Küpeler, basit veya ara sıra yapılan bir işleve hazırlanmada önemli bir rol oynar. Ayrıca düzenli kullanım için çok önemlidirler. Onları giymenin manevi bir önemi var. maneviyatta üstün statü ve gelişmenin bir işaretidir. Hindistan’da evli kadınlar için de önemli bir mücevher. Kadınlara herhangi bir olumsuz durumla başa çıkabilmeleri için fiziksel ve zihinsel denge sağlar..

Tüm tasarımlar arasında sallantılı küpeler bugünlerde oldukça popüler. Küpeler kulak memesini çevreler. Farklı şekil ve tasarımları ile her kadının cazibesini tek bakışta yakalayabilirler. Avizeler ve damla küpeler de sallantılı küpeler kategorisine girer..

Modada Güzel Sallanan Küpeler:

Gelin, aksesuar kutunuzda mutlaka yer edinecek muhteşem sallantılı küpe tasarımlarına bir göz atalım..

1. Mavi Kelebekler Dangle Küpeler:

Mavi Kelebekler Dangle Küpe

Kelebeklerdeki tasarım her zaman kadınların kalbini tuttu. Benzer bir tasarım, mavi safir benzeri elmaslarla yapılmıştır. Küpe, güzel bir görünüm için kelebeklerin kulak memesinin altından geçtiği kulakları tam olarak kapatır..

2. Top Tasarım Dangle Küpeler:

Top Tasarım Sallantılı Küpeler

Kulak memelerinin altında asılı olan şu sirkülerleri sev! Altın sallantılı küpe tasarımı aradığınız şey. Küpeler, kulak uçlarınızı çok iyi kapatan altından yapılmıştır. Küpelerin katlanmasında simetrik bir görünüm için elmas şeklinde bir bağlantı da verilmiştir..

3. Kafes Tasarımı Dangle Küpeler:

Kafes Tasarım Sallantılı Küpe

Bu altın sallantılı küpeler, altın ve gümüş kombinasyonu ile yapılır. Küpelere, cazibenin kıvrımlı tasarımlarla yapıldığı bir kafes cazibesi tasarımı verilmiştir. Küçük küpe, düzenli kullanım veya özel günlerde her yaştaki kadının tercihidir..

4. Tasarımcı Dangle Küpeler:

Tasarımcı Dangle Küpeler

Elbisenizi veya tasarımcı bir parçayı taşımak için uzun sallantılı bir küpe mi arıyorsunuz! İşte omuzlarınızda uzanacak kadar uzun bir gümüş küpe tasarımı. Küpe, kıvrımlara bağlı kristaller ve merkezde tek bir zincir ile kıvrımlı gümüş slaytlar verilir..

5. Basit Dangle Küpeler:

Basit Sallanan Küpeler

Uzun sallantılı küpede sade bir tasarım, sonunda beyaz bir kristalle biten minik bir zincir tasarımıyla yapılmıştır. Küpe, yanında herhangi bir kilit taşımıyor. Uçlara yeni bir görünüm kazandırmak için her iki tarafta eşit uzunluk verilir. Ofis için normal günlerde yeni bir görünüm için tasarımı deneyin.

6. Pırlanta Dangle Küpeler:

Pırlanta Sallantılı Küpeler

Pırlanta ve gümüş, her türlü parti, düğün veya benzeri durumlar için taşınabilecek en iyi kombinasyondur. İşte parlak bir görünüm için minik elmaslarla çevrelenmiş benzer bir gümüş sallantılı küpe tasarımı. Küpenin ipine ayrıca tasarıma biraz sihir katmak için küçük beyaz elmaslar verildi..

7. Çapa Tasarım Dangle Küpeler:

Çapa Tasarım Sallantılı Küpe

Gençler tarafından gündelik kıyafetler üzerinde yaygın olarak seçilen gümüş sallantılı bir küpe tasarımı, çapa tasarımlı küpelerdir. Gümüşten yapılmış, bir ip ile yuvarlatılmış bir çapa görünümü verilir. Uzun küpe, kullanıcının hayatındaki gücü ve istikrarı ifade eder. Ayrıca süslü elbiseler veya önlüklerde de tercih edilmektedir..

8. Yuvarlak Dangle Küpeler:

Yuvarlak Sallantılı Küpeler

Sizi retro döneme götürecek bir tasarım, halk arasında yuvarlak küpe olarak bilinen gümüş sallantılı küpe tasarımıdır. Basit küpe, merkezde sabitlenmiş beş inci benzeri tasarım verilmiştir..

9. Kanca Görünümlü Dangle Küpeler:

Kanca Görünümlü Dangle Küpe

Kanca tasarımlı gümüş sallantılı küpeler farklı bir görünümle geliyor. Ters bir tasarımda zincirlerin veya bileziklerin kancalarından ilham almıştır. Alt kısma kaba bir görünüm verilirken üst kısma koni görünümüne benzer şekilde bir seferde birkaç dairesel eğri ile yapılmış gibi bir tasarım verilir..

10. Disk Görünümlü Dangle Küpeler:

Disk Görünümlü Dangle Küpe

Siyah renk sadece aksesuar listesinde pek çok alıcı kazanmadı. Siyah sallantılı küpelere disk benzeri bir tasarım verilmiştir. Merkez ayrıca bir elmas merkeze sahip bir çiçeğe benzer bir tasarımla süslenmiştir. Tasarım, altın ve siyah rengin bir kombinasyonudur..

11. Charm İnci Dangle Küpeler:

Charm İnci Dangle Küpe

Geleneksel jhumkalardan ilham alan yeni bir tasarım, tılsımlı inci küpe sallantılı. Gümüş zincir kısmı, yuvarlak bir tasarımda beyaz incilerle tutturulmuş birkaç küçük boncuk tılsımı ile yapılmıştır. Etnik kıyafetler ve elbiselerle de çokça taşınır. Ancak, bazı gençler kot pantolon ve şortlarda da tercih ediyor.

12. Pırlanta İnci Dangle Küpeler:

Pırlanta inci Dangle Küpe

Mütevazı bir inci sallantılı küpe tasarımına, onu daha özel ve narin hale getirmek için küçük elmas dokunuşları verildi. Küpe, bir tılsım olarak kulak memesini kaplayan gümüş bir tepe verilir; ucuna beyaz bir inci takılır. Küpe partilerde, etnik giyimde veya batı tarzında giyilebilir veya normal bir kullanım için de takılabilir..

13. Badem Dangle Küpeler:

Badem Dangle Küpe

Beyaz altın sallantılı küpeler, zarif tasarımları ile kadınların gönlünde büyük bir yer edinmiştir. Bağlanmış badem tasarımına sahip yeni bir model, kadınlar tarafından çok beğeniliyor. Küpeler, büyük boy ince ve kalın badem halkalarından yapılmıştır..

14. Fantezi Dangle Küpeler:

Fantezi Dangle Küpe

Özel bir etkinlik veya akşam için bazı süslü aksesuarlara sahip olmak ister misiniz! Tarihli küpelerden ilham alan süslü sallantılı küpe tasarımı altından yapılmıştır. Küpenin ağzına kalın zincir görünümü verilirken, küpenin uzunluğu tamamen kapalı bir görünüm için önden arkaya doğru minik ve ince zincir tasarımı ile yapılmıştır..

15. Etnik Dangle Küpeler:

Etnik Sallantılı Küpeler

Oksitlenmiş ve gümüş kombinasyonu ile etnik bir dokunuş, geleneksel olarak oldukça yaygın olarak kabul edilmektedir. Gümüş ve oksitlenmiş sallantılı küpe, küçük ve büyük elmaslarla süslenmiştir. Küpe, içinde çeşitli şekiller bulunan kıvrımlı bir görünüm kazandırılmıştır. Uzun küpeler düğünlerde ya da abiyelerin üzerindeki yüksek partilerde en iyisi olabilir..

Kıyafet tasarımlarındaki değişikliklerle birlikte sallantılı küpe tasarımları da tasarımlarda devrim niteliğinde değişiklikler elde etti. Yeni tasarımlar arasında çiçek tasarımları, yıldız tasarımları, uzun zincir tasarımları ve çok daha fazlası yer alıyor..