Kurta yra vienintelis žodis, kuris niekada nepaliks drabužių spintos. Kurtas yra beveik kiekvieno aprangos stiliaus. Dizaineriai visada juda, išlaikydami vyraujančią tendenciją ir į madą įtraukdami naujus aprangos stilius. Nesvarbu, ar tai vyrai, ar moterys, ir, žinoma, kas gali pamiršti vaikus, visi nori atitikti madingus mados pasaulio pokyčius.

Kurtas dažniausiai dėvimas tradicinėms / religinėms funkcijoms. Ir vyrai paprastai linkę sujungti džinsus ir „Kolhapuri“ avalynei.

Skirtingi raudonos spalvos „Kurti“ dizainai 2019 metams:

Čia yra keletas 15 geriausių raudonos spalvos kurtų, kurie gali padėti jums atrodyti unikaliai didelėje viešoje minioje,

1. Dizaineris Red Kurti:

Dizaineris Red Kurta

Populiarių dizainerių raudona kurta yra šių dienų mados išraiška; jei norite pasirinkti bet kokios spalvos dizainerio kurtą, galite gauti mėgstamą raudoną kūrinį kartu su pritaikymu ir nuostatomis. Žmonės, kuriems keliami konkretūs drabužių reikalavimai, turėtų rinktis raudoną dizainą, nes tai padeda drabužiams suteikti asmeniškumo.

2. Trumpas raudonasis Kurti:

Trumpas raudonas Kurti

Raudonas trumpas kūrinys su mėlynų džinsų džinsais yra tarsi glajus ant torto mados požiūriu tarp jaunimo. Jei einate į „Hangout“ su kolegijos draugais, ši suknelė tuo pat metu atrodo stilingai ir nepakartojamai. Be to, jį galima dėvėti dirbant, nes tai leidžia jaustis patogiai ir atsipalaiduoti.

3. Paprastas raudonasis Kurti:

Paprastas raudonasis Kurtis

Kurta, kaip ir vyrams, yra ir moterų mada. Paprastas raudonas dizainas, ar jis ilgas, ar trumpas, yra gana populiarus tarp jaunų merginų ir vidutinio amžiaus moterų. Tai gana patogu nešioti bet kur, nesvarbu, ar tai jūsų darbo vieta, ar pabendravimas su draugais. Tai nėra labai brangu ir šiandien yra prieinama visiems.

4. Atsitiktinis raudonasis Kurti:

Atsitiktinis raudonasis Kurti

Jums nereikia jaudintis dėl šios progos, nes šie paprasti raudonos spalvos dizainai yra skirti ne tik „Hangout“, juos galima dėvėti atsitiktinai kasdien dirbant asmeniui. Jausitės patogiai ir atsipalaiduosite, kai dirbate ar susitinkate su merginomis, todėl mūsų stiliaus teiginys yra unikalus.

5. Party Wear Red Kurti:

„Party Wear Red Kurti“

Jei nesate kurta, nesate visiškai pasiruošę Indijos vestuvių funkcijai, o raudonos spalvos kurta būtų puikus pasirinkimas vestuvių funkcijoms. Tai puikiai atspindi mūsų Indijos tradicijas ir stiliaus stilių.

6. Spausdinti raudoni Kurtas ir Kurtis:

Spausdinti Raudoni Kurtai ir Kurtis

Mes visi mėgstame spausdintus drabužius, nes jie atspindi mūsų stilių, taip pat mūsų psichinę asmenybę, o raudona spalva ant jo prideda kibirkšties, kuri kitiems suteikia nepakartojamo žavesio socialiniuose susibūrimuose. Tokia ilga spausdinta kurta yra užtvindyta rinkose, nesvarbu, ar tai būtų internetinės parduotuvės, ar netoliese esančios parduotuvės, taip pat jos nėra labai brangios.

7. Medvilninis raudonasis Kurti:

Medvilninė raudona Kurti

Tiesa, kad kiekvienas negali dėvėti visų tipų suknelių, tačiau, laimei, yra mažai suknelių, kurias gali dėvėti visi. Medvilnės kurta dizainas yra vienas iš tų; dėl pluošto jis jaučiasi lengvas ir atpalaiduojantis. Privaloma turėti suknelę, kad būtų išlaikyta kaitri Indijos karštis.

8. Sherwani Red Kurta:

Sherwani raudonoji Kurta

Jei vestuvių ar vakarėlio metu ieškote gero suknelės modelio, raudonas Sherwani visada bus geras pasirinkimas. Dažniausiai šervanų raštuose galite rasti gerą plono stiliaus kolekciją, tie jaunuoliai, kurie yra geros fizinės formos ar ūgio, tada gali pasirinkti šį šervanį kitai progai.

9. Punjabi Red Kurta:

Punjabi Red Kurta

Pandžabai yra gerai žinomi dėl savo maisto ir stiliaus teiginių mūsų šalyje ir visame pasaulyje. Tokios kurtos paprastai dėvimos su „Punjabi Nagra“ tipo batais, pagamintais Pandžabo regione, kurie puikiai atrodo tiems, kurie turi gerą kūno sudėjimą.

10. Pathani Red Kurta:

Pathani Raudonoji Kurta

Tvirta apykaklė ir prie kūno prigludęs pjūvis yra geriausias pathani kurta, kuris papildo jūsų kūno formą. Tokias sukneles dažniausiai dėvi Šiaurės Indijos, Pakistano ir Afganistano tautos. Ši suknelė šiais laikais tampa labai populiari dėl savo unikalumo ir aprangos.

11. „Bhopali Red Kurta“:

Bhopali Raudonoji Kurta

Tradiciškai dėvėti karališkosios Bhopalo šeimos dabar taip pat yra prieinami plačiajai visuomenei. Tai suteikia jums karališką aprangą ir pritraukia visus visuomenės komplimentus. Šios kurtos šiek tiek pasitraukė iš rinkos, tačiau pastaraisiais metais sugrįžo, būtinai pakeisdamos savo tekstūrą.

12. Lino prekės ženklo raudona Kurta:

Lino prekės ženklo raudona Kurta

Lino audinio raudona kurta pižama šiais laikais tampa labai populiari tarp jaunimo. Jo medžiaga yra labai sugerianti ir vertinama dėl jų vėsumo ir šviežumo tokioje šalyje kaip Indija. Tokiu atveju raudona lino kurta būtų paslėpta palaima. Jis lengvai prieinamas rinkoje, tačiau kartais sunku gauti gryno lino, nes gamintojai linkę maišyti jį su medvilne, kad sumažintų jo kainą, todėl saugokitės.

13. Lucknowi Red Kurta:

Lucknowi Raudonoji Kurta

Siuvinėjimas „Chikan“ yra žinomas Laknau, tačiau e-komercijos amžiuje jį galite turėti bet kurioje pasaulio vietoje. Šios kurtos yra gerai žinomos dėl savo siuvinėjimo ant tekstilės audinio, pavyzdžiui, šilko, šifono, tinklelio, medvilnės ir tt.

14. Tiesiai supjaustyta raudona Kurta:

Tiesiai supjaustyta raudona Kurta

Tai paprasta tiesi raudona kurta, kurios rankovės nukrenta tiesiai prie riešo, kad atrodytų šiek tiek patraukliai, paprastai yra paprastas dizainas. Žmonės, turintys paprastą ir blaivią asmenybę, gali rinktis tokią suknelę, nes ji tinka jų asmenybei, o raudona spalva suteikia jai žavesio.

15. Moterų raudona ilga Kurti:

Moterų raudona ilga Kurti

Moteris atrodo daug gražiau raudona suknele ir jei tai tradicinė Indijos raudona ilga suknelė. Ši raudona kurta moterims tikrai padeda padidinti jų grožį ir prideda unikalumo kibirkšties šiandieniniame mados pasaulyje. Jie lengvai prieinami iš įvairių tekstilės medžiagų, nesvarbu, ar tai būtų šifonas, medvilnė, šilkas ir kt.

„Kurta“ gali būti sena tradicinė suknelė, tačiau su žavinga raudona spalva ir nedideliais dizaino bei kolegų pakeitimais ji tinka mūsų dabartiniams mados teiginiams. Daugelis žmonių vis dar gali rasti kurtą iš mados, tačiau pirmiau minėti 15 kurta dizainų gali pakeisti jų stiliaus teiginius, nes indiškos suknelės kurį laiką gali išeiti iš rinkos, bet niekada neišeiti iš mados.