Kurtiler genellikle kısa ve sıkıdır. Çevrimiçi olarak çok çeşitli Kurtis vardır. Boyutuna bağlı olarak, çevrimiçi olarak harika kurtiler seçebilirsiniz. Resmi ve gündelik Kurtiler var. Resmi Kurtiler günlük ve ofis giyimi için çok uygundur. Bu sevimli Kurtileri teşhir edin ve ofiste ya da herhangi bir vesileyle bir moda ifadesi yapın..

Hindistan’daki En İyi Resmi Kurtiler:

İşte birkaç Resmi Kurtis, aşağıdan en iyi 15 Resmi kurti arasından seçim yapın,

1. Biba Teal Mavi & Turuncu Çiçek Baskı Kurti:

Biba Teal Mavi & Turuncu Çiçek Baskı Kurti

Bu güzel bir Mavi ve turuncu çiçekli kurti. Gizli kopçalı yuvarlak yakalıdır. Üç çeyrek kollu ve yan yırtmaçları var. Biba’nın kadınlar için güzel resmi kurtileri var. %100 polyesterden üretilmiştir. Akıllı kurti görünümünü geliştiren bu güzel çiçek tasarımlarına göz atın.

2. AUELIA Mavi Desenli Kurti:

AUELIA Mavi Desenli Kurti

Mavi desenli kurtidir. Çentikli yuvarlak bir boynu vardır. Kıvrılabilir sekme özellikli ve yan yırtmaçlı üç çeyrek kollu. Bu roll up kollu güzel bir görünüm verir. Bu, Aurelia’dan kadınlar için en iyi resmi kurta. %100 pamuklu kurtidir..

3. Rangriti Kırmızı İplik-İş Kurti:

Rangriti Kırmızı İplik-İş Kurti

Yakası ve kolları iplik işlemeli ve pul detaylı, çentikli yuvarlak yakalı, truvakar kollu ve yan yırtmaçlı kırmızı kurti. Siyah iplik işi kurti’nin kırmızı gövdesiyle çok iyi gider. Herhangi bir siyah pantolonunuz veya taytınız ile giyilebilir. Rangriti, ofis için en iyi resmi kurtilerden bazılarına sahiptir. %80 pamuktur.

4. Hardallı Pamuk Düz Kurti:

Hardal Pamuk Düz Kurti

Çentikli yuvarlak boyunlu hardal pamuğu kurti. Üç çeyrek kollu ve kaydırmalı yarıklara sahiptir. Boyundan güzel bir altın iplik çalışır ve kurtiden aşağı iner. %100 pamuktur. Bu kumaşta biraz khadi keten hissi var. Kesinlikle basit ve zarif görünüyor. Bu beyaz pantolonlardan herhangi biriyle giyilebilir..

5. Kırmızı Georgette Baskılı Düz ​​Kurti:

Kırmızı Georgette Baskılı Düz ​​Kurti

Güzel bir kırmızı ve siyah georgette düz kurti. Yuvarlak çentikli bir boynu vardı. %100 georgetteden yapılmıştır. Kırmızı ve siyahın güzel çiçek tasarımlarına sahiptir. Kurti’nin ortasındaki düz kırmızı, güzel bir resmi görünüm verir. Bu kot pantolonlarla giyilebilir. Resmi durumlar için doğru olan kolsuz bir kurti.

6. Saadgi Lucknowi Chikankari Kurti:

Saadgi Lucknowi Chikankari Kurti

Çok hoş bir limon sarısı şans eseri chikankari kurti. Bu resmi giyim için doğru. Güzel bir beyaz chikankari çalışmasıyla hoş bir renk harikalar yaratır. Saf pamuktan ve %100 el yapımı üründür. Çift iplik işlemesi vardır ve birçok hoş renkte mevcuttur. Bu sevimli chikankari eseri her yerde ünlüdür ve tüm bayanlar gardırobunda böyle kurtilere sahip olmayı çok ister. Bu el yapımı chikankari’nin bazı güzel resmi kurti tasarımları var..

7. Fab India Gri El Bloğu Baskı A-Line Kurti:

Fab India Gri El Blok Baskı A-Line Kurti

Gri bir el bloğu baskılı kurti güzel bir aşınmadır. Anahtar deliği boyun tasarımına ve üç çeyrek kolludur. Çok havalı ve etnik görünen hoş blok baskılara sahip. Pamuktan yapılmıştır. Bu harika renk kombinasyonuna göz atın. Çok moda bir görünüm veriyor. Bayanlar böyle sade kıyafetlere sahip olmayı severler. Bayanlar için en iyi resmi kurti.

8. Gri Pamuklu Baskılı Uzun Kurta:

Gri Pamuk Baskılı Uzun Kurta

Resmi giyim için uygun, hoş bir gri ve siyah pamuklu uzun kurti. Yüksek boyunlu üç dördüncü kollu. Doğal baskılar çok moda ve çekici görünüyor. Alttaki güzel ağaç tasarımları çok hoş. Dünyevi bir deneyim verir. Kumaş çok yumuşak. Pamuktan yapılmıştır. Bunlar en iyi resmi uzun kurtiler.

9. Fitze Casual Solid Kadın Kurti:

Fitze Casual Solid Kadın Kurti

Pamuktan yapılmış güzel bir açık yeşil resmi kurta pijama. Bunun için bir miktar khadi keten dokunuşu var. Bu tam kollu. Birçok farklı renkte mevcuttur. Günlük giyim için en uygun olanıdır. Plakadaki havalı ahşap düğmelere bakın. Güzel beyaz tozluklarla eşleştirin ve çok çekici görünüyor.

10. Ruhanee Mor Baskılı & İşlemeli Kurti:

Ruhanee Mor Baskılı & İşlemeli Kurti

Resmi bir fırsat için güzel bir mor baskılı işlemeli kurti. Çentikli yuvarlak yakalı ve dördüncü üç kollu. Georgette’den yapılmıştır. Tüm durumlar için güzel bir üst. Boyun kısmındaki işlemeler çok şık. Kurti’nin önü ve arkası yüksek alçak eteklidir. Oradaki stili kontrol edin. Çok güzel görünüyor. Kadınlar için en iyi Resmi kurti.

11. Beyaz & Yeşil Baskılı A-Line Kurti:

Beyaz & Yeşil Baskılı A-Line Kurti

Mandalina renginde beyaz ve yeşil bir kurti. Dörtte üç kolludur ve pamuktan yapılmıştır. Asimetrik düğmeli plaket çok havalı görünüyor. Yüksek düşük kavisli bir etek ucuna sahiptir. Bu pastel tonlar harika. Güzel açık yeşil baskılar bu kurti’nin öne çıkan özellikleridir..

12. AURELIA Siyah & Altın Baskılı Kurti:

AUELIA Siyah & Altın Baskılı Kurti

Bunlar resmi ofis giyimi Kurtiler. Şık çentikli yuvarlak boyunlu siyah ve altın bir kurti. Yanlarında ve önünde yırtmaçları vardır. Altın baskılar zarif. Altın motifler kurtiye böylesine asil bir görünüm verir. Kolsuz bir kurti. %100 viskondur.

13. Deepika Padukone Blue’dan Hakkınızda Her Şey & Mor Renk engellendi Kurti:

Deepika Padukone Blue & Mor Renk engellenmiş Kurti

Mavi ve mor blok renkli resmi kurti tasarımı çok zarif. Anahtar deliği boyuna ve yan yırtmaçlara sahiptir. Kolsuz bir kurti. Üç renkli yatay kombinasyon çok havalı bir tasarım. Ofis giyimi için iyi çalışır. %100 viskondur.

14. Mandalina Yakalı KIRA Düz Kurta:

KIRA Mandarin Yakalı Düz ​​Kurta

Bu mandalina renkli siyah kurti, hoş bir resmi kurti. Kontrast sergilere sahiptir. Kaydırmalı yırtmaçlı ve %100 pamuktan üretilmiştir. Üç dördüncü kollu vardır. Alttaki güzel altın ağaç motifleri çok zarif görünüyor. Kurti’ye büyük bir görünüm verir. Siyah bir pantolonla giyilebilir. Golden Side boruları çok zarif görünüyor. Bayanlar için en iyi resmi kurta.

15. Vesh Teal İşlemeli Flex Keten Kurti:

Vesh Teal İşlemeli Flex Keten Kurti

Bu, esnek dokulu keten kumaşa sahip deniz mavisi renkli bir kurti. Üç dördüncü kollu ve kayık boynu vardır. Bu sevimli pembe çan çiçekleri göz atın. Kurti’nin hem kollarında hem de vücudunda çiçek baskısı vardır. Çok sevimli görünüyor. Bu kurti her bayanın gardırobunda olması gereken bir şey.

Bunlar resmi vesilelerle giyilebilecek güzel kurtiler. Ofisler ve resmi etkinlikler için en iyi giyim. Kurtaların uzunluğuna bağlı olarak tozluk veya şalvar ile kapatılabilen birçok basit ve işlemeli üst var..