah İnci Küpeler:

güney-deniz-kara-inci-küpeler

Küpelerin işlendiği farklı inci türleri vardır. Bunlardan biri de Güney Denizi incisi ve bu inciden yapılmış küpeleri göz kamaştırıyor. Bu tür inciler hem oksitlenmiş formda hem de beyaz renkte tasarlanabilir ve her yaş grubundaki kadınlarda egzotik görünür..

4. Vintage İnci Küpeler:

vintage-inci-küpeler

Adından da anlaşılacağı gibi, bu tür küpeler bir nesilden diğerine aktarılır ve bir bayana zarif ve seçkin bir görünüm kazandırır. Bu yuvarlak şekilli küpeler beyaz altından yapılmıştır ve incinin etrafını saran pırlantalar küpelere modern bir görünüm kazandırır ve bir kadın üzerinde harika durur..

5. Denizyıldızı Şekilli Çoklu İnci Küpeler:

deniz yıldızı şeklinde inci küpeler

İşte küçük incilerden yapılmış denizyıldızı şeklindeki küçük şirin inci küpeler. Kenarlarda, göz kamaştırıcı elmaslar kabartmalı olup, çivilere ışıltılı bir etki verir. Bu tür akıllı ve sevimli inci küpe altın tasarımları gençler için mükemmeldir ve şık ofis giyimi olabilir ve gündelik giyimde iyi görünebilir..

6. Gümüş İnci Yapraklı Damla Küpeler:

inci yaprağı-damla-küpeler-in-gümüş

İnci küpeler, küpelerin tercihinde her zaman listenin başında gelir. Bu tasarımcı küpe, tamamen şık ve akılda kalıcı göz küpeleri görünüyor. Küpelerin üst kısmında petal şeklinde küçük kristaller bulunur ve kenarlarına orta boy inciler asılarak kutsal ve saf görünmesini sağlar. Böylece kadın güzel ve güzel görünüyor.

7. Minik Küçük İnci Küpeler:

minik-biçimli-küçük-armut-küpeler

İnciler çeşitli boyut ve renklerde mevcuttur. 4.5 mm boyutundaki bu küçük inci küpeler ve bu tür küpeler kraliyet soyundan geliyor. Modası asla eskimeyen çok basit ama klasik bir mücevher parçası gibi görünüyorlar. Abiye veya herhangi bir çağdaş giyim ile de harika görünüyor.

8. Zümrüt ve İnci Damla Küpeler:

zümrüt ve inci damla küpeler

Askılar veya damla küpeler muhteşem ve bakmak için çarpıcı. Özel görünümü nedeniyle her zaman başkalarının dikkatini çeker. Küpelerin üst kısmında kabartmalı değerli zümrüt, altlarında ise altına inci ekleyen bir çan şeklinde beyaz pırlantalar yerleştirilmiştir. Bütün kombinasyon harika görünüyor, çok egzotik ve kullanıcıya seçkin bir görünüm kazandırıyor.

9. Kızlar için Şık İnci Küpeler:

kızlar için şık inci-küpeler

Genç kızlar her zaman görünümlerine ve tarzlarına çok önem verirler ve sadece görünümlerine çekicilik katan, şık ve egzotik görünmelerini sağlayan bu mücevherleri takarlar. İşte gençler için kulaklarından aşağı sarkan ve onları sıra dışı gösteren şık uzun küpeler geliyor..

10. Yuvarlak Altın ve İnci Küpeler:

yuvarlak-altın-inci-küpeler

Bu tür küpelere “Bali” denir ve gençler ve gençler üzerinde mükemmel görünür. Karmaşık çalışması ve küpelerin her tarafına asılı küçük inciler, onu güzel ve göze çok çekici kılıyor. Bu tür küpeler gençleri trend ve şık gösteriyor..

11. Çiçek Şekilli Kahverengi Gölge İnci Küpeler:

çiçek-şekilli-yeşil-inci-küpeler

Kahverengi inciler hayatın her alanında doğayı, cömertliği ve dengeyi simgeler. İncinin üst kısmında pırlantalarla tasarlanan çiçek, diğer küpelerden ayrıcalıklı ve doğa dolu görünmesini sağlıyor. Günlük kıyafetlerle kombinlenebilen ve arkadaşlar ve meslektaşlarla küçük buluşmalar için de mükemmel olan bir küpedir..

12. Geleneksel Jhumka İnci Küpeler:

geleneksel-jhumka-inci-küpeler

İnci jhumkas bir kadın üzerinde harika görünüyor ve her zaman, her yerde tereddüt etmeden takılabilen klasik bir küpe parçası. Her durumda giyilebilecek mükemmel bir mücevher parçası. Herhangi bir etnik giyim ile giyildiğinde harika görünüyor ve size geleneksel bir görünüm ve ilahi bir görünüm kazandırıyor..

13. Kadınlar için Basit İnci Küpeler:

Kadınlar için Basit İnci Vidalı Küpeler

Sadelik zariftir ve hayatın her alanında her zaman takdir edilir. Sade inci küpeler de aynı şekilde çalışır, bu yüzden her zaman takabilir ve muhteşem ve zarif görünebilirsiniz. Bu tür tek inci küpeler, güzel ve çekici görünmenizi sağladığı için herhangi bir kadın grubu tarafından takılabilir..

14. Tasarımcı Mavi Topaz Çift İnci Küpe:

Tasarımcı Mavi Topaz Çift İnci Küpe

Küpeler, tasarımcı tarafından tasarlanmışsa, bakmak harikadır ve klas ve asil göründükleri çok sayıda karmaşık çalışmaya sahiptir. Mavi topaz, ona güzel bir şekil veren göz kamaştırıcı elmaslarla çok sanatsal bir şekilde gömülüdür ve kenarlar ve kenarlar kraliyet incileri çivilidir, böylece küpelerin ayırt edici görünmesini sağlar..

15. Tatlı Su Üzüm Küpe Şekli İnci Küpe:

Tatlısu Su Üzüm Küpe Şekli İnci Küpe

Bu küçük akıllı küpe, egzotik ve özel görünmesini sağlamak için üzüm şeklinde küçük inci küpelerin asıldığı yaprak şeklinde yapılmıştır. 14 ayar altından yapılmıştır. Modası asla geçmeyen moda küpeler, onlara göz kamaştırıcı ve diva bir görünüm ve his veren gençler veya gençler için mükemmeldir..

Pearl, yüzyıllardan beri hem erkeklerin hem de kadınların hayal gücünü ele geçiren egzotik bir görünüme sahiptir. İnci küpeler modası asla eskimeyen ve sonsuza kadar mücevher olarak yapılan küpelerdir. İnciler, ince zarafetleri nedeniyle hem erkekler hem de kadınlar tarafından sevilir. Böylece inci küpelere sahip olun ve kendi tarzınızı sergileyin ve şık ve modaya uygun görünün..