Küpeler, bir kadının sahip olduğu en önemli mücevherlerden biridir ve sizin için en iyisini seçmek yoğun bir iştir. Tek taş küpeler şık ve sade bir giyimdir ve dışarıdaki her kadının arzusudur. Tektaş pırlanta mücevher, bir mücevher parçası olarak tek bir pırlantadan oluşur. Hassas elmas parçasını geliştirmek için başka bir değerli taşa gerek yoktur..

Son Tasarımlarda Şirin Tek Taş Küpeler:

Gündelik olanlardan klas olanlara kadar, size en uygun olanı seçebilmeniz için en iyi 9 tek taş küpenin bir listemiz var..

1. Kristal Çiviler:

Kristal Çiviler

Gümüş renkli kristal küpeler, ara sıra takmanız için iyi bir eşleşmedir. Seçtiğiniz etnik ve şık elbiselerle eşleştirilen küpeler, tüm gezileriniz için iyi bir seçimdir. Onları partileriniz için satın alın ve tüm sınıfla yıpratın.

2. Altın – Gümüş Saplama:

Altın - gümüş saplama

Gümüş ve altın renginde, aralarında parlayan kristalin yer aldığı spiral tasarımlı küpe, yine partileriniz ve davetleriniz için dış mekan giyimi. Bunlar, herhangi bir kadının onları satın almasını ve giymesini sağlayabilir. Çekici bir görünüme ve iyi bir bitişe sahiptirler. Bu yüzden onları satın alın ve koleksiyonunuza ekleyin.

3. Çakra Küpeleri:

Çakra küpeleri

Küpeler, taşıdıkları tarihi geleneksel dokunuşla zarif birer küpedir. Gümüş küpeler, sahip oldukları benzersiz tasarım nedeniyle herkes üzerinde kalıcı bir izlenim bırakacaktır. Stil ifadenizi geliştirmek ve her zamanki gibi iyi görünmek için bunları satın alın..

4. Şık Tek Taş Küpeler:

Şık tek taş küpe

Tek taşlı şık tasarıma sahip altın tek taş küpeler, her zaman size uyacak zarif ve sofistike tasarımlı bir süs parçası. Güzel bir kesimi ve tasarımı var. Her gün takmak için yeterince iyi olan küpeler, dışarıdaki her kadının alması gereken bir şey.

5. Pembe Çiçek Tasarımlı Küpeler:

Pembe çiçek tasarımlı küpeler

Çiçek tasarımlı küpeler eşsiz bir parçadır. Çiçeğin üzerindeki çizgisel çivili taşlarla küpe parlak bir görünüm kazandırıyor. Aradaki devasa taşa ek olarak, küpeler herhangi bir kadını kendine hayran bırakacak, renk ve tasarım lehlerine çok büyük. Bu yüzden onları satın alın ve koleksiyonunuzu yeterince değerli hale getirin.

6. Tek Taş Büküm Küpeler:

Tek taş büküm küpe

Büküm tasarımlı tek taş küpeler, her gün takabileceğiniz zarif ve şık bir süs. Kristal çivi güzelliğine katkıda bulunur ve o kot pantolon ve tişörtle bile her zamanki gibi çekici görünebilirsin. Küpe, sahip olduğu tasarımın benzersizliği nedeniyle dikkat çekicidir ve bu nedenle satın alıp takmalısınız.!

7. Kare Sarı Günlük Küpeler:

Kare sarı gündelik küpe

Kare kutu tasarımına sahip sarı küpeler, gündelik tek taş saplama küpelerdir, ancak açıkçası çekicidir. Sinirli bir görünüme sahipler ve her gün giydiğiniz gündelik elbiselerle giderler. Her gün bir izlenim bırakmak istiyorsanız, bunları kullanımınız için satın alın..

8. Elmas Sarkanlar:

Elmas sarkıtları

Tek taşla sallanan pırlanta tektaş küpeler çekici bir kullanımdır. Sahip oldukları asma tasarımı nedeniyle herkesin dikkatini çeker ve sizi kalabalığın içindeki gibi gösterirler. Öyleyse satın al!

9. Kalp Şeklinde Tek Taş Küpeler:

Kalp şeklinde tek taş küpe

Pembe renkli kalp şeklinde tek taş küpe tasarımları her kadının sahip olabileceği bir mutluluktur. Sadece kadın değil, kız arkadaşına veya karısına mükemmel bir süs hediye etmek isteyen her erkek için iyi bir satın almadır. Yani hem erkekler hem de kadınlar için bu küpeler mükemmel bir satın alma.

Tektaş Pırlanta Küpeler yapmak isteyebileceğiniz mükemmel bir yatırımdır. İnce tasarımlar, kesimler, stiller ve bütçenize uygun olarak gelirler. Taze ve modern stiliyle, tek bir Pırlanta ile benzersiz tasarımlar elde edersiniz. O kadar güzel görünüyorlar ki pırlantaların modası asla geçemez.