Küpeler Hint takılarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Herhangi bir etkinliğe veya geleneksel işlevlere hazırlanma sürecinde, hanımefendi tam Shringar’ı yapmalıydı. Ve küpeler görünüşünde çok fark yaratıyor. Aynı anda hem sade hem de şık görünmenizi sağlayabilir. Yeşil küpenin tasarımı sınırsızdır. Uğurlu bir renk olarak, her fırsatta yeşil küpeler takabilirsiniz. Eksiksiz bir görünüm, kadınlarda bir tür tavır oluşturur. Kendini gösteriş yapacak ve izleyiciden övgü almak için can atacak. Her zaman en iyi görünmeyi sever ve doğru küpe onu en iyi şekilde gösterebilir.

Resimlerle En Yeni ve Güzel Yeşil Küpe Tasarımları:

Yeşil renkte ilk 9 farklı küpe tasarımına bakalım..

1. Yeşil Büyük İpek Jhumka:

Yeşil Büyük İpek Jhumka

Jhumkas olarak bilinen bu koyu yeşil küpeler her zaman yeşildir. Jhumka yeşil ipek iplikle sarılır. Üzerinde elmas, yeşil ve altın taştan bir eser var. Jhumki’nin üst tarafında yuvarlak şekilde yapılmış çeşitli taş işçiliği vardır. Bu bütün etnik görünüyor.

2. Yeşil Dangle Küpe:

Yeşil Sallantılı Küpe

Bu sarkan zümrüt yeşili küpe, yeşil parıldayan taşla harika. Altın rengindedir. Önce yuvarlak, sonra armut şeklinde taşa sahiptir. Taşlara altın kaplama verilir. Taşlar ayna görüntüsü gösteriyor. Taşların üzerindeki çizgiler görülebilir.

3. Yeşil Avize Küpe:

Yeşil Avize Küpe

Bu yeşil küpe avize gibi bir şekle sahip. Kare ve armut olmak üzere iki şekilde yeşil taşlar içerir. Öyle güzel bir şekilde çivilenmiş ki, güzel bir Avize asılı gibi görünüyor. Köklü standartlara sahip geleneksel tasarımdır..

4. Basit Yeşil Saplama Küpe:

Sade Yeşil Saplı Küpe

Yeşil saplama küpedir. Nane yeşili taştan sadece düz büyük yuvarlak şeklidir. Kulağınızı delecek bir saplama ile yapıştırılmıştır. Genç kızların ilk tercihidir. Nane rengi sakin ve gözlerinize huzur verecektir. Kolay ve yönetilebilir.

5. Yeşil Chand Bali:

Yeşil Chand Bali

Yarım daire biçimli yeşil balistir. Yarım daire şeklinde altın rengi tasarım vardır. Küçük koyu yeşil taşlar da desenli olarak asılmıştır. Bir Latkan’a benziyor. Balis, Deepika Padukone’nin Ram Leela filmiyle popüler oldu.

6. Yeşil Çemberler Küpe:

Yeşil Halka Küpe

Bu küpe yarım ay şeklindedir. Bu nane yeşili küpe halka şeklindedir. Sanki camdan yapılmış gibi. Bu dingin küpeyi görünce hoş bir rüzgar esiyormuş gibi geliyor. Tasarımı ile batı dokunuşu olmuştur..

7. Yeşil Damla Küpe:

Yeşil Damla Küpe

Sadece korkunç görünen açık yeşil küpeler. Uzundur ve bir grup küçük yeşil renkli elmasla başlar. Sonunda açık yeşil renkli büyük armut biçimli kristal taşa sahip. Kristal taş da çok sayıda küçük elmasa sahip. Genel olarak, kalbini kapıyor.

8. Üçgen Yeşil Taş Küpe:

Üçgen Yeşil Taşlı Küpe

Uzun askılı üçgen yeşil taş küpedir. Üçgen şekli yeşil taş ile tasarlanmış ve sonrasında altın ve arada ayna ile devam edilmiştir. Düzensiz boyutta küçük altın bilyeli zincire sahip. Zincir yine yeşil parlayan toplarla bitiyor.

9. Yeşil Tüy Küpe:

Yeşil Tüy Küpe

Kireç yeşili, tüylü küpedir. Aradaki siyah metalde beyaz renk damlaları var. Sonra içinde ipler asılı gibi tüy var. Bu korkak küpe benzersizdir ve nadiren herhangi bir bayanla görecektir. Onu giyerek yeni bir trend belirleyebilirsiniz..

Çok şık tasarımlara sahip yeşil küpeler genç bayanlar arasında çok popüler. Çoğunlukla batı kıyafeti ile bunu seçeceksiniz. Kulaklarınızda muhteşem görünüyor ve kulaklarınız parlayacak. Çok muhteşem bir görünümü var. Daha önce yeşil korkak küpeler çok talep görmüyordu. Ama değişen zamanla kabul edilebilir hale geldi.